İçeriğe Yönlendir

Davlumbaz Kırıldı.

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Sabah İzmir'de oluşan yoğun yağış ve yollarda ki göletler yüzünden, suyun içinden geçerken sanırım bir yere takıldı...

4iert2.jpg

hv2mx2.jpg

5ob1p4.jpg

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun çok maliyetli parça değil. Üzülmeyin. Anlaşılan su bayağı kuvvet uygulamış..

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

Geçmiş olsun Bu hava hiçbir yere gidilmez sıcak çay içilir yağmur izlenir :D ne yağıyor mübarek bende sabah bucadan yeşildere 3.sanayi pınarbaşı sabah sabah iyi turladım :D

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Güngör
(düzenlendi)

geçmiş olsun araç pejo galiba 35tl parça 10tl işçilik tutar

tarihinde Burak Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence bir yere takılma işi değil..Ufak bir çatlak falan varsa, sudan biraz sert geçilmişse bu durum oluşabilir.. Geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Geçmiş olsun. İzmir coşmuş bu sabah,nişanlım evden çıkıp işe gidemedi  :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

geçmiş olsun allah beterinden saklasın dediniz gibi aşırı bir yogun yagış var bende aracı evde bıraktım toplu taşımayla servis durana ordanda servisle işe ulaştım yollar baya yogun tabi izmirin yolları rezalet heryer traşlanmış heryerde logarlar havada kalmış sularda göl olunca araçlar darma duman rezillik kara yolları ve belediyeler yatışda iş yaptıkları yok yeni girnede kareksana çıkış kavşanda yerler traşlı logarlar 2 karış yukarda dağ giibi ve 5 aydır öle duruyor bunun gibi birçok yer 

tarihinde Okan Tan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Geçmiş olsun.

İzmir'de yolları sokakları o kadar güzel yaptılar ki anlatamam.

Su birikmeyen yollar sokaklar artık yağmur yağdığında göl olup sular apartmanların içine doluyor.

Belediye uyuyor, şikayetleri incelemeye de almıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Geçmiş olsun abi, sol ön davlumbazı değişmiştim arabayı aldığımda çatlaktı, yan sanayisi 50 TL civarıydı diye hatırlıyorum.. Ustaeller'i özlemiş bence ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Geçmiş olsun abi. Sabah kemalpasaya gitmek için yola çıktım.Buca zaten göl olmuş yolda kalan bir sürü araç yagmurda çok şiddetliydi.Alt yapi 0 İzmirde Allah beterinden korusun tekrardan geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Reşat Uz

geçmiş olsun hayrettin

benimde ön sol çatlak sağlam bir bantla tutturdum  idare ediyor

pek pahalı bir şey olmasa gerek yenilemiş olursun

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Geçmiş olsun abi, sol ön davlumbazı değişmiştim arabayı aldığımda çatlaktı, yan sanayisi 50 TL civarıydı diye hatırlıyorum.. Ustaeller'i özlemiş bence ..

Arkadaşlar kaskocum geldi baktı. düşündüğümüz kadar ufak bir sorun değil, Direksiyon dönmüyor kurtarıcı gelip alacak.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

sabahtan beri yağan güzel yağmurun eserigeçmiş olsun hala yağmaya devam ediyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...