İçeriğe Yönlendir

Ka - Vites Ve El Freni Değişimi Yardım

Emir Girit

Recommended Posts

Emir Girit

iyi günler herkese aracımın el freni ve vites topuzunu değiştirmek istiyorum model bulabileceğim bir internet sitesi yada önerebileceği bir model olan varsa yardımınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı

Ben bir ara Ford Puma vites topuzuna takmıştım kafayı ama bulamadım malesef Türkiyede.

Araç aksesuarı satan bir çok yerde (mesela sahibinden.com'daki dükkanlar) renk renk çeşit çeşit körük ve topuz vs bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

iyi günler herkese aracımın el freni ve vites topuzunu değiştirmek istiyorum model bulabileceğim bir internet sitesi yada önerebileceği bir model olan varsa yardımınızı bekliyorum

Focus2'lerin topuzları çok yakışıyor bence.

Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Ön konsol mavi ve gri olarak iki model var diye biliyorum. Gri olanlara makyajsız focus2 yada bazı 2005-2006 kasa fiestaların kullandığı vites topuzunu çok yakıştırıyorum ben de.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Timuçin Duru

Orjinali ford kanın vites ve vites körüğü nasıl benim aracınki orjinal değil galiba?fotoğraf paylaşırmısınız?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
On 13.10.2018 at 06:50, Timuçin Duru yazdı:

Orjinali ford kanın vites ve vites körüğü nasıl benim aracınki orjinal değil galiba?fotoğraf paylaşırmısınız?

Siz paylaşın, yorum yapayım ben :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Vites için [mention=72646]Musa Değerli[/mention] hocamla görüşün derim.
Vites bizim işimiz :)
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Orjinal topuzlardan hepsi güzel.Ben sportka ve pumanın orjinal topuzunu hep begenmişimdir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

valla direksiyon vites ve koltuklara cözüm bulmam lazım bakalım musa beyle irtibata gecicem sanırım bu işi çozecek sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...