İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sert istersen sert de var :) Robot var tamamen metal, ya da Şerif verelim birtane :) o da olmaz dersen En baştaki güzel karakterdir.

:D   Eeee andro bu, seçenekler sınırsız ...

Bu arada sürüm 4.2.2 değilmi, 4.3 gelince turbonun açması lazım, openGL 3.0 vs. ile baya iyi olacaktır.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

:D   Eeee andro bu, seçenekler sınırsız ...

Bu arada sürüm 4.2.2 değilmi, 4.3 gelince turbonun açması lazım, openGL 3.0 vs. ile baya iyi olacaktır.

Evet 4.2.2 ama beni çok ilgilendirmiyor işin açığı. ben asıl xda daki çocukların eline düşmesini bekliyorum. Root+overclock seyret makineyi sonra :)

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Evet 4.2.2 ama beni çok ilgilendirmiyor işin açığı. ben asıl xda daki çocukların eline düşmesini bekliyorum. Root+overclock seyret makineyi sonra :)

xda evet :)  bu çocuklar en çok hatçeleri sever yalnız, neyse kardeş sayılırısınız nasılsa  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

xda evet :) bu çocuklar en çok hatçeleri sever yalnız, neyse kardeş sayılırısınız nasılsa :D

Haklarını vermek lazım çocukların. Samsung la baya güzel işler çıkardılar. Benim emektar i9000 1.6 ghz de çalıştı bir ara

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yeni F/P canavarımızı G2 seçip, kendisini en kısa zamanda incelemek, mıncıklamak istiyorum. Bu şarj süresine, bu fiyata bu performans çok iyi. Samsung olsa 3000'TLden satardı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yeni F/P canavarımızı G2 seçip, kendisini en kısa zamanda incelemek, mıncıklamak istiyorum. Bu şarj süresine, bu fiyata bu performans çok iyi. Samsung olsa 3000'TLden satardı. :)

Tam bir canavar.

Biraz önce bir uygulamaya göz attım. Quicktranslator diye bir uygulama. Kelime, cümle veya paragrafı kamera ile gosterip aninda çevirisini yapıyor. Benim gibi kıt yabancı dili olan biri için bulunmaz nimet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

4.3 güncellemesi alıyor mu?

4.4 güncellemesi alacak mı?

4.3 ü alsın artık, 4.4 ? 5? Lg ye bağlı, hTC de bu konuda gerideydi bir anda coştu, sanırım Lg de aynını yapar, yapmazsa hata eder.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

4.2.2 den 4.3 veya 4.4 e ne zaman geçer bilmiyorum. Konu ile ilgili bir bilgi de yok zaten ortalıkta dolaşan. Ancak 4.3 ile 4.2.2 nin farkı nedir? Veya 4.4 ile?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Valla ben iphone kullanıyorum, ama ayın 22sinde lg g2 alcam. Versiyonlar arasında ne gibi fark var hiç bilmiyorum ama vardır garanti bişiler ondan merak ettim alacak mı almıcak mı diye?

Gogıl ile yaptıkları anlaşmaları da gözönünde bulundurarak, Alacağıne kesin gözü ile bakılıyor. Zaten Türkiye lansmanında da ifade edilmiş. Ama tarih olarak net bir bilgi yok.

Telefonu aldığınızda zaten güncellemede neymiş diyeceksiniz :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence alacaktır, sıkıntı yok, aksi olmaz zaten...

Yorum bağlantısı
Misafir

Öncelik eski modellere verecekler sanırım. Zaten verseler bile Türkiye'ye 1 sene sonra verirler.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neyse, önümüzdeki hafta benimki 4.3 e geçiyor, o zaman nasılmış anlatırım artık size  :tongue:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Neyse, önümüzdeki hafta benimki 4.3 e geçiyor, o zaman nasılmış anlatırım artık size  :tongue:

Ben bir aydır kullanıyordum eski telefonumda :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben bir aydır kullanıyordum eski telefonumda :p

Hile yok, rootsuz kullanacaksın yada nexusla, yok öyle yandan dolaşmak  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Hile yok, rootsuz kullanacaksın yada nexusla, yok öyle yandan dolaşmak :D

Neden, amaç kullanmak sa kullandım. Takıldığın yer olursa sor çekinme :p
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Neden, amaç kullanmak sa kullandım. Takıldığın yer olursa sor çekinme :p

:D  :D

Gelsede sorsam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Gönderilen Resim

Yukarıdaki resimde işaretli yere bakin, quicmemo uygulaması var. Bununla ekran alintisi yapip uzerinde isaretleme yapabilmeniz mümkün.

Ya da

Ayarlar - ekran - ön dokunmatik tuşlar seçeneğinden dokunmatik tuş panelini aşağıdaki gibi ayarlamaniz da mümkün

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ertan bey,teşekkürler.Bir çok android alışkanlığımız değişecek anlaşılan.Denemediğim tuş kombinasyonu kalmadı.

Öyle sanırım.

Antutu ile test sonuçlarınız ne çıkıyor?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ertan abi ışıklı bir ortamda gece çekimi denedin mi? Şehir manzarası vs gibi gece hali..? İphone almak istemiyorum sırf kamerası için :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ertan abi ışıklı bir ortamda gece çekimi denedin mi? Şehir manzarası vs gibi gece hali..? İphone almak istemiyorum sırf kamerası için :)

3. sayfadaki görüntülere bir bak istersen, o da yeterli olmaz ise çekmeye çalışırım akşam güzel bir sivas manzarası :)

İstanbul da satan yer yok nasıl bir pazarlamadır?

Ben Sivas' da buldum sen koca İstanbul' da bulamadın. Ne diyim ben bunlara :D

Sivas' a gel hem kirlinin köftesinden yiyelim hem de g2 alalım sana. Hatta soğal offroad pistine bile götürürüm. Kurna da cabası :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Öyle sanırım.

Antutu ile test sonuçlarınız ne çıkıyor?

Çok yüksek :)  antutu mutu alayı hikaye, tamamen yalan, sürüm yükseldikçe hızda katlayarak artıyor, benim için ncap ne ise antutuda o, yani money talk ve pazarlama taktiği... :)

Bizim varoş sokağından gece çekimleri;

Normal Mod:

http://i.imgur.com/VTEOxQe.jpg

HDR Modu

http://i.imgur.com/5ImrsqH.jpg

Gece Modu

http://i.imgur.com/I82WDbH.jpg

Gece modu ile HDR yi yanlış da yazmış olabilirim :)

Fena değil, One ın yanındaysa  :i-ih:  üzgünüm, yaklaşamadın bile  :D:tongue:

Şaka bir yana harbiden çok kötü çıkmış, (One ile ilgili kısmı şaka değil) lensmi kirli, odaklamadanmı yoksa yanlış iso-pozlamadamı çektin, oto moddamıydı kamera?

Sanırım tam sokak lambasının altında çekmişsin, sıkıntı buradan kaynaklı galiba, aynı yerde ama biraz daha ileriden çek, yani lambanın kuvvetli ışığı kamerana dik açıyla perdeleme yapmasın, bakalım o zaman nasıl çekecek, odaklamada sıkıntı ve ışık patlaması oluşmuş gibi, alet bu sıkıntıyı aşamamış...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...