İçeriğe Yönlendir

Vw Scirocco Acil.... Anahtarlar Içeride Kaldı

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Abdurrahman Cam

Yedek anahtar her zaman hanımda olmalı. Bayanlar kendilerine emanet edilen şeyleri çok iyi saklıyorlar ;)

evet bazen öyle iyi saklıyorlarki; lazım oldu ver deyince ya tüm hurçları ya da tüm sandığı boşaltıyorusunuz bulamayınca aaa etejerin alt çekmecesindeydi heralde diyip ordan çıkartıyorlar. :D

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun. Bu durumlarda en iyisi servise gitmek ya da kırılmak için en müsait veya en hesaplı camı kırmak. 

Yorum bağlantısı

İngilterede kaldığım sırada Tv'de ilginç olayaları gösteren bir yapım vardı. Konusuna denk geldiğim bir bölümde araç hırsızlığı üzerine idi. Kafasına maske giymiş biri aynen şöyle demişti. "30 saniye içinde açamayacağım araç henüz üretilmedi"

Ve test için çok meşhur araçlardan bir kaçında kapalı ortülü bir mekanda deneme yapıldı 10 ila 30 saniye içinde hepsini açtı.

Türkiye de de vardı sanırım benzer bir haber. Adam pinpon topu ile kilitleri patlatıyordu..

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Konuyu hortlayayım :)

15 Eylül'de Aksaray'da kapılar kilitli iken bagajı açıp içine bir şey koyarken, anahtarın elimden bagaja düşme anıyla aynı anda bagajı kapattım :shok:

Doğuş oto bana camı kır dedi, yol yardımı gelse onlarda camı kıracak dedi :)

Şanslı günümdeymişim ki, ilk ulaştığım çilingirle konuşup telefonu kapattıktan 15 dk sonra arabamı sürüyor oldum :)

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Konuyu hortlayayım [emoji4]

15 Eylül'de Aksaray'da kapılar kilitli iken bagajı açıp içine bir şey koyarken, anahtarın elimden bagaja düşme anıyla aynı anda bagajı kapattım :shok:
Doğuş oto bana camı kır dedi, yol yardımı gelse onlarda camı kıracak dedi [emoji4]
Şanslı günümdeymişim ki, ilk ulaştığım çilingirle konuşup telefonu kapattıktan 15 dk sonra arabamı sürüyor oldum [emoji4]
Nasıl açıldı peki
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun. :)

Sağolasın Mehmet abi,

Hesapta olmayan başka şeyler yüzünden sana gelemedim abi :(

1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:
13 saat önce, Nihat Palolu yazdı:
Konuyu hortlayayım emoji4.png

Doğuş oto bana camı kır dedi, yol yardımı gelse onlarda camı kıracak dedi emoji4.png
Şanslı günümdeymişim ki, ilk ulaştığım çilingirle konuşup telefonu kapattıktan 15 dk sonra arabamı sürüyor oldum emoji4.png

Nasıl açıldı peki

Çilingir telefonda arabanın markasını sordu, arabanın yanına geldiğinde model yılını sordu.

Model yılına göre maymuncuğu çıkarıp şak diye açtı, 140,00 TL :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kapıyı açıp çalamazsın, çalacaksa cihaz bağlayıp immo kodunu da çözmesi lâzım anahtar yapması lâzım.. Eskiden doğanların bagaj kilidini penseyle koparıp anahtar yaparlar sonra da kendi arabaları gibi alıp giderlerdi.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...