İçeriğe Yönlendir

Ios7 Jailbreak, Tweak Ve Uygulamalar

Mert Yeldan

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Menu Button Emulator

iPhone'lar da malum home tuşu en sık arızalanan daha doğrusu hassasiyeti yavaş yavaş kaybolan parça. Bunun çözümü çok basit :p

Repo: bigboss

iOS7 ve üstünde çalışıyor.

Bu tweak ile istediğiniz yere menü tuşu ekleyebiliyorsunuz.

E assistive touch var aynı işi gören?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kaya

E assistive touch var aynı işi gören?

Abi o ekran kapalıyken işe yaramıyor :(

Gerçi bu da işe yaramadı.Yada ayar yapamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Iyi de ekranı açmak icin illaki bir tuşa basmak gerekmiyor mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yok abi onunla ilgili bir uygulama var ekranda belirlediğin noktaya belirlediğin haraketi yapıyorsun ve ekran açılıyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi, sensörleri kullanan bir tweak var. Ekran kapalıyken bu program vasıtasıyla ekrana istediğimiz bir noktaya aksiyon atıyoruz. Ekran kapalıyken home tuşuna basmak yere o aksiyon atadığımız yere aksiyonu uygulayınca telefonu uyandırıyor home tuşuna basmış gibi. Aksiyon olarak ister 15 kere tıklat ister s çizdir vs :) Bunları ekran kapalıyken yapıyor. Paylaşacam programı.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Anladım. Bende iphone yok, eşimin var. Yanılmıyorsam assistive touch uygulamasına da yeni hareket tanimlayabiliyorsun bahsettiğin gibi. Ama ekran kapalı iken yapılıyor mu bilmiyorum. Bilen IOS' cular varsa açıklasın. :)

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Ben şu an ip4ü ios7 ile kullanıyorum, zaten şu haliyle çok hızlı sayılmaz bir de jb ile yavaşlatmak istemedim ama bi yandan da işlevsel tweak ve uygulamalar cezbediyo. Jb sonrası çok ciddi yavaşlama oluyor mu? İp4 ü ios7 jb ile kullanan var mı ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben şu an ip4ü ios7 ile kullanıyorum, zaten şu haliyle çok hızlı sayılmaz bir de jb ile yavaşlatmak istemedim ama bi yandan da işlevsel tweak ve uygulamalar cezbediyo. Jb sonrası çok ciddi yavaşlama oluyor mu? İp4 ü ios7 jb ile kullanan var mı ?

Şu an ki halinden yavaş olmaz tahmin ediyorum. Çok kötü durumda 7 yüklü 4ler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Anladım. Bende iphone yok, eşimin var. Yanılmıyorsam assistive touch uygulamasına da yeni hareket tanimlayabiliyorsun bahsettiğin gibi. Ama ekran kapalı iken yapılıyor mu bilmiyorum. Bilen IOS' cular varsa açıklasın. :)

Abi http://www.appleturk.net/topic/43919-sleeksleep-sens%C3%B6r-ile-tu%C5%9F-kilit-a%C3%A7an-tweak/ şu eklenti çok güzel.

Çalışma şekli. Home Tuşuna ihtiyaç kalmıyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi şu eklenti çok güzel.

Çalışma şekli. Home Tuşuna ihtiyaç kalmıyor. :)

Züper bir özellikmiş, bizim zavallı takılan stabil olmayan aletlerde bunu yapabilirmiyiz acaba Mehmet kardeş  :seytan:

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Züper bir özellikmiş, bizim zavallı takılan stabil olmayan aletlerde bunu yapabilirmiyiz acaba Mehmet kardeş  :seytan:

:) :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

ALıntılarımızda Video ve resimleri silelim :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ALıntılarımızda Video ve resimleri silelim :D

Hani nerede? 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...