İçeriğe Yönlendir

07' Megane Ii Plastik Krom Şerit

Umut Taşlı
Çözüme git Fatih Altınoluk tarafından,

Recommended Posts

Umut Taşlı

İlk 3 resim aynı fitile ait.kalınlığı 1 cm ortalama.Bu atıl durumda olduğu için bayağı çizilmiş.Arka tarafında çift taraflı iki adet bant var.Sıcak havada yapılınca bi sıkıntı çıkarmaz yada bana çıkarmadı deyim :)Bunun aynısının 2 cm liği vede 0,5 cm liği de var aynı adamda.

Son iki resim ise benim devamlı çöpe attığım fitil :) Arasını açıp hafif fön makinası yada çakmak ile ısıtıp geçiriyorsun.

Bunların hepsinin hem nikelajlı hem altın rengi hemde damalısı var o adamda.

abi büyük ihtimalle -yani göz kararı- ilk fotoğraftakiler olur gibime geliyor. sana da zahmet veriyorum, tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

abi büyük ihtimalle -yani göz kararı- ilk fotoğraftakiler olur gibime geliyor. sana da zahmet veriyorum, tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Kaç metre lazımsa söyle yarın gidip alır gelip kargolarım.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Kaç metre lazımsa söyle yarın gidip alır gelip kargolarım.

abi az önce ölçtüm, bayağı kalınmış vallahi. göz kararı 1 cm kalınlıktakiler yeter diyordum ama 2 cm'i 1-2 mm geçiyor kalınlığı. 2 cm kalınlığında, 6 metre ürün lazım bana anlayacağın. fiyatı nasıldı kalın olanların? 

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Yarın öğrenirim umut sana haber veririm. Parası önemli değil en fazla 2 liradır :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

abi az önce ölçtüm, bayağı kalınmış vallahi. göz kararı 1 cm kalınlıktakiler yeter diyordum ama 2 cm'i 1-2 mm geçiyor kalınlığı. 2 cm kalınlığında, 6 metre ürün lazım bana anlayacağın. fiyatı nasıldı kalın olanların?

Bu gün gidemedim kardeş aksesuarcıya satış işlemleriyle uğraştım.ihtiyaç olursa yarın bakarım inşallah. tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Umut emin misin 2 cm olduğundan bana çok kalın geldide. Bence 1 cm ideal. Ben yarına megane 2 bulup ölçeyim birde. Sen tam olarak nereye çekeceksin.
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

Umut emin misin 2 cm olduğundan bana çok kalın geldide. Bence 1 cm ideal. Ben yarına megane 2 bulup ölçeyim birde. Sen tam olarak nereye çekeceksin.

abi vallahi ben de bayağı şaşırdım ama öyle geldi. camın üst kısmındaki lastiği ölçtüm. zaten alt kısmında mevcut, o da 2 cm kalınlığında. 

örnek buldum. bende alttaki var, üstünü tamamlayacağım inşallah: 2bv0.jpg

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Bu gün gidemedim kardeş aksesuarcıya satış işlemleriyle uğraştım.ihtiyaç olursa yarın bakarım inşallah.

abi ne demek, estafurullah. Fatih Abi sağolsun çok ilgilendi. zaten acelesi de yok bu işin. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Umut Taşlı

Neredeyse bir ay olmuş, vay anasını.

Neyse, sevgili Fatih Altınok sağolsun parçaları gönderdi, bugün yarın paylaşırım sonuçları. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum tekrar, sağol abi.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
kadir dedecan

Neredeyse bir ay olmuş, vay anasını.

Neyse, sevgili Fatih Altınok sağolsun parçaları gönderdi, bugün yarın paylaşırım sonuçları. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum tekrar, sağol abi.  :)

kardeşim şu yaptıklarını bir paylaşda bizde görelim. ona göre bende megane a yaptırmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

abi bilgisayarımı kırdım, arşivim c'li d'li gitti ama donanım haber'de paylaştıklarımı derleyip sunarım en kısa zamanda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...