İçeriğe Yönlendir

91 Model Anadol Kamyonet 1.6/ Ilk Ve Son Hali Ilk Iletide

Gökhan Ünal

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Gökhan, Özdemir abide var.Topalntı ayarlayalım orada hallederiz ;)

Ne var len Özdemir'dei ne oluyor? :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ne var len Özdemir'dei ne oluyor? :)

Sticker abi :D Onu belirtmeyi unutmuşum :) 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada Gökhan, elinize sağlık çok güzel olmuş. Ne zaman getireceksin bu Anadol'u Isparta'ya?  Kitap taşıyacağız lazım. :)

Sticker abi :D Onu belirtmeyi unutmuşum :)

Tahir, toplantı yapalım. Seni de görmüyorum uzun zamandır. Özdemir'in fahri danışmanı olarak neredeyse her hafta görüyorum da, seni görmeyeli epey uzun zaman oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu arada Gökhan, elinize sağlık çok güzel olmuş. Ne zaman getireceksin bu Anadol'u Isparta'ya?  Kitap taşıyacağız lazım. :)

Tahir, toplantı yapalım. Seni de görmüyorum uzun zamandır. Özdemir'in fahri danışmanı olarak neredeyse her hafta görüyorum da, seni görmeyeli epey uzun zaman oldu.

Valla doğru abi, ne zamandır avmde de  karşılaşmıyoruz.  :D 

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Gökhan, Özdemir abide var.Topalntı ayarlayalım orada hallederiz ;)

abi olur yapalım dönem başlasın ondan sonra bi tarih belirleyip güzel bi toplantı yapalım

hocam çok sağolun,ıspartaya gelir gelmesinede kaç günde kendime gelirim onu bilmiyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Tırt bu. Fazla güzel olmuş, Bu kadar güzel olmamalıydı. kıskandım :)

:nazar:

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

siz gelin tur atması kolay,kabin üstündeki rüzgarlık derken onu anlayamadım :)

Tam olarak bulamadım fakat şöyle birşey kabinin üzerine;

anadol-diger-366222-f445eb8a.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

amanınnnn muhteşem elinize sağlık, harika kısa bir sürede bitti hem de

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Tırt bu. Fazla güzel olmuş, Bu kadar güzel olmamalıydı. kıskandım :)

:nazar:

çok sağol yasir abi daha güzelleri sizlerin olsun

Tam olarak bulamadım fakat şöyle birşey kabinin üzerine;

bu çok abartı bişey olacaktır,teşekkürler

amanınnnn muhteşem elinize sağlık, harika kısa bir sürede bitti hem de

çok sağol çağlar abi bitirdik allahın izniyle bundan sonra keyifle kullanacaz allahın izniyle

Yorum bağlantısı
Misafir

Helal olsun vallahi ellerinize kollarıniza sağlık. Sabırla, titizlikle yapilinca böyle güzel oluyor işler. Maşallah

Yorum bağlantısı
Misafir

Ellerinize sağlık  :nazar: Dedemde vardı çok eskiden. Birkaç sefer Kurban Bayramında koç taşımak için bana vermişti. Yarı yolda geldi aldı kendi kullandı :biggrin: Felaket zor kullandım. 1,70cm den uzunsanız kullanılamıyor bunlar. Çok dar ve 4 vites alışması zor..

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Helal olsun vallahi ellerinize kollarıniza sağlık. Sabırla, titizlikle yapilinca böyle güzel oluyor işler. Maşallah

teşekkürler,çok uğraştık ama değdi

Elinize sağlık.

sağolun

Ellerinize sağlık  :nazar: Dedemde vardı çok eskiden. Birkaç sefer Kurban Bayramında koç taşımak için bana vermişti. Yarı yolda geldi aldı kendi kullandı :biggrin: Felaket zor kullandım. 1,70cm den uzunsanız kullanılamıyor bunlar. Çok dar ve 4 vites alışması zor..

evet ben kullanamıyorum yanı çok zorlanıyorum boy 1.88 olunca sığması sıkıntı oluyor  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Güzel olmuş. :nazar:  :nazar:  :nazar:

teşekkürler

gündelik kullanılacak mı bu anadol

abi gündelik değilde anca haftada yada ayda bir kullanılır onun dışında yatacak gibi görünüyor

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

abi muayeneye gidecekti aradan çıksın istedik,eğer olurda satmak istersek sıkıntı olmasın diye

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Emeğinize sağlık. Bencede LPG olmasıydı daha orjinal olurdu :bravo:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Emeğinize sağlık. Bencede LPG olmasıydı daha orjinal olurdu :bravo:

lpg olmasaydı iyi olurdu ama olmuşken hepsi olsun dedik yoksa benzinde güç yetmiyor,mondeomdan çok yakıyor ihtiyar :biggrin:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Anadol(u kaplanı) yeniden doğmuş.Maşallah.

çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

lpg olmasaydı iyi olurdu ama olmuşken hepsi olsun dedik yoksa benzinde güç yetmiyor,mondeomdan çok yakıyor ihtiyar :biggrin:

iyi bir karbüratör ve subap ayarı şarttır her mevsim geçişinde yani yılda 2 defa , çok şey fark eder

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...