İçeriğe Yönlendir

Mercedes Vaneo 170 Cdi'leri Nasıl Bilirsiniz ?...

Fırat Şenol

Recommended Posts

Oktay Demirağ

Vito çok büyük Mustafa...  Onun direksiyonunda kendimi servis şoförü gibi hissederim... :D

Vito'yu kullanın, bir otomobil kullanmaktan daha basit olduğunu hemen fark edersiniz. Görünüm olarak da transporter gibi yapısı yok, büyük bir aile otomobili gibi. 111 CDI lara bakın hatta mümkünse kiralayın. Direksiyon tur kapasitesi olsun, görüş açısı olsun gerçekten beğeneceğinizi düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Herkese katkıları için teşekkür ederim. Ancak şuana kadar en objektif yorumu, gerçek bir kullanıcısı olarak Taner arkadaşımız yaptı. Diğer arkadaşlar genel anlamda aracın estetik görüntüsü üzerinden yorumlarda bulundular. Anladığım kadarı ile bu araç ile ilgili gerçek anlamda teknik bilgi ( Şanzıman nasıldır, motor performans, tüketim, kronik arızalar gibi... ) edinme şansım yok ( Sahibi olupta kullanıp tecrübe etmiş kimse olmadığı için doğal olarak )... :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

Herkese katkıları için teşekkür ederim. Ancak şuana kadar en objektif yorumu, gerçek bir kullanıcısı olarak Taner arkadaşımız yaptı. Diğer arkadaşlar genel anlamda aracın estetik görüntüsü üzerinden yorumlarda bulundular. Anladığım kadarı ile bu araç ile ilgili gerçek anlamda teknik bilgi ( Şanzıman nasıldır, motor performans, tüketim, kronik arızalar gibi... ) edinme şansım yok ( Sahibi olupta kullanıp tecrübe etmiş kimse olmadığı için doğal olarak )... :)

Fırat bey ş.içi yakıt tüketimi 6-7 litre civarında . şanzımanı triptronik olanları 6 ileri olsaymış ş. dışında epeyce düşerdi 5 ileri olduğu için yüksek devirde seyrediyor. ş.dışı 5 litreden aşağı yakmaz. alınıcak olunursa difransiyel ötüyormu ötmüyor mu mutlaka baktırılmalı. motoru çok güzel 90 bg yeteri kadar tatminkar. bagajı yükle yükleyebildiğim kadar. bunların bazı dolu versiyonları var komple cam tavan katlanır 7 kişilik olabilen koltuklar elektrikli kelebek camlar fln çok güzel.. Benim satmamdaki  neden 1 virajlarda korkutması 2 viraj görüş mesafesi hiç yeterli değildi. 3 erzurum dönüşü aracımın kamyonet olduğunu radar da 105 km hızda giderken öğrenmemden dolayı oldu.  1.5 sene bindik sadece yağını ve gerekli bakımlarını yaptırdık onun harici bir sorun yaşamadık.   54 litrelik deposuda çok iyi :)

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Her yıldız yıldız değil bencede, bunu alacağıma Vito 112 CDI alırdım, bizim şirkette 3 yıl kaldı, uzun yolda da kullandım 2.200 cc 150 BG dizeldi + otomatik vitesti çok iyi sürüş konforu vardı.

Ama bu ve önceki nesil A serisi bana çok garip geliyor nedense.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tekn,k/masraf/bakım olarak sakın haaaa, yolda da gemi gibi sallana yalpana gider.... uzak durun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

tekn,k/masraf/bakım olarak sakın haaaa, yolda da gemi gibi sallana yalpana gider.... uzak durun

yüklü olunca sallanma azalıyor çağlar abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yan tükkan elektrikçi, iyi ciro yapıyor sever bunları :seytan:

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Kısaca yanından bile geçmeyeceğiz yani... Tamam, mesaj alındı...  ;):good1::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Salim Karameşe

Merhaba bu araçtan 1 tane aldık. Depo kapağı kırık ve kilit yok.simdi bu kapağı değiştirecegiz. Sormak istediğim depo kapağı içerden kumanda veya düğme ile açılıyor mu. Açılıyor sa bu düğme kol vs Nerede. Biz bulamadık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...