İçeriğe Yönlendir

Ka - Döşeme Sorunu

Burak Kebapcı

Recommended Posts

Timuçin Duru

Komple kumaş değişikliği olacak süngeri değişecek olan sadece şöför koltuğu.. Birde ben zaten bu aracı evcil hayvanımı biryere götüreceğim zaman kullanıyorum aracım garaj arabası kumaş rengi onun için önemli değil :)

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Maslak oto saniyiiden başka tavsiye varmı o kadar çok bahsettilerki oralardan hiç orneksiz osda şu usta işte yaptığı işte bu diuene hiç denk gelmesim ama 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu videoya bi göz atın. Ben yapılan işçiliği sevdim. Maslak oto sanayide burası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

videoya bi göz atın. Ben yapılan işçiliği sevdim.

kaça yaptırmış belirtmiş mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

kaça yaptırmış belirtmiş mi?

Her şey para mı?

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Evet gayet profesyonel arıycam burayla bir konuşayim bizim arabalar leblebi çekirdek bu ustalar için beni düşündüren süngerlerin tamir olabilecek gibi olup olmadığını öğrenmek bana süngerlerimide tamir edebilecek bir usta lazım .. bu video ne zaman yayınlanmış ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
44 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Her şey para mı?

taaam dastır hediye etsen binmem ama :rofl:

koltuk süngeri üstüne eklenir, yıpranan yerin üstüne sünger yapışıtırlır ve formuna uygun kesilir. zira süngerler dikdörtgen köşeli .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
10 dakika önce, Timuçin Duru yazdı:

Evet gayet profesyonel arıycam burayla bir konuşayim bizim arabalar leblebi çekirdek bu ustalar için beni düşündüren süngerlerin tamir olabilecek gibi olup olmadığını öğrenmek bana süngerlerimide tamir edebilecek bir usta lazım .. bu video ne zaman yayınlanmış ?

Mart ayında yayınlanmış.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Timuçin Duru

Sonunda koltuk döşemelerim tamam şimdi sıra kapılarda ,

P1QXzb.jpg

7aARZr.jpg

r5EPvz.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

İyi akşamlar :)

kapı döşemelerimide değiştirdim sonunda :)

inşallah beğenirsiniz...

4j1zAL.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok net olmamakla foto (ışık yetersiz yani) fena değil gibiler. Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Yakınlaştırma yapılabiliyor diye çok auar yapmadım , teşekkürler

Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

çok yakışmış güzel olmuş.kendiniz mi yaptınız döşemeci mi yaptı ? fiyat konusunda da bilgi verebilir misiniz.benim döşemelerde eskidi bilgi almak isterim

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Koltukları dışarıda yaptırdım, 200 tl verdim kolları kendim yaptım kaplama yaptırdığım yerden 10 tl ye aldığım kumaşla artı olarak bali, pul ve vida masrafı sıcak silikon ve tabancayıda satın aldım tabiki 

Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.bende sizin gibi kendim alıp uygulama yapacam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...