İçeriğe Yönlendir

Aleyna'nın S -3 Telefonu Intihar Ettiiii....

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Furkan Egemen Akın
yapma be.
bana dedi abi istersen yere at dene dedi,bende yermi dedim.
gitti 20.

Kazıklamışlar :) neyse sağlık olsun.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Vay be bu telefonun alınışı hatırlıyor gibiyim sanki ama yanılmıyorum sanırım :D 

Geçmiş olsun astarı yüzünü geçmez umarım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Gerdan

Buff marka olanini kullandim

Hepsi hikaye

Kesinlikle orjinal olduğunu düşünüyorsanız bilemiyorum. Fakat ben de bir sürü kullandım şuanda buff var hiç olmadığı kadar düştü çeşitli darbeler yedi hiç bana mısın demedi. Buff ile sıkıntı yaşadıysanız diğerlerini hiç düşünemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sıfır bulsam alırım tam benlik :)

İnce batarya olacak ama

Atmadıysam var bende ama pil ile şarjına karışmam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi dokunmatik de sorun yoksa cam kolay en kötü ihtimal dokunmatik gitse bile çıkma ön panelle iş halloluyor dert etmeyin.Balıkçıoğlu pasajına bir uğra derim abim.

Şahin Abi Bahtiyara kulak ver.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yola çıktım in aşağı :D

Sıfır de duseyim 5 kattan

Sıfır kadar temizdi.

Du bakıyorum duruyor mu hala.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Arkadaşlar kızımın samsung galaksi S-3 telefonu Yüksekten düşme neticesinde  intahara kalkıştı acil olarak  hastaneye kaldıracağız..ön cam çatlak şaşı şaşı bakıyor.Bildiğiniz üzere bilişim cahiliyim nerden nasıl bulurum nasıl nerde yaptırtırım...Link mink bişeyler ekleyiverin.... Guzumun gözyaşlarına dayanamıyorum... Şimdiden teşekkür ederim...

Gördüğüm kadarıyla sadece cam çatlak ama onu çıkarırken muhtemelen alttaki "digitizer"i de götüreceksin. :p Sen en iyisi cam+digitizer takılı halde al, tak/taktır. Ankara'da tanıdık yoksa gel buraya, yardımcı olayım janim. Hem seni buradaki cesetçi arkadaşlarla tanıştırırım. Kim bilir, belki tanıdığın vardır. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Emin Önal

Şahin abi geçen gün depoda çalışan arkadaş ile sayım yaparken aynı telefon aynı yerden yere çakılarak kırıldı.

Tahtakale'de dış camını 80 TL'ye değiştirdik bilgin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

En ucuz parça Sony'lerde komple ön ekran 30TL (orjinal) :p

Bu arada gecmis olsun

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Sani, fren ledleri itin olsun :spiteful:

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Cam için 50 tlilik bir jiletin var adam gözümün önünde çekiçle sertçe vurdu hiçbirşey olmadı :)Geçmiş olsun bir dahakine taktırın. :)

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

İntihar korumalı şöyle birşey var. Forum üyelerine yakışır. Test ettim futbol topu gibi bir şey :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sani black bary çalışıyormu. Yoksa  yedek parça mı....Çalışıyorsa gönderiver bana.Sende kalabalık yapmasın... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Feridun Durmaz
(düzenlendi)

Bi saç kurutma makinası birde bıçak a bakar.

50 tl bu işi çözersin.

tarihinde Feridun Durmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Blackberry nin pili ve topu yok, 3210 un pili yok. Servet abi haric adresleri gonderin kargolayayim. Servet abihe urunler kuzu esliginde gidecek ;)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Öncelikle geçmiş olsun. Eşimin telefonu da aynı durumda. Ben de tam olarak ne yapacağıma karar veremedim. Konuyu takip ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Arkadaşlar kızımın samsung galaksi S-3 telefonu Yüksekten düşme neticesinde  intahara kalkıştı acil olarak  hastaneye kaldıracağız..ön cam çatlak şaşı şaşı bakıyor.Bildiğiniz üzere bilişim cahiliyim nerden nasıl bulurum nasıl nerde yaptırtırım...Link mink bişeyler ekleyiverin.... Guzumun gözyaşlarına dayanamıyorum... Şimdiden teşekkür ederim...

merhaba,

telefonu yaptırdınız mı bilmiyorum ama sadece kenarlardan yapıştırma yöntemi ile değişim yapanlara yaptırmayın.

ön ekran ile dokunmatik ekran arasında hava-toz vs kalıyor. dokunmatik sıkıntısı yaşanıyor.

özel bir sıvıyı tüm ekrana püskürtüp yapıştırma yöntemi kullananlar var, o yöntemi yapan bir yere verin derim.

ben öyle yaptım, memnunum (şimdilik)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...