Ertan Çabuk

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Recommended Posts

Fatih Taktak

Arkadaşlar G2 quickwindow kılıf arıyorum ama orjinal LG olanlardan. Elinde olup kullanmayan veya uygun tedarik edebileceğimiz bir yer varmı ? Sadece Teknosa da bulunuyor şu sıralar ve fiyat 120 TL.  

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serhat Çerçi

Büyük gsm bayilerinden orijinalini 100 tl civarına bulabilirsiniz. Avea bayiinden 100 tl'ye almıştım yılbaşından hemen önce, g3 orijinal quick circle kılıfı ise 110 tl'ye aldım (arka kapak çıkartılıp takılan, çipli kılıf diyorlar)

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Taktak

Büyük gsm bayilerinden orijinalini 100 tl civarına bulabilirsiniz. Avea bayiinden 100 tl'ye almıştım yılbaşından hemen önce, g3 orijinal quick circle kılıfı ise 110 tl'ye aldım (arka kapak çıkartılıp takılan, çipli kılıf diyorlar)

Malesef o kadar cok para vermek istemiyorum bi ara forumda vardi ama hemen satilmisti 30 tl gibi cok uygun rakama. Oyle bisey denk gelirse satilan vs telefonlardan kalan kilif gibi...

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Memnun

quickwindow bende vardı satmıştım, şahsen tavsiye etmem. Kapağı kaldır falan aç falan açmazda minicik becereden görüyorsun, üstelik teli kalınlaştırıyor.

Spigen'de tavsiye etmem bunu takınca telefondan çok şarjöre dönüyor alet.

Şu ürünü kullanıyorum bence en iyi bu. http://www.kilifmoda.com/urun/spada-air-tpu-lg-g2-siyah-silikon-kilif/

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serhat Çerçi

Bu tarz silikon kılıflardan denedim ama kullanmadım, g2 ve g3 için tasarlanan orijinal kılıflar işlevsel ve son derece şık, telefona ayrı bir şıklık ve ağır duruş kazandırıyor. G2 için silikon kılıflar da arka kapak çıkmadan kullanılıyor, tek farkı işlevsel kapağın olmaması.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Memnun

LTE güncellemesi geldi.

ayarlar-genel-telefonhakkında-güncellememerkezi- uygulamagüncellemesinden kontrol edebilirsiniz.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Onur Oflaz

LTE güncellemesi geldi.

ayarlar-genel-telefonhakkında-güncellememerkezi- uygulamagüncellemesinden kontrol edebilirsiniz.

Nedir bu LTE

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Memnun

Nedir bu LTE

4G dedikleri olay, yuksek hizli internet ama turkiyede henuz yok.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Memnun
(düzenlendi)

Lolipop guncellemesi geldi.

Bilgisayardan suite programi ile.guncelleyebilirsiniz.

Lg g2 efsanenin yeniden dogusunu mujdeliyor

tarihinde Murat Memnun tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Süleyman Can Şahin

g2nin sorunlu serisi hangisiydi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Memnun

İphone'a geçtiğim için efsane telefondan ayrıldım. G2 çok iyi telefondu elveda eski dostum :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki