İçeriğe Yönlendir

91 Model Anadol Kamyonet 1.6/ Ilk Ve Son Hali Ilk Iletide

Gökhan Ünal

Recommended Posts

Gökhan Ünal
(düzenlendi)

artık sona ulaştık allahın izniyle.

20.01.2014 tarihinde sabah erken saatlerde gazcının yolunu tuttuk ve aracımıza atiker gaz bağlattık.daha sonra sızdırmazlık için deponun koruması yapıldı ve sızdırmazlık için makine müh. odasına gittik,sızdırmazlığımızı aldık ve ufak tefek eksikleri tamamladık 24.01.2014 cuma günü sabah tüvtürk ivedik istasyonunda yerimizi aldık,ancak gözümüzden kaçan ufak bi detay yüzünden tek bir ağır kusur ile kaldık oda,tente  :biggrin: ruhsatta tenteli geçiyormuş ama biz hiç dikkat etmedik oradaki görevliler uyardılar daha sonra aracımızın temizliği ve bakımı için teşekkür edip uğurladılar :nazar: hemen sanayide tente yaptırıp bir sonraki gün tekrar gittik bu sefer muayenemiz onaylandı bugünde emniyetteki ruhsat işleri halledildi.artık anadolun hiçbir eksiği kalmadı :nazar:

buyrun anadolun en son hali;

sdthZ25.jpg

Qx3fFb9.jpg

8N1LNQA.jpg

7DMBgw1.jpg

HIOk6ii.jpg

by16ZxU.jpg

d6NThEK.jpg

8RBLiXh.jpg

GZmtmfL.jpg

arabanın üzerinde çok fazla ilgi var dönüp bakanlar trafikte soranlar vs vs.en son muayene istasyonunda arabanın başına toplanmışlardı makinem yanımda olmadığından çekemedim ama bu ilgiyi gördükçe gerçekten gururlanıyoruz 5 ay gibi bi sürede çok fazla yorulduk ama sanırım fazlasıyla değdi buna artık anadolun bikaç ufak tefek eksiği dışında birşeyi kalmadı.

biz bu yaptığımız işi,bu forumda siz değerli üyelerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz..

yönetime sesleniyorum ben bu anadola sticker  istiyorum sonuçta oda bir FCTR li :fiuw:

lütfen boncukları eksik etmeyelim. :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

saygılarımla.

tarihinde G&#246khan Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:nazar:

Sticker için konu açıldı, günlerce talep toplandı ve eldeki sticker'lar bitti. Ancak Ankara'da Erkan Uludağ ile irtibata bi geçin bakalım, onda vardır mutlaka.

Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Keyifle takip ettik forumca.

Ön göğüsün biraz daha detaylı foto'larını bekliyorz. İç mekan muhteşem :wub:

Yanlara mavi şeritler gelecek mi yine?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Sticker için konu açıldı, günlerce talep toplandı ve eldeki sticker'lar bitti. Ancak Ankara'da Erkan Uludağ ile irtibata bi geçin bakalım, onda vardır mutlaka.

Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş. Keyifle takip ettik forumca.

Ön göğüsün biraz daha detaylı foto'larını bekliyorz. İç mekan muhteşem :wub:

Yanlara mavi şeritler gelecek mi yine?

erkan abiyle görüşüyüm o zaman bi yada ısparta ekibiyle şimdi ıspartadayım.

yan şeritler gelecek ama hala bulamadım ayrıca on tampon lastikleride eksik ama bulunmuyor işte onları bir şekilde çözecem.

havalar düzelsin biraz daha detaylı fotoğrafları ekleyeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Tente de süper olmuş emeğinize sağlık.

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal
(düzenlendi)

maşallah allah kaza bela vermesin

çok teşekkürler.cümlemize kaza bela göstermesin rabbim.

Gökhan sana insan diyenin ben varya :D

Helal olsun...

abi sorma ya şeklimiz dağıldı 5 aydır ama topladık.bir ara patladık zannettim ama çok şükür aştık abi :biggrin:

çok sağol abim...

Tente de süper olmuş emeğinize sağlık.

çok teşekkürler.o tente yüzünden muayeneden kaldık ama gerçekten güzel oldu.

tarihinde G&#246khan Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

erkan abiyle görüşüyüm o zaman bi yada ısparta ekibiyle şimdi ıspartadayım.

yan şeritler gelecek ama hala bulamadım ayrıca on tampon lastikleride eksik ama bulunmuyor işte onları bir şekilde çözecem.

havalar düzelsin biraz daha detaylı fotoğrafları ekleyeceğim

Tahir yardımcı olacaktır ;)

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Tahir yardımcı olacaktır ;)

geçen konuşmuştum,bidaha arayım tahir abiyi vardır inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Emeğinize sağlık çok güzel bir duygu olsa gerek..

