İçeriğe Yönlendir

Iphone 5S/5C Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://m.9gag.com/gag/axN0Nr2?ref=fb.s

Abi gelecek buymuş. Ileride ne iphone ne samsung nede htc kalır :)

Son derece güzel ve ilginç bence, ilerde birkaçı kesin gümlerde kalanlarda bu tarz birşeye dönüşür zaten :) Açık kaynak kodlu olduğunuda hatırlatırım, olmayanlar zaten yokolmaya mahkum.

http://www.youtube.com/watch?v=oDAw7vW7H0c#t=68

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Haberin altına yapılan yorum :)

spacer.gif

tag.gif
spacer.gif
26/09/2013 - 9:47
Kredi çekip alanlar var. :)
spacer.gif

Dün kanal d de bir dizi başladı. Adam yüzme hocalığı yapıyor ama durumu iyi değil. Çok lüks bir yerde akşam parti var. Oraya gidecekler. Adamın ceketi olmadığı için güzel bir blazer ceket kiraladılar. Adam ilerleyen dakikalarda kendisne gelen telefon için cebinden ne çıkardı biliyormusunuz :) Iphone 4s :) Yukarıda yapılan yorumu görünce kendisine hak vermedim değil :)

Belki çin malı çakmadır. :D  :D .

Hep diyorum,cebinde 1-2 bin liralık telefon var ama görüşme yapacak kontörü yok.Niye taşıyorsun bunu? Ee, abi müzik dinliyorum.Ya bi git işine..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Zaten çocuğun babası tefeciye olan borcu yüzünden intihar etti. Geride 500 bin tl borç bıraktı... Eleman nasıl ödeyeceğim derdine düştü :) Dizide olsa gerçek hayatla ilgili güzel örnekler ortaya çıakbiliyor :)

Reddi miras yapsin

Dert edilecek bir durum yok. Nasilsa baska mal varligi da yoktur red den etkilenecek o kadar yuksek meblagli

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Dizilerde gerçeği yansıtmıyorlar işte abi :) Çocuk parayı ödeyebilmek için kendisine aşık olan ancak 6 ay ömrü kalan kanser hastası kız ile evlenecek. Normalde evlenmeyi planladığı bir sevgilisi var. Dizinin adını da aşk koymuşlar :)

BEDEL - SATILIK BEDENLER - PARA VAR HUZUR VAR adlari daha çok yakisir o zaman bu diziye.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

iPhone 5'in ekranı tüm Androidlerden daha hızlıymış. Şu haberin rezilliğine bak. Htc One'ı yıkmak isteyen ekran lobisinin işi. Yazıklar olsun.

http://fotogaleri.ntvmsnbc.com/iphone-5in-ekrani-tum-androidlerden-daha-hizli-1.html?position=0

Muhtemelen benim disco. 150 milisaniye falandır o vakit hemen 1000-1500 TL daha vereyim de aradaki 95 milisaniyenin bana verdiği rahatsızlığı(!) hemen ortadan kaldırayım... :D :D :D

İnsan gözü saniyede 27 kareden fazlasını algılayamazken(bu da 370 milisaniye yapar)benim ekran saniyenin 1000'de 55'i kadar sürede tepki verse ne olur 155'i kadar sürede verse ne olur... tabi kullanan R2D2 veya C-3PO değilse...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Biraz önce THY'den 23 Kasım gidiş - 24 Kasım dönüş New York bileti baktık. 1273 TL.. Orada bir AppleStore'dan cihazı almak, 1400 TL... Kayıt ne kadar oldu hatırlamıyorum ama 115 TL'ydi sanırım :) Toplamda 2788 TL'ye geliyor. Birden fazla cihaz alınıp burada satılırsa, biletin de telefonun da parasını çıkarır :)

Şaka bir yana, yaşasın Android :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bakın ben yazmadım, adamlar ne yazmış...

http://www.andronova.net/2013/10/03/qualcomma-gore-applein-64-bit-a7-islemcisi-bir-pazarlama-hilesi/

Qualcomm’un kıdemli başkan yardımcısı ve pazarlama şefi Anand Chandrasekher bir röportajda “Apple’ın 64-bit desteği sunan A7 işlemcinde çok fazla yaygara kopardığını düşünüyorum. Bu durum tamamen bir pazarlama hilesi ve tüketiciye sıfır fayda sağlıyor” şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

http://www.andronova.net/2013/10/03/qualcomma-gore-applein-64-bit-a7-islemcisi-bir-pazarlama-hilesi/

Qualcomm’un kıdemli başkan yardımcısı ve pazarlama şefi Anand Chandrasekher bir röportajda “Apple’ın 64-bit desteği sunan A7 işlemcinde çok fazla yaygara kopardığını düşünüyorum. Bu durum tamamen bir pazarlama hilesi ve tüketiciye sıfır fayda sağlıyor” şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

64 Bit işletim sistemleri de çıktığında öyle demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

O da senin gibi dandroid sever biri galiba :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

64 Bit işletim sistemleri de çıktığında öyle demişlerdi.

O pc ama, bu telefon, bunun böyle olduğunu Qualcom dan önce bu işten anlayan herkes zaten söylemişti, hatırlarsanız ben bile, kıt bilgimle daha önce yazmıştım, züğürt tesellisi evet, kendinizi 64 bit 5S kullanıyorum diye avutun siz  :D

Yapılamaz demiyorum, bu donanımla, 1gb ram ile olmaz diyorum sadece, araştırın görün.

Hem ne oluyor yahu, adamlar pazarlama taktiği yapıyor işte, durumu anlatınca neden rahatsız oluyorsunuzki, birde bana dersiniz ortaklığınmı var diye :)  Aynı taktiği Samsung yada hTC de yapsa aynını yazarım merak etmeyin.

O da senin gibi dandroid sever biri galiba :)

Şüphesiz öyledir ... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ah bir yapabilsem, bilgi yetmiyor, yoksa ne ios ne andro kalırdı  :biggrin:

Hele dur sen, bir bakmışsın seneye hepimiz dumur olmuş vaziyette win8 Lumia ya geçmişiz, resmen hacamat oluruz vallahi  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben bekliyorum öyle bir şey :D

Vallahi ne yalan söyliyim, benimde içime bir kurt düştü, eskinin hTC  ipaq pocket pc lerinin süperleşmiş halinin Lumia ile birleştiğini düşünsene, üstelik hTC üretirse ve Microsoft desteğide olursa, olmaz değil yani  :biggrin:

Buda hTC dikkatini çekerim :) hTC Rosella

h3870.jpg

Ayrıca xda-developers in bu alet üzerine rom vs. çalışmaları olduğunu ve eğer böyle birşey olursa neler ortaya çıkacağını sen düşün, alayı duman olur vallahi  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Henüz değil Murat, Henüz değil.... ama her an sürprizlere hazır olmamız lazım  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Belli olmaz, bana etti bile, farklı tipinide eder sanırım  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konumuz Iphone. Lütfen başka kapıya. Hatice Konusuna :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hTC konusu çok geniş, hangisine geçsek acaba  :p  neyse geçelim bari  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

hTC konusu çok geniş, hangisine geçsek acaba  :p  neyse geçelim bari  :good1:

Sonra başıma iş açıyorsunuz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

paralel ithalat (istanbul bilişim vs) ile normal ithalatçıdan (apple tr) almak arasında ne fark var? bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Birinde garantin -o da firmasına olarak göreceli- daha sağlam. Diğerinde Allah'a emanetsin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Bim marketleri piyasayı biraz kırarak iPhone 5S'i 2300 TL'den satmaya başlıyor.

dAMqf.jpg

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...