İçeriğe Yönlendir

Iphone 5S/5C Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Mert Yeldan

Recommended Posts

Önder Kuru

Bugüne kadar ios'la android arasında gördüğüm tek fark ticaret sicil müdürlüğü'nün yeni kullanamaya başladığı MERSİS otomasyonu için gerekli olan(ve daha başka şeyler de var sanırım) silverlight programı... O da sadece microsoft ve machintosh için geliştirilmesinden mütevellit bir durum. Yarın öbür gün andro silverlight'ın muadilini geliştirirse benim için 2000 küsürlük İP5slx ile GM Disco. arasında hiç bir fark kalmayacak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Htc Desire X telefonun yaptığı = Aynı mesajı 3 kere atmak :D

Benim hatam :blink:

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ip5 altı olanlar zaten ios7 yi boşa kurmasın, yavaşlatmayın aleti, boşada itiraz etmeyin, hayatın gerçekleri bunlar, ya yenisini alırsınız yada idare edersiniz :)

Not: ios7 oturana kadar tonla update gelir merak etmeyin, 7-15 gün içinde birtane çıkar hata düzeltirler zaten...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

iPhone 4 de kullanıyorum. Tasarım hoşuma gitti performans olarak gayet iyi. Özellikle resim çekerken eskisi gibi 3-4sn beklemiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Burdan değilde Turkcell e gelsin alalım bakalım parmaklarımdan tanıycak mı beni :)

Seni tanıyacak olacaktır mutlaka, özelliklede abd polis departmanında oluşacak kaydından  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ip5 altı olanlar zaten ios7 yi boşa kurmasın, yavaşlatmayın aleti, boşada itiraz etmeyin, hayatın gerçekleri bunlar, ya yenisini alırsınız yada idare edersiniz :)

Not: ios7 oturana kadar tonla update gelir merak etmeyin, 7-15 gün içinde birtane çıkar hata düzeltirler zaten...

İlk defa senden duydum yavaşlattığını. Ayfon 4 üne hangi versiyonu yükledin. Yavaşlattıysa geri kaldır 6 ile devam et :D Pardon oda yavaş sen 4 te ıos 5 ile devam et :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İlk defa senden duydum yavaşlattığını. Ayfon 4 üne hangi versiyonu yükledin. Yavaşlattıysa geri kaldır 6 ile devam et :D Pardon oda yavaş sen 4 te ıos 5 ile devam et : :D: :D: :D:D

Zamanla anlarsın merak etme, sonunda bir bakmışsın 5s alıvermişsin. :)    4 e ios5 4s e ios6 optimum performans verir, 4 e ios7 seni zamanla yeni almaya teşvik eder, kullan ve gör :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zamanla anlarsın merak etme, sonunda bir bakmışsın 5s alıvermişsin. :)    4 e ios5 4s e ios6 optimum performans verir, 4 e ios7 seni zamanla yeni almaya teşvik eder, kullan ve gör :)

Yavaşlıktan bahsetmişsin ya.Ben sendeki ayfonlar için söylemiştim :D

Bende şu anda 5 var ıos 7 var :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yavaşlıktan bahsetmişsin ya.Ben sendeki ayfonlar için söylemiştim :D

Bende şu anda 5 var ıos 7 var :)

Bende ayfon yok, yetmiyorda :)  sendeki 5 te elbette 7 olacak, yüklememen hata zaten.

Not: ayfon olsaydıda kaçtane olacaktı, hepsi ufak donanımlar dışında aynı yahu  :D ayfon 4 kardeşimde, 3gs eşinde, 3gs zaten ios7 özürlü, 4 ede kardeşim yüklemiyor, bariz yavaşladı diyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende ayfon yok, yetmiyorda :)  sendeki 5 te elbette 7 olacak, yüklememen hata zaten.

