İçeriğe Yönlendir

Yeni Nissan Qashqai

Serdar Güngör

Recommended Posts

Abdussamed Acar

1.6 dizel 130 HP'lik motoru CVT şanzıman ile satacaklarmış, Türkiye'de patlama yapabilir. Ben beğendim.

130 Hp yüksek torklu dizel motor, ağır bir kasa ve CVT şanzıman...

evet bence de patlama yapabilir...  :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

1.6 dizel 130 HP'lik motoru CVT şanzıman ile satacaklarmış, Türkiye'de patlama yapabilir. Ben beğendim.

Adamlar zaten gerekli patlamayı yaptılar ki. Ama fiyat olarak çok uçuyorlar. 2011 dizeline 57k istiyorlardı ben Cmax'ı alırken mayısta. Ölçtüm biçtim hadi len dedim. :D

Şimdi Honda da 1.6 dizel ile girdi piyasaya. Tek rakip o sanki. İX35 ve SPO otomatik şanzıman ile fiyat olarak çok geride (benzinli olmasına rağmen iyi satıyorlar bence), ford bayine sordum neden kuga 1.6 izel yok diye; satmıyomuş araba, cip dediğin 2.0 dizel olmalıymış :p 

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Audi'de bu şekilde yıllardır kullanılıyor ve sorun duymadım, galiba Ford patlattı CVT'yi :)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ben Nissan'ın X-Trail'ini beğeniyorum. Gerçi o da bununla aynı platformmuş.

Yorum bağlantısı

Ne dersek diyelim olumlu yada olumsuz, eski kasası peynir ekmek gibi satıyor. Alanlar çok memnun :unsure2: Sadece benim çevremde 9 kişide var. Hepsi tek çeker. Eminim buda aynı eski kasa gibi çatır çatır satar. Bana sorarsanız bende almam. İç kalite tam bir facia, dış tasarım vasat, arka yolcu kısmı çok dar, kafam tavana çarpıyor araç kasis yada çukurdan geçerken eski kasada. İnşallah bunda biraz iyileştirmeler yapmışlardır..

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Audi'de bu şekilde yıllardır kullanılıyor ve sorun duymadım, galiba Ford patlattı CVT'yi  :)

Yok, aksine Audi'ninkinin dahi pek taş gibi olduğu söylenemez... Bu tarz makineleri dikkatli kullanmak lazım klasik otomatikler gibi değil...

Adamlar zaten gerekli patlamayı yaptılar ki. Ama fiyat olarak çok uçuyorlar. 2011 dizeline 57k istiyorlardı ben Cmax'ı alırken mayısta. Ölçtüm biçtim hadi len dedim. :D

Şimdi Honda da 1.6 dizel ile girdi piyasaya. Tek rakip o sanki. İX35 ve SPO otomatik şanzıman ile fiyat olarak çok geride (benzinli olmasına rağmen iyi satıyorlar bence), ford bayine sordum neden kuga 1.6 izel yok diye; satmıyomuş araba, cip dediğin 2.0 dizel olmalıymış :p

Aslında bir açıklaması var; "Ambalajı güzel" ve insanlar astronomik olmayan rakamlara kalite algısı pekte kötü olmayan bir jip aldıklarını sanıyorlar :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Yusuf Bahri Aslan

Satışa sunulmuş tabi abartılı fiyatlarla :angry:

Nissan Qashqai 1.6 DCi Platinum CVT  110,990 TL

Nissan Qashqai 1.6 DCi Black Edition CVT  102,990 TL

Nissan Qashqai 1.6 DCi Sky Pack CVT  97,990 TL

Nissan Qashqai 1.6 DCi Tekna CVT  93,990 TL

Nissan Qashqai 1.6 DCi Visia CVT  86,990 TL

Nissan Qashqai 1.5 DCi Platinum PP  104,990 TL

Nissan Qashqai 1.5 DCi Sky Pack  87,990 TL

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Sky Pack  76,990 TL

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Tekna  74,990 TL

Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Visia  67,990 TL

Yorum bağlantısı

Koleos olmuş bu. Ck yine begenmedim ic tasarım hariç. Önceki de hiç hoşuma gitmezdi. Dilerim tavan yüksekliğini duzeltmislerdir arka koltuk cok basıkti öncekinde

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

İlk çıktığı günden beri fiyat/performans/konfor kıyaslamasına göre bana hep pahalı gelen bir araç. Eski kasaya göre daha güzel görünmekle birlikle fiyatlar uçuk...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...