İçeriğe Yönlendir

Sony Bluetooth Sorunu.

Hikmet Türker

Recommended Posts

Hikmet Türker

Merhaba arkadaşlar.Bildiğim kadarıyla titanium-x paketlerde bluetooth olması gerekiyordu.Teyp üzerindeki phone , yes yada no tuşlarına basınca mute konumuna geçmektedir.Bir kaç yere gösterdim net bir cevap alamadım.

ZaKc7U6.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Teybin bluetooth donanımı standart değil, modül alarak aktif hale getirmeniz gerekli.

Yorum bağlantısı
Hikmet Türker
(düzenlendi)

Peki modül yerine yeni bir teyp almak daha mantıklı mı olur.Birde teypin model kodu nedir acaba ne olarak geçiyor.

tarihinde Hikmet Türker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Cihangiroğlu

Modül ayrı şey, yoksa uğraşma zaten acaip pahalı, parrot kit taktır bak keyfine.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

peki çıkmacılardan mondeo selective modelinden modül sökülse bu teyp ile uyumlu olur mu?Bilenler cevaplayabilir mi lütfen. ?

kablo-mikrofon vs. varmı arabada ve galiba gem modülle de ilgili birşeyler vardı sanırım.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu Özellik Tekno paketli focuslarda mevcut. Titanium x lerde yok. Orjinal Kit isterseniz Servis fiyatı 1200 tL :) Bunun yerine Double din alıp takmak ( Bluetoodh ) lu olanlardan daha mantıklı :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

peki çıkmacılardan mondeo selective modelinden modül sökülse bu teyp ile uyumlu olur mu?Bilenler cevaplayabilir mi lütfen. ?

Direksiyon kumandasının da değişmesi gerekiyor diye biliyorum, üzerinde Voice diye bir düğme daha var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

tamam abi değiştireceksem eğer  güncel bir double din alacağız yani, orjinal istersekte direksiyon kumandası +kit alıcaz sadece yada bulacağız çıkmacılardan .

Azılı double din düşmanıyımdır, duymayım bir daha... :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Suanki teybin kalacak yalniz, sadece modül Alsan bile yeter, direksiyindaki voice tuşu basit

Yorum bağlantısı
Misafir

Direksiyon kumandasının da değişmesi gerekiyor diye biliyorum, üzerinde Voice diye bir düğme daha var...

abi voice sesli komut için bluetooth ile alakasi yok
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
ersun yılmaz

Modülü bulduk aldık diyelim, takacak usta var mı bildiğiniz?

işi bilen , sıkıntısız takabilecek usta tanıdığı olan varsa paylaşırsa sevinirim..

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Us

Modülü bulduk aldık diyelim, takacak usta var mı bildiğiniz?

işi bilen , sıkıntısız takabilecek usta tanıdığı olan varsa paylaşırsa sevinirim..

Ustalık birşey yokki, kabloyu teybe, mikrofonunkinide modüle tak tamam :)

Bence hiç uğraşma, parrot kit al, daha özellikli olsun :)

MKİ9000 serisi mesela...

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Sağlam hort olmuş :)

torpido sökülüp hat var mı diye bakmak lazım. Benim 2009 titanium da yok mesela maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Seckin özenn
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Sağlam hort olmuş :)

torpido sökülüp hat var mı diye bakmak lazım. Benim 2009 titanium da yok mesela maalesef.

bende söküp bakmak istiyorum ama hiç sökmedim elimde kalmasından korkuyorum :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ben baktım malesef yoktu.

Torpidonun soğutma borusunu oturtmak zor oluyor ama hat olsa değecekti uğraştığıma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Seckin özenn
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Ben baktım malesef yoktu.

Torpidonun soğutma borusunu oturtmak zor oluyor ama hat olsa değecekti uğraştığıma.

teşekkürler ben sökmeye çalıştımda sökemedim en iyi ellemeyeyim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...