İçeriğe Yönlendir

Arabam Çalışmıyor/ Benzin Yok ( Peugeot 307 xt)

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar sabah işyerime geldim, arabamı park ettim herşey yerli yerindeydi.

Fakat biraz önce aracıma bindim kontağı çevirdim ama çalışmadı. Marş basıyor ama araba çalışmıyor. Neden olabilir?

2006 model Peugeot 307 xt

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Gecmis olsun abi, aklima aku geliyor ama aku yeniydi..

Teşekkür ederim Cem. Aküde sıkıntı yok gayet güzel çeviriyor.

Yorum bağlantısı
Alper Bilici

marş bastığına göre akü degildir ya ateşlemede yada yakıt pompasıyla alakalı sanırım

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Tüpün düğmesine basılı tutup, marşa basarsanız çalışıyor diye duymuştum, Çağlar Abi daha iyi bilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüpün düğmesine basılı tutup, marşa basarsanız çalışıyor diye duymuştum, Çağlar Abi daha iyi bilir :)

ben de öyle duydum, lpg den ne anlarımmm

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Benzin ışığı?

Aslında benzin bitik değil. Ben aracımı sol tarafa doğru eğimli bir yere park ettim sabah. Ve depoda ki benzin de sola doğru kaymış o yüzden benzin yokmuş gibi algılamış..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ayni sekilde bende yolda kalmistim bir kez, yokusta egimli parketmek yaramiyor, egimli olacaksa da burnu yokus asagi bakmasi iyi olur. Gecmis olsun abi, sevindim muhim birsey olmadigina..

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

o tüp düğmesi olayını bende duymuştum ve çoğu kez denedim oluyor. ama benzin pompasına zarar verir diyorlardı. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

o tüp düğmesi olayını bende duymuştum ve çoğu kez denedim oluyor. ama benzin pompasına zarar verir diyorlardı. 

Benzin pompasıyla uzaktan yakından alakası yok durumun..Motor suyu ısınmamış olduğu için LPG sıvı halde püskürtüldüğü için enjektörlere,bujilere ve motora zararı olabilir.Bu yüzden çok sık yapılması önerilmiyor.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Benzin pompasıyla uzaktan yakından alakası yok durumun..Motor suyu ısınmamış olduğu için LPG sıvı halde püskürtüldüğü için enjektörlere,bujilere ve motora zararı olabilir.Bu yüzden çok sık yapılması önerilmiyor.

doğrudur abi banada sıralı sistemi yapan vatandaş demişti yanlış hatırlıyor olabilirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...