İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 3(N9000-9005) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Murat Dere

Ilk soru benden. Neo ile arasinda ki fark nedir abi?

Neo'nun özellikleri kısıtlı galiba. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

Mert Neo'nun benzeyen yonu kasasi. Ekran cozunurlugu farkli.

Konuyu hemen actim, genelde her telefon icin bir konum varken, bu eksik kalmamaliydi:) Hem de forum da gizli Note3 kullanicilari icinde ortak bir baslik olur dedim. Ne de olsa merak edilen bir telefon olmaktan cikti biz alana kadar ama forumda bir incelemesini goremedik kullanan arkadaslarimizdan.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

hocaaaammmmm ;

Sende yazarsın artık :seytan: değerlendirmeleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Evet note3'ten foruma ilk mesaj:)

Saygilarimla.

Tapatalk tan imzayı da actim:)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Evet note3'ten foruma ilk mesaj:)

Saygilarimla.

Tapatalk tan imzayı da actim:)

Benimki daha gelmedi Evren. ;)
Yorum bağlantısı
Misafir

Yarin gelir mi? Ancak su kadarini soyleyeyim, hizi sasirtacak. Note2 hizli geliyordu bana fakat Note3 bekledigimin otesinde oldu. Beklenti fazla olmayip, fazlasini gorunce mutluluk daha fazla oluyor:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Benimki daha gelmedi Evren. ;)

Keşke benim de olsa. Ama ben gariban bir marabayim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yarin gelir mi? Ancak su kadarini soyleyeyim, hizi sasirtacak. Note2 hizli geliyordu bana fakat Note3 bekledigimin otesinde oldu. Beklenti fazla olmayip, fazlasini gorunce mutluluk daha fazla oluyor:)

Saygilarimla.

Heyecanlıyım zaten. Daha da artırma be kardeşim. :D

Keşke benim de olsa. Ama ben gariban bir marabayim.

Ajitatör seni! :punish: Pis faakir. :crazy:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Heyecanlıyım zaten. Daha da artırma be kardeşim. :D

Ajitatör seni! :punish: Pis faakir. :crazy:

Marabanin dostu olmazmis. Bir tekmede sen vur ortmenim. Boynu bükük leeeeeeerrrr. :(

Bir note3 um bile yok.

Anlyormusun

Haydi gulumseeeee

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu devirde öretmen olmak lazımmış vay be bi note3'müz bile yok..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Marabanin dostu olmazmis. Bir tekmede sen vur ortmenim. Boynu bükük leeeeeeerrrr. :(

Bir note3 um bile yok.

Anlyormusun

Haydi gulumseeeee

:D Al, güldüm. :p

Bu devirde öretmen olmak lazımmış vay be bi note3'müz bile yok..

Çok yükseklerde tanıdıklarım var; sağlam yardım aldım. Allah razı olsun, ne muradı varsa versin. Nazar etme n'oolur, gerisini biliyorsun. :p

Cihaz benim degil zatem Turkcell'in

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Yapacağım Murat Bey. :)Sizinle beni aynı başlık altında buluşturan Note3'ün reytinginin bu başlık altında artacağını düşünüyorum:) Murat Bey, yeni heves telefonu biraz abartacağız, mazur görün:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

İncelemeye başlamadan birkaç note3 bilgisi paylaşalım.

Avrupadaki Note3'ler n9005, Türkiyedekiler ise n9000 olarak geçiyor. Avrupadaki modeller 4 çekirdek işlemcili, Türkiyedekiler 8. Ancak Avrupa modelleri yeni nesil işlemci oldukları için 4 çekirdeğin performansı 8 çekirdekten daha iyi diyenler mevcut. Günlük kullanımda ortaya çıkmayacak bu farkı skorlarda görenler daha çok oyunlar için ön plana çıkarıyorlar. Ayrıca 9005'in 4K video çektiği belirtiliyor. Tabi bu ölçekte kaydı saklayabileceğiniz bir hafıza kartı ve oynatacak bir tv'niz olmazsa, zaten full hd seçeneği ile seçmekten başka şans yok. Note3'ün pil performansı Note2'ye göre daha düşük deniyor. Kapasite daha yüksek olmasına rağmen, full hd ekran çözünürlüğü ve fazladan çekirdekler artan kapasiteye rağmen verimi biraz düşürüyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Avrupa hatta tüm dünya note 3 kullanıcıları 4.4 kitkata geçti Türk kullanicilari da geriden takip ediyor.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence Samsung Türkiye distribütöründen kaynaklı. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum note 2 nin arka kapağı ile note 3 ün arka kapağını kiyasladiginizda aradaki farkı da göreceksiniz. Note 3 başka ülkelerde orjinal deri kılıfı ile satılırken Türkiye de kalitesiz ve çipsiz bir kapakla satılıyor.

Bu konuda emin misiniz? Fotoğrafta gözüken model Avrupada'ki n9005 modeli. O modelde de nfc çipi kapakta değil. Gerçek deri kısmında ise bir yorum yapamıyorum, ben de kalite hissi uyandırdı ama zaten kılıf ile kullanıyorum, arka kapağı görmem bile.

Saygılarımla.

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Avrupa hatta tüm dünya note 3 kullanıcıları 4.4 kitkata geçti Türk kullanicilari da geriden takip ediyor.

yesilcinde var 4.4 kitkat. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...