İçeriğe Yönlendir

Özel Ford Servisi

Mehmet Akdemir

Recommended Posts

Mehmet Akdemir

arkadaşlar aracımın baskı balata, triger, v kayışı vs bakımları için  bana kaliteli bir özel ford servisi lazım. çağlar ustanın ford servisimi var forumda tam anlayamadım. varsa nasıl ulaşırım? şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

istanbul da olan arkadaşlar şanslı...

çağlar abi varken başka servise ne gerek var...

Yorum bağlantısı

istanbul da olan arkadaşlar şanslı...

çağlar abi varken başka servise ne gerek var...

Sizde şanslı sayılırsınız. İzmir Ustaeller Sabri Usta da size yakın  ;)

Yorum bağlantısı
Recep Güney

kütahya yada eskişehirde önerebileceğiniz bir özel servis varmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Akdemir

2005 benzinli fiestam için  triger + devirdaim + baskı balata + v kayışı ve rulmanı + viraj demir lastikleri.. bu yazdıklarım bana ne kadar mal olur fikriniz varmı? ona göre gideyim no name servise..

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Osmaniye'de Şaban Usta Özel Ford Servisi......

Ford yetkili serviste çekirdekten yetişmiş, kulağıyla aracın arızasını tespit eder. Çabucak garantili şekilde yapar,  Yani bu işin Osmaniye'de doktoru çoktur ama o profösörüdür...... :bravo:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Turgay Karaoğlan

Ford yetkili serviste çekirdekten yetişmiş, kulağıyla aracın arızasını tespit eder. Çabucak garantili şekilde yapar,  Yani bu işin Osmaniye'de doktoru çoktur ama o profösörüdür...... :bravo:  :nazar:

ayhan bey ııaksamlar  size sorum olacaktı

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

ayhan bey ııaksamlar  size sorum olacaktı

Tabi kardeşim buyur; sor

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Yahya Omer Yildiz

Bu konudan gordugum onerilerle osmaniye de saban ustaya gittim, iyikide gitmisim cok memnun kaldim, motor kulagi degisimi ve genel bakim yapti, ben gaziantep\islahiye den ciktim yaptirip evime geldim varin siz hesap edin usta konusunda ne kadar titiz oldugumu bu yolu goze almama ve maras antebi yok saymama bakarak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...