İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Malumunuz olduğu üzere aracı yeni aldım. Ve kendimce araca birşeyler yapmak niyetindeyim.

Tekrar araçtan kısaca bahsetmek istiyorum.

2006 model Ford fiesta 1.6 tdci ghia araç 90 hp. Orjinal 112 bin km de.

Artık araçta yapılacak tüm degisiklikleri bu başlıkta sizlerin huzuruna sunmak istiyorum.

Olumlu olumsuz tüm eleştirilere açıktır ( tabi saygı çerçevesi içerisinde)

Evet bugün ilk aşama olarak ankarada ki hurdacilari tek tek gezmem sonucunda orjinal sıfır bir ürün olan ST spoileri aldım buyrun o anlar :)Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayırlı olsun gelişmeleri heyecanla takip edeceğim, büyük bir ihtimalle spoileri Anadolu firmasından aldınız kaça aldınız montaj kaça geldi boya lazım mı bir de kısmet olurda gelirsem yardımcı olur musunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

hayırlı olsun ben de sport modelini aldım yakında konu açıcam  1.6 inanılmaz keyifli spoyler çok değiştiriyor aracı ve  ( tabi saygı çerçevesi içerisinde) demişsiniz merak etmeyin bu forumda saygısız insanlara yer yok zaten ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Olmamış mındar bu  :D  :p

Hadi hayırlı olsun, resimde spoyler lerin açısı düzgün gözüküyor, arkası yukarı kalkmamalı, aynen bu şekilde siyah cam silikonuyla birkaç noktadan yapıştır, araları zaten çift taraflı bant tutar.

ugu5y5ab.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun abi cidden acı daha güzel görünüyor benimkinden daha düzgün. :)

Böyle duruyorsa sende neden arka kısım kalkık? Baksana cuk oturmuş gözüküyor.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

hayrlı uğurlu olsun alper kardeşim,aynısından bu hafta içinde ben de sipariş edeceğim inş,güzel günlerde kullanman dileğiyle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Böyle duruyorsa sende neden arka kısım kalkık? Baksana cuk oturmuş gözüküyor.

Ben de anlamadım valla bunda bi islem mi var acaba?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben de anlamadım valla bunda bi islem mi var acaba?

Bunda bir iş var ama anlamadım, normalde bagaj kapağındaki çıkıntıya göre içi farklı olmalıydı, bu direk 5 kapılı fiestanın tek açılı bagaj kapağına göre durmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bunda bir iş var ama anlamadım, normalde bagaj kapağındaki çıkıntıya göre içi farklı olmalıydı, bu direk 5 kapılı fiestanın tek açılı bagaj kapağına göre durmuş.

Aynen öyle alt kisimlarda kesme bicme olabilir

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kesme yok gibi, şimdi resme tekrar bakalım

Ford_Fiesta_MK6_(Facelift,_2005%E2%80%93

Ford_Fiesta_MK6_rear_20070926.jpg

Açı aynı gibiymiş, tek fark van da geriye doğru çıkık olması fakat dert değil, şak diye olacak gibi, fakat sizde neden havada?

6RQAaE.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullan kardeşim. Çok yakışıklı oldu çokkk Darısı Fatih'in Başına artık :)

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şundan bulsam, st nin kısa olanı, parça nosu olsa servisten isterdim, bu spoyler bendekiyle St olanın arasında bir boyutta ve ideal :)

$T2eC16FHJIQFHH72jFz+BSZ,WF,Mqw~~60_12.J

$_12.JPG

Fiesta S tdci lerin orjinal spoyleri, fakat bize ithal edilmedi, fiesta zetec S boot spoiler diyorlar buna...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Spoileri anadolu ford dan aldım. Arkadaşlar sağolsunlar çok ilgililer.

Fiyatı : 200 tl

Hayırlı olsun gelişmeleri heyecanla takip edeceğim, büyük bir ihtimalle spoileri Anadolu firmasından aldınız kaça aldınız montaj kaça geldi boya lazım mı bir de kısmet olurda gelirsem yardımcı olur musunuz?

Teşekkür ederim. Tabiki yardımcı olurum.

Bugün boyaya bıraktım mecbur boyamasi gerekiyordu renk tutmadi çünkü. Boya ücreti olarak 60 tl verdim. Yarın tam anlamıyla boyanmış olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Spoileri anadolu ford dan aldım. Arkadaşlar sağolsunlar çok ilgililer.

Fiyatı : 200 tl

Teşekkür ederim. Tabiki yardımcı olurum.

Bugün boyaya bıraktım mecbur boyamasi gerekiyordu renk tutmadi çünkü. Boya ücreti olarak 60 tl verdim. Yarın tam anlamıyla boyanmış olacak.

Hadi yine iyisin :)

nasıl açısı düzgün durdu, işlem falanda gözükmüyor üstelik.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

hayırlı olsun ben de sport modelini aldım yakında konu açıcam 1.6 inanılmaz keyifli spoyler çok değiştiriyor aracı ve ( tabi saygı çerçevesi içerisinde) demişsiniz merak etmeyin bu forumda saygısız insanlara yer yok zaten ;)

Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi 1.6 tdci keyifli bir araç.

Olmamış mındar bu :D:p

Hadi hayırlı olsun, resimde spoyler lerin açısı düzgün gözüküyor, arkası yukarı kalkmamalı, aynen bu şekilde siyah cam silikonuyla birkaç noktadan yapıştır, araları zaten çift taraflı bant tutar.

Gönderilen Resim

mindar işte abi olmayınca olmuyor :)

Çok teşekkür ederim darısı sana artık :) abi bu açıyı bulacak şekilde traslama işlemini yaptırdım onunda fotosunu birazdan yüklerim.

Hayırlı olsun abi cidden acı daha güzel görünüyor benimkinden daha düzgün. :)

teşekkür ederim kardeşim açıyı beğenmeniz hoşuma gitti :)

hayrlı uğurlu olsun alper kardeşim,aynısından bu hafta içinde ben de sipariş edeceğim inş,güzel günlerde kullanman dileğiyle..

fatih kardeşim gün içerisinde seninle de konuştum resimlerini yolladım ürün gayet güzel tam istediğimiz gibi verdiğin paraya değiyor. Tavsiyem acele etmen :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hadi yine iyisin :)

nasıl açısı düzgün durdu, işlem falanda gözükmüyor üstelik.

Ben demiştim traslama var diye :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok teşekkür ederim darısı sana artık :)abi bu açıyı bulacak şekilde traslama işlemini yaptırdım onunda fotosunu birazdan yüklerim.

teşekkür ederim kardeşim açıyı beğenmeniz hoşuma gitti :)

Söylesene kardeşim, burada elli tane resme baktık hesap kitap yaptık, bir saattir yazdıklarımıza bakıp gülüyorsun demek, alacağın olsun emi  :D

Alalım traş resimlerini :)

Açı düzelince gözümede farklı gelmeyemi başladı ne  :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...