İçeriğe Yönlendir

Hangi Silecek Suyu? (Liste İlk Mesajda)

Misafir

Recommended Posts

Ü.Emre Kartal

Artık kış geliyor malum, yaşadığım yer itibari ile sıcaklık çok düşmese de eksi birkaç dereceye dayanacak kaliteli cam suyu alayım dedim. 

Önceden Shell alıyordum ama fiyatlar ciddi artmış, uygun fiyatlı donmayan bir ürün önerebilecek var mı?

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Alpay Sumer yazdı:

Ben begendim, hem emmi' ninde tanıdığıymıs..

Kalwax’ın fiyatları nedir kıyas yapma imkanınız oldu mu geçen sene çok bekledim her dönem olduğu gibi kampanya yaparlar diye ama yapmadılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Koray Demir yazdı:

Kalwax’ın fiyatları nedir kıyas yapma imkanınız oldu mu geçen sene çok bekledim her dönem olduğu gibi kampanya yaparlar diye ama yapmadılar.

hb de ortalama fiyatlar civarinda.. kampanya vs beklemedim.. Sevdim ben markayı.. baska bir marka kullaniyordum önceden (isim vermeyeyim..) Balçık olmustu. bir daha tövbe..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Cam suyunu donduracak kadar soğuk havalarda , bugüne kadar cam suyu düğmesine hiç dokunmadım. Zaten cam buzlu iken bir işe yaramayacaktır. Onun yerine içinde yüksek alkol olan buz çözücü sprey alıyorum. Fis fıs sıkınca ne var ne yok çözüp temizliyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Süleyman Can yazdı:

Cam suyunu donduracak kadar soğuk havalarda , bugüne kadar cam suyu düğmesine hiç dokunmadım. Zaten cam buzlu iken bir işe yaramayacaktır. Onun yerine içinde yüksek alkol olan buz çözücü sprey alıyorum. Fis fıs sıkınca ne var ne yok çözüp temizliyor.

süleyman bey sizin bahsetiginiz fıs fıs Hareket esnasında degil ama sabahları temizlerken is görur.. Cok soguk iklimlerde seyir halindeyken yagmur, kar suları camda kristallesir.. hareket halinde o bahsettiğiniz fıs fıs iş görmez.

ayrıca Cam buzluysa işe yaramayacaktır yazmişsınız 😨   - derecesi doğru ürünle gayet basarılı sonuçlar alınır..👍 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Alpay Sumer yazdı:

süleyman bey sizin bahsetiginiz fıs fıs Hareket esnasında degil ama sabahları temizlerken is görur.. Cok soguk iklimlerde seyir halindeyken yagmur, kar suları camda kristallesir.. hareket halinde o bahsettiğiniz fıs fıs iş görmez.

ayrıca Cam buzluysa işe yaramayacaktır yazmişsınız 😨   - derecesi doğru ürünle gayet basarılı sonuçlar alınır..👍 

Acikcasi bugüne kadar cam suyumu donduracak soğuklarda camım hiç kirlenmedi, buzlandi. O soğuklarda da donmayan cam suyu olduğuna emin olsam bile fıskiye motorunu bozarım diye hiç yeltenmedim. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Marketlere ucuza geliyor ordan alıyorum sadece antriz döküyorum hiç tıkanma vs olmuyor kar soğuk vs sıkıntısız kullanılıyor

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Süleyman Can yazdı:

Acikcasi bugüne kadar cam suyumu donduracak soğuklarda camım hiç kirlenmedi, buzlandi. O soğuklarda da donmayan cam suyu olduğuna emin olsam bile fıskiye motorunu bozarım diye hiç yeltenmedim. 

İste tam da bu durumdan bahsettim. Sizin yazdigınız durum daha bi ılıman iklimlerde gecerli.. Kaliteli, marka bir urünle tahmin bile edemeyeceğiniz kadar fayda sağlar. Cam buzlandıgında kristallesince cam kristallesir yol görülmez..  silecek motoru o durumda cookk ikinci plan düsüncede kalır..

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

En son Shell’den aldım, camı daha güzel temizliyor kesinlikle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Alpay Sumer yazdı:

İste tam da bu durumdan bahsettim. Sizin yazdigınız durum daha bi ılıman iklimlerde gecerli.. Kaliteli, marka bir urünle tahmin bile edemeyeceğiniz kadar fayda sağlar. Cam buzlandıgında kristallesince cam kristallesir yol görülmez..  silecek motoru o durumda cookk ikinci plan düsüncede kalır..

Bu durumda kaloriferi cama vermek çok fayda sağlıyor. Yoksa silecekle temizle temizle bitmiyor. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu durumda kaloriferi cama vermek çok fayda sağlıyor. Yoksa silecekle temizle temizle bitmiyor. 

ben su fıskırtarak cözebiliyordum.. isim acil ise.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Marketlerde satılan deterjanlı mavi su sadece. İçnde alkol eser miktarda var. Cam suyunuzu kendiniz yapın daha iyi. 

Ben kendim yapıyorum. kurutucudan çıkan suyu biriktiriyor içine biraz dezenfektan biraz cilalı oto şampuanı katıp karıştırıyorum mis gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...