İçeriğe Yönlendir

Samsung Note 3(N9000-9005) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Misafir

Recommended Posts

Hasan Varnalı

abi bende yaptı ilk aldığımda  2 kere kapanma kitkat tan sonra yapmadı hiç. 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

abi bende yaptı ilk aldığımda  2 kere kapanma kitkat tan sonra yapmadı hiç. 

Kitkat'tan sonra da bende çok azaldı. Sanırım bir güncelleme daha istiyor. Ya da fabrika ayarlarına dönüş veya belki wipe istiyor. :)

Yorum bağlantısı

Bu aralar benim telefon zaman zaman, çalarken ekranında hiçbirşey göstermiyor. Açma düğmesine basınca görüntü geliyor. Yazılımsal bir problem sanırım ama format atıp tek tek uğraşacak zaman bulamadığım için bekliyorum:)

Saygılarımla.

Wipeladım. Yeniden tüm programları yükledim. Sonuç, bugün yine yaptı:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Murat hocam android sürümü değiştirirken wipe bence şart. Çok fazla custom rom denedim mesela. Wipe all 'suz olmuyor :) Bence bi gayret yap. 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat hocam android sürümü değiştirirken wipe bence şart. Çok fazla custom rom denedim mesela. Wipe all 'suz olmuyor :) Bence bi gayret yap.

Şu knox nanesi olmasa kaç rom atmıştım bilmiyorum Zafer. Garanti dışına çıkıyor alet. Yoksa ağlatırım ben bunu. Rom manyağı yaparım. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu knox nanesi olmasa kaç rom atmıştım bilmiyorum Zafer. Garanti dışına çıkıyor alet. Yoksa ağlatırım ben bunu. Rom manyağı yaparım. ;)

Şüphem yok. Ben garantiyi gözden çıkarıyorum hemen. Bence sen de değerlendir diyeceğim ama marka Samsung. :p Güvenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Samsungun garantisi olsa ne olur olmasa ne olur nasıl olsa herşey kullanıcı hatası. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Şüphem yok. Ben garantiyi gözden çıkarıyorum hemen. Bence sen de değerlendir diyeceğim ama marka Samsung. :p Güvenemiyorum.

Arıza yaparsa diye tırsıyom len. Para mı var yaptıracak? Bi bozulursa yandım. ;) Garantisi bitsin o zaman dans edecek endee. ;D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Onu diyorum ben de abi :D Arıza yapabilir, Samsung sonuçta :p

Ben hTC nasılsa bozulmaz deyip boşmuştum garantiyi :p Bozulmadı da tabi.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Samsungun garantisi olsa ne olur olmasa ne olur nasıl olsa herşey kullanıcı hatası. :)

Öyle değil. Bu sorun için servisi aradım, ücretsiz kargo ile gönderiyoruz, ücretsiz onarıp, ücretsiz gönderiyorlar... Ücretsiz demiş miydim? :crazy:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Öyle değil. Bu sorun için servisi aradım, ücretsiz kargo ile gönderiyoruz, ücretsiz onarıp, ücretsiz gönderiyorlar... Ücretsiz demiş miydim? :crazy:

Gönder de bi ücretsiz sinir sahibi ol abi. :p

Birgün tekrar samsung alırsam (sanmıyorum ama) garantili almam. Net . :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gönder de bi ücretsiz sinir sahibi ol abi. :p

Birgün tekrar samsung alırsam (sanmıyorum ama) garantili almam. Net . :D

Dördüncü zamzunkum bu. :p

Yorum bağlantısı

Jübile ver bari abi. :p

Bak bak. Ne çabuk Htc'ci oldun bakalım:) Samsung'u arattırır birşey olursa söyleyeyim şimdiden. Elektronik cihazda Türkiyede garantiye değil şansına güveneceksin. Enteresan bir çelişkidir; garantili mal %20'den %50'ye kadar daha pahalı olur ama garantiden memnun olanı bulma şansın en iyi ihtimalle %50'dir, daha da kötüsü biraz araştırsan memnuniyet %20'ye düşer:)

Son söz olarak, I wish lucky:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...

Telefon bugun 186mb guncelleme aldi. Neler degisti henuz bilmiyorum ama ilk dikkatimi ceken gps simgesi degismis:)

Sqygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Telefon bugun 186mb guncelleme aldi. Neler degisti henuz bilmiyorum ama ilk dikkatimi ceken gps simgesi degismis:)

Sqygilarimla.

Aha! HAberim yok ya. Ben bi kere yapmıştım. Senin bu ilk mi Evren? İlkse benimkidir zaten ama değilse eve gidince modem üzerinden ben de yapayım. ;)

Yok, bu yeniymiş. Burdan denedim de yavaş indiriyor. Eve gidince indireyim bakayım neler değişmiş. :)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...