İçeriğe Yönlendir

Kia K900 Marka Algısını Değiştirecek

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

İsmail Avcı

çok güzel olmuş fiyatı ne acaba.

amblemi kapat 2 katına sat :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Güzel olmuşda Bmw 7 serisinden çok alıntı var, özellikle arka taraf ve iç mekanda.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

önden mondeo yu andırıyor,yandan passat cc , arkadan bmw 7 serisi

yine arkada bir jaguar havası

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Guzel tabiki ama hiç orjinal değil...

Biraz ondan biraz bundan resmen devşirme bir model. Kopya ayrıntı ve kopya silüet.

Ben almazdim, Cherry nin kopya arabasi vardi, onden eski kasa C serisinin yuvarlak farlari, arkadan bildigin eski kasa corolla sedandi.

Kia bi kadar abartmamış ama yaklaşmiş.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence güzel olmuş, hepsinin iyi yanlarını alıp tek araçta toplamışlar, gayette güzel olmuş, bakalım bize gelecekmi.

Toplamayı geçiniz, hepsi birbirine benziyor zaten, sonuca bakın siz, hepsinden daha hoş bence.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Her zaman derim bir gün herkes kia ya da hyundai alma fikrine sahip olacak. Adamlar ciddi ciddi  geliyor. Yıkın ön yargılarınızı :)

Bu tiple insignia ya bin, fiata 10 bin basar üstelik  :p

4.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu tiple insignia ya bin, fiata 10 bin basar üstelik :p

Yakışıklı Android, yukardakilere 10.000 basan, fiesta 68bg+abs ye 1 milyar basar, döner bir de karasinle basar...

Unutma benim arabamda Kia Spo, ama ben senin gibi marka fanatiği değilim, ben objektifim... İyiyse iyi kötüyse kötü, mavi triportöre 4 spor koltuk takıp otomobil demem mesela

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Her zaman derim bir gün herkes kia ya da hyundai alma fikrine sahip olacak. Adamlar ciddi ciddi geliyor. Yıkın ön yargılarınızı :)

Ben aldim, hatta Kia'yı satma fikrine bile sahibim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yakışıklı Android, yukardakilere 10.000 basan, fiesta 68bg+abs ye 1 milyar basar, döner bir de karasinle basar...

Unutma benim arabamda Kia Spo, ama ben senin gibi marka fanatiği değilim, ben objektifim... İyiyse iyi kötüyse kötü, mavi triportöre 4 spor koltuk takıp otomobil demem mesela

Hahahah, 4 spor koltuk yine kendi modelinin yalnız, amacıda sadece konfor, yoksa ST dış kit de takardım sorun değil, ama amaç başka kardeş. :)

Fiesta alayına 1 milyon basar ayrıca  :D

Hem ne fanatiği yahu, bu Kia süper diyorum, Skoda Süperb zaten süper diyorum, daha başka markalarada süper diyorum, nerde fanlık  :D

Seni gidi çakma cipci Tırtöver seni, Kia nın tırt ciplerinden birisi yahu o  :D  :D

Arazi aracı görünümlü asafalt aracı arıyorsan bunu al, gerçi arazide, sen dahil forumdaki tüm off road çu arkadaşların cipciklerinin tepesinden atlar ya neyse  :p

2014-Mercedes-Benz-G63-AMG-front-angle-m

Hem ne olduda geldin, taş falan mı attım acaba haaaa  :D  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zamanında kare alüminyum boru içine led dizip far yaptık diye dalga geçilmişti bizle, kia çalış procemizi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

marka algım değişti gibi, k900 cep telefonu markası gibi  :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Çok beğendim gerçekten. Kopyalıyorsanız da böyle kopyala kardeşim.helal olsun Kia'ya.tebrikler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...