İçeriğe Yönlendir

07' Megane Ii Plastik Krom Şerit

Umut Taşlı
Çözüme git Fatih Altınoluk tarafından,

Recommended Posts

Umut Taşlı

Merhabalar.

Başlıkta belirttiğim gibi, yan camlara krom çerçeve yapmak istiyorum ama doğru düzgün alışveriş yapacak bir site bulamadım. Mondeo bölümünde yapan bir abimiz vardı, linki de şu hatta: http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/240623-kromgorunumlu-cam-cerceve-uyguamasi/ . Neyse, bana bu ürün lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

383DB56E0DBC405FAAE62A84CAF373CC.jpg

İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Bu malzemelerle Apaçi olur.güneş ve yıpranmayla soyulur.

eQB4zA.jpg

fotoğraftakinin, sadece dış kısımlarda kalanlarını düşünüyorum. yoksa şu şekilde çok abartılı tabi ki. 

solma işine de zamanla tecrübe ettikçe bir çözüm bulabilirim diye düşünüyorum, ürünü bulabilsem. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ürünü aksesuarcıdan bizzat görüp öyle alın yatsı 1cm.2cm. Eninde metreyle satılır.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Ürünü aksesuarcıdan bizzat görüp öyle alın yatsı 1cm.2cm. Eninde metreyle satılır.

aksesuarcı olsa canıma minnet de her şeyi internetten almak zorunda olduğum bir yerde olunca bazen sıkıntı olabiliyor Erol Bey. araştırdım biraz, Alanya'da da bulamadım.

Yorum bağlantısı
Misafir

aksesuarcı olsa canıma minnet de her şeyi internetten almak zorunda olduğum bir yerde olunca bazen sıkıntı olabiliyor Erol Bey. araştırdım biraz, Alanya'da da bulamadım.

Yarın bende bi bakarım sizin için.buradan yazarım size.
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

sağolun ama burayı biliyorum, fiyatı çok fazla geldi bana. dediğim gibi yapabilirsem, mondeo sahibinin hesabıyla taş çatlasa 25-30 liraya denk geliyor. zaten arabanın üzerinde bir ton krom aksesuar vardı ama -bence- en gereklisini yaptırmamışlar sağolsunlar. 

Yarın bende bi bakarım sizin için.buradan yazarım size.

vallahi çok iyi olur. şimdiden çok teşekkür ediyorum. ben de çıta için ölçü alırım. biri evdeydi en son, birazdan ölçerim olmazsa.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Bütün mobilya aksesuarcılarında satılır bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Bütün mobilya aksesuarcılarında satılır bunlar.

vallahi inşallah öyledir. hiç aklıma gelmemiştibu benim, sanayidekiler de çok (!) yardımcı oldular sağolsunlar. yarın bir sorayım. çok teşekkür ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Eni kaç cm olacak düz yatsımı hafif bombeli yuvarlağımsımı olacak.kaç mt. lazım.Yarın aksesuarcıya uğruyacaktım zaten.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Bende bizim vw t6 ya yapmıştım güzel oluyor.

Bizim burada metresi 0.50 ile 1 tl arası değişiyor. Bulamazsan söyle ben alıp sana yollayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Eni kaç cm olacak düz yatsımı hafif bombeli yuvarlağımsımı olacak.kaç mt. lazım.Yarın aksesuarcıya uğruyacaktım zaten.

ben geldiğimde eskisini parkettim ve eve çıktım ama arabaların ikisi de şu an evde değil şansıma. yenisi de sanayide. en kısa sürede -yani araba gelir gelmez- ölçer yazarım Erol Bey. vallahi tekrar tekrar çok sağolun.

Bende bizim vw t6 ya yapmıştım güzel oluyor.

Bizim burada metresi 0.50 ile 1 tl arası değişiyor. Bulamazsan söyle ben alıp sana yollayım.

çok sağolun, olmazsa dediğiniz gibi yaparız. 

bu foruma denk geldiğim için çok şanslıyım bu arada.  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

ben geldiğimde eskisini parkettim ve eve çıktım ama arabaların ikisi de şu an evde değil şansıma. yenisi de sanayide. en kısa sürede -yani araba gelir gelmez- ölçer yazarım Erol Bey. vallahi tekrar tekrar çok sağolun.

çok sağolun, olmazsa dediğiniz gibi yaparız.

bu foruma denk geldiğim için çok şanslıyım bu arada. :)

Rica ederim.Haberleşiriz.
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Budur

metresi 50 kr veya 1 lira denmişti üstte. onu düşününce bunlar çok pahalı geldi bana. gerçi gene çok ucuza geliyor setleri düşününce. 

Yorum bağlantısı
Misafir

metresi 50 kr veya 1 lira denmişti üstte. onu düşününce bunlar çok pahalı geldi bana. gerçi gene çok ucuza geliyor setleri düşününce. 

metresini 50 krş   1 tl ye vermezler bugün soracağım haber ederim.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Umut Antalya 'da zor bulursun bende ızgara için kırmızı trim aradım bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fatih Altınoluk

Valla Kayseri de o paralara veriyorlar.İsterseniz alıp göndereyim :)

Gelecek haftaya Antalyaya geleceğim.Ama merkeze isterseniz getirebilirim numune.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

metresini 50 krş   1 tl ye vermezler bugün soracağım haber ederim.

yukarıda öyle yazılmıştı, o yüzden demiştim. yoksa ben de elin yalancısıyım. sizin bilgilendirmenize göre olmazsa modacar'dan alayım. 

Valla Kayseri de o paralara veriyorlar.İsterseniz alıp göndereyim :)

Gelecek haftaya Antalyaya geleceğim.Ama merkeze isterseniz getirebilirim numune.

sizi hiç yormayalım Fatih Bey, ola ki bulamazsam sizden yardım isteyeyim gene. zaten gazipaşa ilçesindeyim, merkeze en uzak -180 km- yerdeyim yani. yine de çok sağolun tekrar.  :)

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

130 lira vermeyin günah valla.

vallahi abi sana nasıl teşekkür etsem az. megane'lerden birisi gelir gelmez ölçeceğim hemen. gerçi 07' bugün de sanayide olacaktı ustanın son aradığında dediğine göre, diğerinden alırım ölçüyü.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

İlk 3 resim aynı fitile ait.kalınlığı 1 cm ortalama.Bu atıl durumda olduğu için bayağı çizilmiş.Arka tarafında çift taraflı iki adet bant var.Sıcak havada yapılınca bi sıkıntı çıkarmaz yada bana çıkarmadı deyim :)Bunun aynısının 2 cm liği vede 0,5 cm liği de var aynı adamda.

Son iki resim ise benim devamlı çöpe attığım fitil :) Arasını açıp hafif fön makinası yada çakmak ile ısıtıp geçiriyorsun.

Bunların hepsinin hem nikelajlı hem altın rengi hemde damalısı var o adamda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...