İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Araç Ön Konsolu Karbon Folyo İle Kaplamak

Onur Doğan

Recommended Posts

Onur Doğan

Fiesta 98 ' aracımın ön konsolunu karbon fiber kaplamak istiyorum. Bu konudaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Onur Okudan
On 8.10.2013 at 12:42, Onur Doğan yazdı:

Fiesta 98 ' aracımın ön konsolunu karbon fiber kaplamak istiyorum. Bu konudaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Z0VZ2L.jpeg

araciniz benimki kadar temizse bence degmez karbon yaptirmaya

ama bir arkadasimda İ20 araci var kopekleri var konsolu ve kapilarin heryerini penceleriyle cizdi :) boyle bir durumsa yaptirmaniz mantikli olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

konsol derken fotoda göünen gri kısım yapışkan tutmaz. siyah bölümler tutar ancak

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
3 saat önce, Onur Okudan yazdı:

Z0VZ2L.jpeg

araciniz benimki kadar temizse bence degmez karbon yaptirmaya

ama bir arkadasimda İ20 araci var kopekleri var konsolu ve kapilarin heryerini penceleriyle cizdi :) boyle bir durumsa yaptirmaniz mantikli olabilir

:nazar::nazar:Ben de  fiesta bakıyorum . Bu temizlikte  bir araç arıyorum ama bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Okudan
17 saat önce, İnan Çınar yazdı:

:nazar::nazar:Ben de  fiesta bakıyorum . Bu temizlikte  bir araç arıyorum ama bulamıyorum.

Bende 5. Fiesta bakisimda buldum bu temizlikte olanini sadece kapi derisinde cok ufak kabarmalar mebcut oda kronik sorunu zaten ama dert etmiyorum

Denk gelirse size mutlaka geri donus yaparim İnan bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
2 saat önce, Onur Okudan yazdı:

Bende 5. Fiesta bakisimda buldum bu temizlikte olanini sadece kapi derisinde cok ufak kabarmalar mebcut oda kronik sorunu zaten ama dert etmiyorum

Denk gelirse size mutlaka geri donus yaparim İnan bey

Ben temiz fiesta bulamayınca 2004 clio  2 aldım  bugün. Ayrıntıları satışını alınca  bilahare paylaşacagim. @Murat Atagenç

@Onur Okudan

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
On 29.04.2019 at 20:47, İnan Çınar yazdı:

Ben temiz fiesta bulamayınca 2004 clio  2 aldım  bugün. Ayrıntıları satışını alınca  bilahare paylaşacagim. @Murat Atagenç

@Onur Okudan

Hayırlı olsun abim gülerek binin inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Anar

ABİLERİM MERHABA,

BİLİYORUM KONU DIŞI AMA EL FRENİNİN OLDUĞU YERE BAŞKA BİR ARABANIN KONSOLU UYAR MI . MALUM ORASI BANA GÖRE ÇOK BOŞ GÖRÜNÜYOR. TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...