İçeriğe Yönlendir

Üst Torpido Kapağı Kronik Sorun

Doğan Parmak

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Bugün 450 km yol yaptım hiç ses yapmadı, ellemem sanırım o birşey yapmadığı sürece :)

Yorum bağlantısı

Bence çift komponentli yapıştırıcı ile güzelce yapışır.

aynı yerden benımde kırıldı abi denemediğim yapıştırıcı kalmadı işin kötüsü tek taraf havada kalıyordu bende yayları attırıp direk yapıştırdım :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Kilit kısmı da kırılıp yamuk durunca sökmek farz oldu.

6386e831271c958082986c9fb91906dc.jpg

Tamirat zor gibi, yerli olanları 75 lira, bi 5 6 sene idare eder mi ki alıp taksam.

b4840a65ecfa9f2d8de22e5f402dd4d8.jpg

Ürün kodu: 4M51 461A30 ABW

arattım "abw" kısmı çıkmıyor ürünlerde, aynı urundur herhalde.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

HocAm attır yayı yapıştır gitsin. İlk zAmanlar bende çok takıyordum ama gereksiz pahalı ve kullanılmayan bir bölge

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Benim ki de sıcaktan kırılmis arabaya bindim kendisi açıldı birdahada kapanmadi söktüm içerden kilidi çıkarıp yapistirdim artık kullanmıyorum

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Süleyman Kaya

Konuya bakan olacaktır diye şuraya yazayım. Aynı kapak benim aracımda da kırıldı hemse durduk yere. Tam 12 sene güneş görmeye dayanamadı. Herneyse piyasada cabu adında bir firma üretiyormuş. Yeri Ankarada. Gittim direk satılımız yok dediler parçacıdan 90 liraya 3. Ayda aldım oradada taktırdım 30 liraya. Ancak 9. Ayda çıt dedi yine kırıldı ki kullanmamamıza rağmen. Tabii şu bu derken firmayla görüştük ve bilin bakalım be dediler. Değişim yapamayız! Kısacası ben de buradaki çözümlerden birini uygulayacağım artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...