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Emeğinize sağlık çok güzel bir duygu olsa gerek..

teşekkürler,o duygu tarifsiz sonuçta 5 ay hergün uğraştık el emeği olunca herşey farklı oluyor,göze herşey güzel görünüüyor :)

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

İki led yapınca arabama tekrar aşık alıyorum sizi tahmin bile edemiyorum. Vallahi bravo. :):nazar:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

İki led yapınca arabama tekrar aşık alıyorum sizi tahmin bile edemiyorum. Vallahi bravo. : :):nazar:

vallahi artık bizim aramızdaki aşkı geçti,tamamen arabayı soyup en ufak detayına kadar baştan kendi çabamızla yaptık çok zorlandık ama gerçekten buna değdi şuanda binmesem uzaktan bile baksam yetiyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Konunun başından beri takip ediyorum,yerli overhaulin oldu  :nazar: 
Klasik parlak jantlardan alıp takmayı düşünürmüsünüz ? Birde tenteli mi kullanılacak tentesiz mi ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Konunun başından beri takip ediyorum,yerli overhaulin oldu  :nazar: 

Klasik parlak jantlardan alıp takmayı düşünürmüsünüz ? Birde tenteli mi kullanılacak tentesiz mi ?

klasik kapaklar çok pahalı ve bulmasıda zor,kapalı garajımızda olmadığından düşünmedim hiç çünkü çalınma riski çok yüksek,sadece bulabilirsem akdeniz modellerinin panjurunu takacağım.tenteli kullanacağız zaten biz bunu iş yapmak için değil zevk için topladık,tentede kasaya sabit olduğundan sökmesi sıkıntı hem böyle biraz daha derli toplu oldu diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

O zaman tek eksik kabin üstü rüzgarlık  :)  Tekrardan maşallah  :nazar:  Ankaraya gelirsem bir tur atarım ama  :blush:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ellerinize sağlık çok güzel olmuş.araba sürmeyi anadolda öğrenmiş biri olarak ön tampon lastiklerinin ve orjinal jant kapaklarının eksikliği beni biraz üzdü :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben de takip ediyordum, böyle bir emek ve böyle bir sabır yok arkadaş.

Elinize emeğine sağlık, sağlıkla ve keyifle kullanın inşallah :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

O zaman tek eksik kabin üstü rüzgarlık  :)  Tekrardan maşallah  :nazar:  Ankaraya gelirsem bir tur atarım ama  :blush:

siz gelin tur atması kolay,kabin üstündeki rüzgarlık derken onu anlayamadım :)

ellerinize sağlık çok güzel olmuş.araba sürmeyi anadolda öğrenmiş biri olarak ön tampon lastiklerinin ve orjinal jant kapaklarının eksikliği beni biraz üzdü :)

ön tampon lastiklerini alacağım ama jant kapakları çok zor 4 tanesi 400 lira gibi bir fiyata satılıyor bunlarında çalınması çok yüksek bir ihtimal olduğundan takmayacağım

Ben de takip ediyordum, böyle bir emek ve böyle bir sabır yok arkadaş.

Elinize emeğine sağlık, sağlıkla ve keyifle kullanın inşallah :nazar: :nazar:

abi çok teşekkürler,allah cümlemize nasip etsin sağlıkla keyifle kullanmayı

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Benim kapalı garajda yer var kardeşim.en güzel yeri ayırdım bu emektara....

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Ciddi emek harcanmış bravo... :bravo:

çok sağol hakan abi.

Şöyle bir şey de yapılmış zamanında :)

http://www.korkutvarol.com/Anadol_Pikap-tr01.html

bu çok güzel olmuş çok bendim 

:nazar:  :nazar: :nazar:  :bravo:  

sağolasın mükremin abi

Hey Maşallah ne güzel oldu bu araba be. :)

hocam çok sağolun elimizden geldiğince yaptık işte bişeyler

Benim kapalı garajda yer var kardeşim.en güzel yeri ayırdım bu emektara....

abim çok sağol düşünmen yeter,keşke bizimde seninki bi garajımız olsaydı,insan göremeyince bi tuhaf oluyor günde en az 5 6 kere dolanıyorum yanına arabanın 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

geçen konuşmuştum,bidaha arayım tahir abiyi vardır inşallah

Gökhan, Özdemir abide var.Topalntı ayarlayalım orada hallederiz ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...