İçeriğe Yönlendir

91 Model Anadol Kamyonet 1.6/ Ilk Ve Son Hali Ilk Iletide

Gökhan Ünal

Recommended Posts

Gökhan Ünal

Son hali çok iyi olmuş :):nazar:

sağol abi

Artık güle güle kullanmanız dileğiyle :nazar:  :nazar:

teşekkürler

iyi bir karbüratör ve subap ayarı şarttır her mevsim geçişinde yani yılda 2 defa , çok şey fark eder

abi zaten yakıtı çok yüksek bilmiyorum şuanda farklı bir iş düşündüğümüz için satma ihtimalimiz varya hayırlısı

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş
(düzenlendi)

Resmen lego gibi sök tak :)

Gerçekten en büyük zevk bu olsa gerek baba oğulun elinden böyle birşey çıkması.

Tebrik ederim gerçekten güzel olmuş

tarihinde Bayram Aktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Birkan Akargündüz

Bravo demekten baska bir sey aklıma gelmiyor. Gerçekten sabır ve sevgi isteyen bir iş olmuş.Elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

aracı şuanda günlük kullanıyoruz sadece gazdan dolayı biraz rolanti problemimiz var onu çözemedik yani bakmak için fırsatımız olmadı.

araca nazar değdi herhaldeki dükkanın önünde bir hafta içinde 2 kere çarptılar allahtan kasaya vurdular bizim anadolda sadece kaynak işi var ama ilk çarpan civic baya hasar aldı(kaput çamurluk far tampon radyotör vs).diğeri ise kasaya sürttü kapı sacını yırttı.

allah kimseye kaza bela vermesin.

saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Geçmiş olsun. Son halini de görmek isteriz..

sağol abi

şu anda ıspartadayım,en güncel hali 1. iletide mevcut.ankaraya geçtiğimde tekrar son halini çeker eklerim.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

aracı şuanda günlük kullanıyoruz sadece gazdan dolayı biraz rolanti problemimiz var onu çözemedik yani bakmak için fırsatımız olmadı.

araca nazar değdi herhaldeki dükkanın önünde bir hafta içinde 2 kere çarptılar allahtan kasaya vurdular bizim anadolda sadece kaynak işi var ama ilk çarpan civic baya hasar aldı(kaput çamurluk far tampon radyotör vs).diğeri ise kasaya sürttü kapı sacını yırttı.

allah kimseye kaza bela vermesin.

saygılarımla.

Çok geçmiş olsun.

Arabayı aldığım ilk gün noter dönüşü kırmızı ışıkta beklerken arkadan çarptılar. Arabanın restorasyonu başlamadan havuz sacı ve tamponun değişme sebebi o yüzdendi. Çok üzülmüştüm. Bazen düşünüyorum da, bitince olsaydı kim bilir ne kadar üzülürdüm...

Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Furkan Egemen Akın

Bu kamyoneti mamak abidinpaşa ve saimekadın taraflarında hep görüyorum

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Elinize kolunuza sağlık çok güzel olmuş. :nazar::bravo:

teşekkür ederim

şuna stepside kasa koyacaksınki of of :)

29981791882.jpg

şimdilik kasa bizi idare ediyor  :biggrin:

Bu kamyoneti mamak abidinpaşa ve saimekadın taraflarında hep görüyorum

evet hergün abidinpaşa da asım gündüz cad. duruyor,sabah dükkana geliyor babam akşam 8 9 a kadar dükkanın önünde yatıyor :biggrin: 

bir daha ki  gördüğünüz de yada oralardan geçtiğinizde beklerim dükkana (döner'cim)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Allah razı olsun Gökhan benden bu arabayı esirgemedi, :yes:  Kullanma şerefine nail oldum.... :bravo:  Ama en çok beğendiğim tarafı start - stop yapılmış olmasıydı, Kırmızıda durunca stop ediyor harekete geçmek için kontağa basmak gerekiyor.... :D  Emeğinize sağlık kardeşim..... :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Egemen Akın

teşekkür ederim

şimdilik kasa bizi idare ediyor  :biggrin:

evet hergün abidinpaşa da asım gündüz cad. duruyor,sabah dükkana geliyor babam akşam 8 9 a kadar dükkanın önünde yatıyor :biggrin:

bir daha ki  gördüğünüz de yada oralardan geçtiğinizde beklerim dükkana (döner'cim)

İnşallah... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Allah razı olsun Gökhan benden bu arabayı esirgemedi, :yes:  Kullanma şerefine nail oldum.... :bravo:  Ama en çok beğendiğim tarafı start - stop yapılmış olmasıydı, Kırmızıda durunca stop ediyor harekete geçmek için kontağa basmak gerekiyor.... :D  Emeğinize sağlık kardeşim..... :flowers:

taşaekkür ederim abi  :biggrin: o start-stop mevzusu artık yok abi saat gibi açılışıyor maşallah :D

Bayildim valla. Bu hale getirmek ne kadar zaman aliyor?

biz bu arabayı tamamen kendi imkanlarımızla evin otoparkında topladık babamla beraber durum böyle olunca arabanın bitmesi yaklaşık 5 ay kadar sürdü.sanayiye sadece kupa boyası,rot ayarı ve egsoz için için gitti o kadar :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Zekeriya Kahraman

Maşalallah elinize sağlık güzel iş cıkartmışsınız sizin yeriniz uygunmuş ben evin 4 düncü katında yapmıştım :bravo:  :bravo:  :bravo:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Ünal

El emeği göz nuru arabamız satılmıştır.

Yeni sahibine hayırlı olsun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...