İçeriğe Yönlendir

Telefon Numarası Yazıp Kişinin Nerede Olduğunu Öğrenmek

Veysel İçen

Recommended Posts

Veysel İçen

S.a gerçekten konu saçma gelebilir ama ihtiyaç olan bişey diye düşünüyorum.Cep telefonu numarası yazıp kişinin şuan nerde olduğunu yada hangi şehirde olduğunu gösteren bir program yada başka bir yolu varmıdır saygılar..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Casus yazılımlar var. Ama tavsiye etmem.

Karşındakine güven esastır.

Güvenemediğin kişi ile yan yana durmak da zarardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Casus yazılımlar var. Ama tavsiye etmem.

Yazılım yada bildiğin abi tam işe yarıyacak

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu özel hayatı ihlale girer ve sanıyorum sadece savcılık kararı ile ya da Arka Sokaklar dizisinde Aylin'e verirseniz, o hemen bulabilir :)

• Beğen 31
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu özel hayatı ihlale girer ve sanıyorum sadece savcılık kararı ile ya da Arka Sokaklar dizisinde Aylin'e verirseniz, o hemen bulabilir :)

:sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Abi anlıyorum evet özel hayatı ihlale girer.Ama gerçekten çok lazım bi şeklde bulmam gerekiyor  :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yazılım yada bildiğin abi tam işe yarıyacak

Casus yazılım diye piyasada uydur kaydır şeyler var ama suç teşkil eder.

Yorum bağlantısı

Aylin  :D  :bravo:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

"Aylin" yüzünden Emniyet isyan etmişti, "telefon takibi o kadar kolay, noktasal ve saniyelik iş değil, lütfen bizden böyle beklentileriniz olmasın" diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Orada ki program üniversal bir rehber abi, yükleyenlerden izin istiyor ve rehberini kopyalıyor.. Böylece gittikçe büyüyen bir veri elde ediyorlar..

Hatta bende rehberimi yanlışlıkla verdim, hepinizin numarası orada olabilir :D

Evet bir çok kişinin numarasını salladık,hepsi çıkıyor erdem  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

eagle eye vari bişey :)

dolandırıcıların lokasyonunu ve hatttını bile büyük oranda emniyet bulamıyorken zor :)

nitekim olmamalı da.

bugun biri iyilik için kullanır yarın ayağa böyle bir program düşerse cok canlar yanar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Ailende sağlam rutbesı kuvetli polis varsa anca öğrenebilirsin :D

Gerisi program felan hikaye.. (Vardır ama ulaşamassınız boşuna arama.)

Yorum bağlantısı
Veysel İçen

Ailende sağlam rutbesı kuvetli polis varsa anca öğrenebilirsin :D

Gerisi program felan hikaye.. (Vardır ama ulaşamassınız boşuna arama.)

Valla olaydı iyiydi yokmu forumda polis abi  :)  :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Ya öyle polise falan gerek yok. :)

Telefon numarasının ait olduğu öperatör bu bilgiyi sürekli olarak görüp verebiliyor. Çalışanlarına hat tahsis eden şirketlerin de çoğu bu bilgiyi alır ve kullanır. 

İşin kötü yanı , şahıslar için bu bilgiyi almak yetkisi , o hattı kullanan kişinin izni ile olabilir ancak.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bir ara ben de merak ettim bu işe. Hatta tanıdık bir abimizle beraber (forumdan). birilerinin yerlerini arıyorduk. Bir iki program buldukç Programların her ikisi de aradığımız arkadaşları farklı yerlerde gösterdi. Hatta birine göre arkadaşın biri küvetteydi. :D

İşin komik tarafı bu tabi. insanlarda bizim gibilerini keklemek için böyle bir şaka uydurmuşlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Android telefonlarda izin verirsr kullanıcı konum gösterme var ama işinize yarar mı bilmem internete girdigi an konumu çıkar diğer türlü çok çok zor.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Yerini yurdunu bilmemde, Kişi GBT lerine ROK'tan ulaşılabilinir :sandalye:

bilmeyenler için edit: ROK --> Rasim Ozan Kütahyalı

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Savcılık kararı ile Aylin'e ne veriyoruz abi? Ben tam şeyettiremedim de... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Benim eski aracıma ait takip cihazı var onu alıyoruz ve yerini bilmek istediğin kişiye veriyorsun ve : Takip başlasın  :D

Yorum bağlantısı
Akın Demir

hatta o aylin cep telefonundan el telsizini bile arayıp haber verebilir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...