İçeriğe Yönlendir

Biraz Da Offroad

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Tam eğlenceli olmuş, harika.Bu arabalara arada sırada ne olduğunu hatırlatmak lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben eksiğim burada, ahh ahh :)

22 lerle ilk fotoğraftaki yere gelir orada park eder bizimle devam ederdin tabii

Video lar :yes:

la bir dur

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu arabalara arada sırada ne olduğunu hatırlatmak lazım.

Tuttum bu sözü :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

22 lerle ilk fotoğraftaki yere gelir orada park eder bizimle devam ederdin tabii

22 yok abi. Gayet orjinalim şuan :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dengesiz king, videoyu tamamlayamadık zira yan yattı üstümüze devrilecekti....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Navigasyonda kısa rota işaretleyip, 43 km gidilen toprak ara yollar, en düzgünü burası idi :seytan: taş yoğundu toz kalkmıyordu, king arkadan çekişe alıp tarlaya uçmaya yeltendi ise de kar lasitklerine rağmen başaramadı, kraliyet cibi içinde huzur hakimdi her zaman ki gibi

kaç üstümüze devrilecek :D

en büyük problem, kullanan hissetmiyor ama dışardakiler önlem alıyor, kaçıyoruzzzzzzz, nerede benim lastik havada fotoğrafım?????

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bu arabaları biraz doldurun da gelin beraber gezelim abi :) Bizde aynı araçların yapılıları da var arazi kabiliyetleri toprak zeminden ibaret değil.. 
Amerikan başkadır  :wub:

993731_608346909207112_98347694_n.jpg1378893_608346629207140_58209723_n.jpg1383609_613657952009341_281695304_n.jpg1380315_613657898676013_312464835_n.jpg

Kesinlikle imkanı olanın yapıp bu zevki yaşaması lazım  :wub:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Videoda yükseltilerin boyu pek belli olmuyor, bunu sonunda, yüksekliğin adam boyuna olan oranına bakın. (adam da ben olmaktayım)

Liberty ve Grand suspansiyon esneme farkı da ayrı konu, yine içerde hiç bir yükseklik kaygısı hissi olmuyor. King yine yolu kapatıyor istedğim yerden inemiyorum

vesile ile her genç bir gün liberty sahibi olmalı, bunları yapan cip, yolda da cupra kovalıyor.....

söz konusu lastik ve suspansiyon grupları gelmiş :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sosyetik güzel

AUShQCul.jpg

Asvalt çizgisinden saptı nihayet

DCFXzLql.jpg

Büyük hata. Hafıza kartını takmayı unutmuşum :(

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

eski bir fotoğraf ama bizdeki lastiğin kabiliyeti belli, bu hale rağmen yolda bırakmıyor ona hayret

ntth.jpg

lem arka teker havada değiniz bu muydu :s :S :s içerde anca yerden yeni kesildi sanıyordum ben

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

"Canı Sıkılan Erkek Arabaları" peh!

Bece de peeeehhh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Rakipsiz... ve ucuz.. %100 organik ve geri dönüşümlü. Topraktan geldik toprağa gideceğiz..

80CC95DF80BF4A0B.jpg

Bunun da kulübünü kurmalı :)

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Risk:

Bu cihazla burada kaldım, yanımda experience eğitmeni var diye güvendik :D girdik, hatamızı gösterdi sonra bayağı uğraşarak çıkardı, ben çıkarmazdım ki bu araç 50mm. yükseliyor ve 4x4 ü farklı.

vzmz.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

cupra kovalaması zor :)

Risk:

Bu cihazla burada kaldım, yanımda experience eğitmeni var diye güvendik :D girdik, hatamızı gösterdi sonra bayağı uğraşarak çıkardı, ben çıkarmazdım ki bu araç 50mm. yükseliyor ve 4x4 ü farklı.

Biz niye çamurda kalmadık ? Verecen gazı geçicen, tek kural

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

burayı kal diye oymuş eğitmenler janimm, ne bilelim düştük tuzağa, discovery3 üm olsa buraya girer miyim? hayrı girmem :rofl:

o fotoda üçümüz de aynı yoldan geçtik, kraliyet farkı tertemiz, grand kendini korumuş, liberty her zamanki huyu ile salmış kendini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
(düzenlendi)

Çamura bir tek Servet Abi'mi girdi ?  Fatih Abi sen hiç asfalt' tan çıkarmamışsın gibi duruyor :D :D

Bu arada güzel bir etkinlik olmuş. Ayaklarınıza sağlık.

Servet abi nin girdiği her yere girdim.

Ancak ren ten mi neden bilmem daha sonra gelecek video larda görürsün.

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

O lastiklerle bundan iyisi şamda kayısı :) Daha zorlarsanız tamponlar plakalar çamurluklar :D Ama uygun lastikle daha neler neler :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Rock müziklere kurban :) işin en önemli kısmadım o müzikler bu vesileyle kim dinliyor mu soundta??

Yorum bağlantısı
Misafir

:clapping: 10 numara olmuş. Hazır Çerkezköy e kadar gelmişken bi çayımı/ kahvemi içseydiniz arayıpta... Çağlar, Servet, Fatih abilerim...  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...