İçeriğe Yönlendir

Logitech K330 Klavye

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Eski klavyeden aniden sapıtınca, ilk karşıma çıkan klavyeyi almak durumunda kaldım... 

Bu klavye Kablosuz Logitech K330 Set

Ancak abuk bir sıkıntım var.

Bu klavyede Caps Lock ışığı yok. 

Benim de hayatım şifrelerle dolu.. Yani bir çok yeri ne yazdığımı görmeden yazıyorum.. 

Tamam klavyenin üstünde olmasın ama, Win7'de ekranda bunu bir yerde görmenin yolu yok mudur.. 

Notebooklarda falan ekranda belirip kayboluyor... 

Kısacası benim büyük harf mi küçük har mi yazacağını yada yazdığını bilmem gerekiyor. 

2082119225.JPG

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hi,

this notification is handled by BTTray.exe process. You must edit the following registry entries to ged rid of this ugly alert:

Press WinKey and type "regedit" > navigate to

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Widcomm > BTConfig > General > KeyIndication

Change the value of "KeyIndication" from "1" to "0"

Reboot..

And the nasty notification is gone!

Çevireyim mi abey ;) bu olanı yoketmek için, yani sen regedit te 0 olanı 1 yapman gerekiyormuş. Denemedim ama :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yazılımı yükleniyor ve ekranda işareti çıkıyor diye tahmin ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çevireyim mi abey ;) bu olanı yoketmek için, yani sen regedit te 0 olanı 1 yapman gerekiyormuş. Denemedim ama :)

Özdemir. SOFTWARE  altında Widcomm yok :(

Ses çözmez yaa.. Ses hangi konumda olduğumu bildirmeyecek diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Logitech SetPoint yazılımını yüklersen ekranda kocaman bir logo ile ne durumda olduğun o anlık gözükür abi.

Abi bttray bluetooth içindir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sağolasın Sani.. Klavye bir anda değer kazandı.

Bir saat öncesine kadar çöptü gözümde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

http://www.logitech.com/tr-tr/support/3131?section=downloads&crid=583&osid=14&bit=32

SetPolint programını kurdum, ekranda kocaman görünüyor :)

Ben de onu söyleyecektim, hatta bağlantısını verecektim... :) Aramıyon ki abini öğrenesin. Kendi kafandan işler yapıyon sonra da ağlıyon. :punish: Bu klavye benim bir önceki klavyem. Şimdi K520 kullanıyorum. CAPS LOCK ışığı CAPS LOCK tuşunun üstünde. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de onu söyleyecektim, hatta bağlantısını verecektim... :) Aramıyon ki abini öğrenesin. Kendi kafandan işler yapıyon sonra da ağlıyon. :punish: Bu klavye benim bir önceki klavyem. Şimdi K520 kullanıyorum. CAPS LOCK ışığı CAPS LOCK tuşunun üstünde. ;)

Söküp yıkadıktan sonra bir yumuşuyor ki tuşlara dokunuşun. Hep dokunmak isteyeceksin. Dokundukça dokunasın gelecek :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Söküp yıkadıktan sonra bir yumuşuyor ki tuşlara dokunuşun. Hep dokunmak isteyeceksin. Dokundukça dokunasın gelecek :crazy:

K520 mi kullanıyon len kerata? ;) :yanaktanmakas:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

K520 mi kullanıyon len kerata? ;) :yanaktanmakas:

Ofiste K520, evde MK700

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ofiste K520, evde MK700

ENTER tuşu ince olan klavyelerden nefret ederim, kullanmam, kullananla da konuşmam. Öyle pis huylarım vardır. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ENTER tuşu ince olan klavyelerden nefret ederim, kullanmam, kullananla da konuşmam. Öyle pis huylarım vardır. :p

Konuşma zaten. Benim tuşum büyük efendiiii :p

018bbb8f0a0aebe2d913f771039ee4d2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de onu söyleyecektim, hatta bağlantısını verecektim... :)

Sana gerek kalmadı koçum.. kendim buldum.. Var olduğunu bilmek yetti :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Konuşma zaten. Benim tuşum büyük efendiiii :p

Madem ENTER tuşu büyük, konuşurum o zaman. ;)

Sana gerek kalmadı koçum.. kendim buldum.. Var olduğunu bilmek yetti :p

Eyvallah koç. ;):D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bende de var aynı sıkıntı yalnız marka microsoft..Aynı yoldan gideyim belki çözerim. Emmi kurtuldu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bende de var aynı sıkıntı yalnız marka microsoft..Aynı yoldan gideyim belki çözerim. Emmi kurtuldu.

Microsoft için umutlarımız tükendi :p

Microsoft'un da kendi yazılımı aynı özelliği kazandırıyor ;)

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Benim klavyede sorun olmuyor ışığı görüp görmemem. Çünkü ben yazdığım şifreyi direkt görüyorum firefox eklentisi ile.! :biggrin:

Aynı ben :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

K220 kullanıyorum işyerinde, ihtiyaç duymamıştım ama uygulamayı yükledim, iyi oldu, güzel oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Okulda bu klavye varmış bende bakındım ama kendi sitesi açılmıyor nedense, alternatif sitelerden indirebilirsiniz.

logitech-setpoint 6.69

logitech-setpoint 6.68 ( yerli site ama yükledikten sonra güncelleme yapıyor tekrar)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...