İçeriğe Yönlendir

Davlumbaz Kırıldı.

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

yazıklar olsun o şehrin yöneticilerine 

İnşallah çok büyük sıkıntı yaşatmaz size :yes: kaskonun faydaları en kısa zamanda bende yaptırmayı düşünüyorum  :yes:

Arabayı kurtarıcı gelip alacak, servise götürecek fakat kasko dosyayı SEL HASARLI olarak açıyor

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Arabayı kurtarıcı gelip alacak, servise götürecek fakat kasko dosyayı SEL HASARLI olarak açıyor

Satarken sıkıntı çıkarır bu durum.Bence servisle görüşün hasar, değişimi gerekecek parçalar nedir diye ? Duruma göre dışarıda veya yetkili serviste kayıt açtırmadan yaptırın aracı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Satarken sıkıntı çıkarır bu durum.Bence servisle görüşün hasar, değişimi gerekecek parçalar nedir diye ? Duruma göre dışarıda veya yetkili serviste kayıt açtırmadan yaptırın aracı.

Direksiyon kutusu değişecek dediler. Bu nasıl halledilir ki dosya açtırmadan?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Direksiyon kutusu değişecek dediler. Bu nasıl halledilir ki dosya açtırmadan?

Çıkma falan bulunma şansı yok mu ? Servis direk değişim vermiş olabilir , onarım yapılabilecek durumdadır belki.Gerçi araç yürür durumda değil sanırım,baktırma şansınız olmaz gibi bu durumda.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Bence önce sanayiye sonra sigortanın servisine gidin. Geçmiş olsun. Satarken problem olur sanırım.

Yorum bağlantısı
Burak Güngör

1477939_10152004557118279_1388381782_n.j

vay izmirim benim neoldu sana 3aydır uzağım memleketime ben böyle bırakmamıştım ordan ayrılırken günlük güneşlikti :unsure:  :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...