İçeriğe Yönlendir

C-Max Trend Sony Teyp Uygulaması

Gürkan Çakıroğlu

Recommended Posts

Hayırlı olsun. Benim çıkardığım sonuç, sonuçta tüm modellerde kullanılan mekanizma ve anfi'yi Sony temin ediyor. Bu nedenle sadece ön panel değişimi tüm fonksiyonları kullanmak için sorun teşkil etmiyor. Ancak üst donanımdaki Sony'lerin panelin arkasındaki ünitede ses özellikleri, çıkışları farklı olabilir. En kötü ihtimalle estetik açıdan Sony tercih etmek isteyen parasını verdiği taktirde bu lükse sahip olabiliyor. Bu değişim Fiesta sahiplerine de güzel bir örnek teşkil edecek.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Sadece Sony yazacak diye 1600 tl vermek bana pek mantıklı gelmedi. yinede zevkler tartışılmaz , güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sadece ön panel 1600 lira mı? Teyple birlikte 6000 tl olurdu galiba. Geçmiş olsun mu desem yoksa hayırlı olsun mu desem bilemedim. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Orçun Okyay

Emin olmamakla beraber Sony teybin üst kısmında yani ekranın üst tarafında bir hoparlor daha var gibi..

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Emin olmamakla beraber Sony teybin üst kısmında yani ekranın üst tarafında bir hoparlor daha var gibi..

Doğru söylüyorsunuz, sony'li sistemde 9 hoparlör var.

Bugünkü durumu bilmiyorum. Ama 2009 senesinde fordun Avrupa üretimindeki tüm teypleri (blaupunktlar hariç), portekizdeki visteon fabrikasında üretiliyordu, sony'ler de dahil olmak üzere. Yani aynı fabrikadan çıkıyorlar. Tabiki aynı fabrikadan çıkması, aynı malzeme kullanıldığı anlamına gelmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Doğruer

kasayı nasıl çıkarttınız acaba nereden tuşu tırnağı vs.

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Ekran üzerindeki kısım şapkalık gibi olan yer yukarı yani cama doğru çekerek çıkıyor, sonra sağa çevirecek ve yuvadan çıkaracaksınız.

Onunla ilgili bir de video var sitede, bulursam linkini de eklerim...

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Hakan Gürsu

İç görünümü tamamen değiştiriyor, fiyat pahalı bile olsa sırf görüntüsü yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Sayın Eren Sönmez
Özel mesajlarınızı kontrol ediniz. Daha önce 2 kez bilgilendirme yapıldı. Bir daha ilan eklemeniz halinde Ceza alacaksınız.
Bilginize.
Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hakan Gürsu

Bende 2014 trend aldım, ilk yapacağım iş sony teyp almak, tabiki ilk önce çıkmacılardan bakıcam.

Sadece panel değişmesi yeterli.

Arka bölümü ve tamamını Sony üretiyor.

Panel değiştirince kodlama veya yazılıma gerek yok, tak çalıştır.

Ford böyle şeyler yapar biliyorsunuz.

Teşekkürler...

Gürkan bey teybi çıkarmak için direk kenarından kanırtmakmı gerekiyor yoksa ilk önce ekranın bulunduğu kısmımı sökmek gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Gürkan bey teybi çıkarmak için direk kenarından kanırtmakmı gerekiyor yoksa ilk önce ekranın bulunduğu kısmımı sökmek gerekiyor.

Önce ekrandan başlayacaksınız. Ekranın kapağı haricinde hepsi vidalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Cenk Karakaş

herkese merhaba

bende 2011 grand cmax aracımda sony tuş takımı takmak istiyorum. internette temiz bir tane buldum ancak navigasyonlu tuş takımı. yani display  ve dsp yerine nav ve map yazıyor. bunu taksam çalışmayabilir mi o tuşlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...