Not: ayfon olsaydıda kaçtane olacaktı, hepsi ufak donanımlar dışında aynı yahu  :D

Ne bileyim o kadar keskin konuştun ki dedim herhalde ıos 7 yükledin denedin sandım :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ne bileyim o kadar keskin konuştun ki dedim herhalde ıos 7 yükledin denedin sandım :D

Test aracım kardeşiminki  :D kesin konuşma diğer sebelerimde apple forumları, özelliklede yabancılar, bizdekiler uyumaya devam ediyorlar çünki :)

Yavaşlar derkende süründürür demiyorum yalnız, sadece öyle bir ayar çekiyorlarki üst modeli almaya bariz teşvik oluyor, bu tür hilede ve abartmada apple number one :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Test aracım kardeşiminki  :D kesin konuşma diğer sebelerimde apple forumları, özelliklede yabancılar, bizdekiler uyumaya devam ediyorlar çünki :)

Yavaşlar derkende süründürür demiyorum yalnız, sadece öyle bir ayar çekiyorlarki üst modeli almaya bariz teşvik oluyor, bu tür hilede ve abartmada apple number one :)

Neyse bende S2 ilk aldığım dönemlerde senin gibiydim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Neyse bende S2 ilk aldığım dönemlerde senin gibiydim :D

Tek farkla, ben ilerde senin gibi zor olurum, olgunlaşmış tek modele sahibim :)

Neyse, hayırlı olsun ip5 in, elbette güzel alet, şuan öyle duruma geldiki sadece şekil şemal tercih sebebi, yoksa ikiside çok iyi, seneye kimbilir ne olur, ben ip6 yı merak ediyorum, bakalım ne yapacaklar, birde hTC yi, 1-2 sene sonra yenilerim artık bu aleti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abd tanısın tabiki beni , gidip elin Çinlisi Japonu tanıyacağına :D

Doğrusun :)

Benide hem abd hemde KORE tanır, hemde 2 tarafta  :D çinle ancak kılıf alırken işim olur :)

Not: Yalnız atladığın birşey var, elindeki alet çin-kore-tayvan malı, farkındasın değilmi  :D

Hon Hai Precision Industry Co., Ltd. ( Foxconn olarak bilinir)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:sandalye: :sandalye:

Yok yok atlamıyorum , olay şöyle ki ; yeni evli bir Türk çift balayına Çin e gidip geliyor , 9 ay sonra bir çocukları oluyor. Şimdi bu çocuk Çin malı mı orada yapıldı diye :D:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yok yok atlamıyorum ,  olay şöyle ki ; yeni evli bir Türk çift balayına Çin e gidip geliyor , 9 ay sonra bir çocukları oluyor. Şimdi bu çocuk Çin malı mı orada yapıldı diye :D  :D

Çocuk Türk malıdır, yeni evli çift Türk, malzemeden gene kadar komple Türk, çocuğun nerde doğduğu önemsiz. senin tırtfonsa tamamen başka, bunun dna sından hammedesine kadar çin, kısaca Çin-Tayvan malı üzgünüm, yazılım yetmiyor  :D

Bu kötü demek değil, zaten herşey çin-kore-tavyan vs.  abd arakozlamada lider, Uzay programından yolladığı füzeye, görünmez uçağıda (alaman), nükleer silahta dahil elektroniğe kadar arakoz kadar hatta toplumuna kadar toplama zaten, kısaca normaldir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çocuk Türk malıdır, yeni evli çift Türk, malzemeden gene kadar komple Türk, çocuğun nerde doğduğu önemsiz. senin tırtfonsa tamamen başka, bunun dna sından hammedesine kadar çin, kısaca Çin-Tayvan malı üzgünüm, yazılım yetmiyor  :D

Bu kötü demek değil, zaten herşey çin-kore-tavyan vs.  abd arakozlamada lider, Uzay programından yolladığı füzeye, görünmez uçağıda (alaman), nükleer silahta dahil elektroniğe kadar arakoz kadar hatta toplumuna kadar toplama zaten, kısaca normaldir :)

Ben Nike-Adidas-Puma spor ayakabılarında PRC yazında yuh dedim :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://www.uludagsozluk.com/k/arakoz-yapmak/

Ben Nike-Adidas-Puma spor ayakabılarında PRC yazında yuh dedim :D

Ya bırak prc sini çinini abd sini, hepsi toplama bunların, arabadan telefona bilgisayardan herşeye artık toplama, ne çini ne geni ne çocuğu yahu :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi ufak bir detay gözüme çarptı :)

Araç: Fiesta TDCI ANDROİD : :):)

:) Ali Bilimumöver kardeşim ne zaman farkedecek diye yaptım sen önce gördün, bende kim farkedecek diye merak ediyordum zaten...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...