İçeriğe Yönlendir

Yeni Cruze (Kamuflajsız)

Umut Taşlı

Recommended Posts

Guest Mehmet Artar

içi buram buram kalite kokuyor, chevrolet neden Türkiyeden çekilecek anlamadım doğrusu, üstelik yeni tasarımla cruze çok güzel, olmuş opelin yeni 1.6 dizel motoru ile bence bu kasayla ülkemiz yollarında olmalıydı bu araç

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bence bu amerikan cruze'a benziyor. Tr'ye geleceğini sanmam ki zaten chevy avrupadan çekildi. :)

Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Yeni Mondeo ya çok benziyor.İç mekandaki kalite Chevrolet te gerçekten göz alıcı

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Opel'i öldürmemek için çekiliyorlar bence, aslında Cruze ve diğer Chevy'ler göz alıcı ancak kaliteyle ilgili sorunları da var diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Başarılı olmuş bence.Bildiğin focus... :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet Focus un yandan yemiş hali...bizim piyasa ya sokmazlar bu aracı...eski kasada bile bizim buranın aracıyla conilerin ki arasında dağlar denizler akarsular var.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

İçi güzel dışı Yumurta. (Yumurta= Linea, honda city, yeni civic, clio symbol, vs vs)

Cruze'un kaslı yapısından eser kalmamış...

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Gündüz farları yeni fluance, ön farları makyajlı focus 3, kesin yine atmosferik benzinli otomatik gelir,ııh olmamış...

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Nedense hoşuma gitmedi.Yeni nesil araçlarda hep birbirinden kopya çekiyor sanki.:)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben chevrolet türkiye pazarından çekildi diye biliyordum ama... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

2.0 dizel cruze ları zararına bile satamayınca çekilme kararı aldılar galiba :D

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Buradaki araçlarına kaç yıl destek ve yedek parça temini yaparlar?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu hali ile TR de bazına 60 bin, full dizel otomatiğine 80 bin isterlerdi herhalde. Ellerinde patlardı sonrada. Çekilmese bile bundan sonra kesin çekilirdi TR den  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...