İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Neyse yaptırırız artık.

Ahanda örnek yer....

http://www.ankaraplakasan.com/

cemiyet mühürlü plaka diyor, bu olur sanırım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1.6tdci da çok iyi olmayanlar düşünsün :p

:D

ikiside kağnıya neyse hadi....

Şuna ne dersin, üçkaat olmasın bu işte?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/app-plaka-19-90-tl-hologramli-garantili-kampanya-121091560

Mühürlü

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/cemiyet-muhurlu-app-plaka-on-ve-arka-icin-2-adet-116126920

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Birincisi mühürsüz ceza yedirir. Ikincisinin ise karakterler hoşuma gitmedi. Koku merkezi diye aratirsan abi özlem oto kaportanin oğlu vardi melih özlem. Onun orası, yaptıranlar memnun
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Aynen öyle abi beşiktaş baskı diye geçiyo aman 80 liradan fazla verme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynen öyle abi beşiktaş baskı diye geçiyo aman 80 liradan fazla verme

Mühürlü App plaka çifti 80 TL

Yazmış zati :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Mühürlü App plaka çifti 80 TL

Yazmış zati :)

Abi inan fiyata bakmadım bile plakaya baktım sadece :D çok değişik fiyat çekiyolar daha uyguna da bulabiliyosun bu fiyattan
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Sadece pleksi plakalıklar kaç para acep

Onlarda plaka kadar olaması lazım bi tık daha ucuzdur belki
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yalçın Sarıkaya

forumda yeniyim kusura bakmayın vakit bulup ancak konuları inceleyebiliyorum..bu konuyu baştan aşşağı inceledim aracın aynısından 1.4 TDCI var bendede yakın bir zamanda kendi konumu açıp ufak tefek yaptığım değişiklikleri yazıp fotoğraflamayı düşünüyorum...Ancakkk bu konudan bir kaç soracağım şey var 

1-Çakmaktan çalışan yıkama aletini nerden ne kadara aldınız çok ihtiyacım var apartmandan aşşağı hortum sallamayı düşünüyorum bu dertten kurtarır bu beni.

2-Bende orjinal jantlar var kısmetse sıfır aldığım lastikler bittiğinde bende böyle bir jant alacağım ancak o zamana kadar bende kaliper kapaklarını bu şekilde yapmak istiyorum orjinal jant a deneyen varmı sığıyormu ?

3-Yaylar için herhangi bir link vs.varmıdır kısa zamanda bende yayları değiştirmeyi düşünüyorum.

4-Son olarak araç 1.6 olduğu için mi şehir içi 4,3lt kadar düşebildiniz..Yakıt tüketimi konusundada bahsetmiştim uzun yolda bile 4,9lt ye zor indirdim şuan 6,5 civarı yakıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

forumda yeniyim kusura bakmayın vakit bulup ancak konuları inceleyebiliyorum..bu konuyu baştan aşşağı inceledim aracın aynısından 1.4 TDCI var bendede yakın bir zamanda kendi konumu açıp ufak tefek yaptığım değişiklikleri yazıp fotoğraflamayı düşünüyorum...Ancakkk bu konudan bir kaç soracağım şey var

1-Çakmaktan çalışan yıkama aletini nerden ne kadara aldınız çok ihtiyacım var apartmandan aşşağı hortum sallamayı düşünüyorum bu dertten kurtarır bu beni.

2-Bende orjinal jantlar var kısmetse sıfır aldığım lastikler bittiğinde bende böyle bir jant alacağım ancak o zamana kadar bende kaliper kapaklarını bu şekilde yapmak istiyorum orjinal jant a deneyen varmı sığıyormu ?

3-Yaylar için herhangi bir link vs.varmıdır kısa zamanda bende yayları değiştirmeyi düşünüyorum.

4-Son olarak araç 1.6 olduğu için mi şehir içi 4,3lt kadar düşebildiniz..Yakıt tüketimi konusundada bahsetmiştim uzun yolda bile 4,9lt ye zor indirdim şuan 6,5 civarı yakıyorum.

Yalçın bey merhaba aramıza hoşgeldiniz.

Sorularınızı elimden geldiğince yanıtlayama çalışayım.

1- yıkama makinası yurtdışından forumdan arkadaşımız olan Mehmet abi getirdi. Aliexpres.com gibi sitelerden temin edebilirsiniz.

2 - kaliper kapakları 16" janttan aşağısina ne yazıkki sığmıyor. Yani jant ebatlarını büyütürseniz o zaman uygun hale gelir.

3- yaylarin markası eibach.

Linki malesef yok fakat Ankara Şaşmaz da özen ticaret var google dan da bulabilirsiniz. Oradan temin etmr şansınız var. Aman dikkat konya üretimi sahte spor yaylardan almayın. Adamlar otjinal diye satıyor. Yani bilindik bir yerden almanızı tavsiye ederim.

4- yakıt konusuna gelince ; araç 1.6 olduğu için 1.4 fiestalara nazaran biraz daha az yakmaktadir. Fakat 1.4 fiestalarin ise 6 küsürlere çıkması hiçte normal bir oran değil.

Normal oran şudur ; 4,5 - 5,7

benim aracım uzun yolda 3,8 yakıyor. Fakat aracı üzmeden kullanırım belki siz gaza biraz fazla yüklebiyosunuzdur. :)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Uğur Şahinbaş

valla öyle bizi Tofasci zannetti galiba :)

Şu tozluklari da aldım accent eranin orjinal tozluklari bunlari da takcam

eragazud.jpg

Alper kardeş bu accent era paçalık fikri için sağolasın buradan okuyup gittim 30 tlye accent paçalık takım aldım 4lü. Geldim fiestaya taktım. bu kadar olmaz dedim :)  cukk diye oturdular. Matkap, vidalar ve falçata ile kolayca uyguladım. Neydi ya kara kara düşünüyordum bu fiesta paçalığı nasıl temin edilir diye. Baya çamurlu yolda resimdeki sonuç elde edildi.0piY6iT.jpgrHwpLwN.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper kardeş bu accent era paçalık fikri için sağolasın buradan okuyup gittim 30 tlye accent paçalık takım aldım 4lü. Geldim fiestaya taktım. bu kadar olmaz dedim :) cukk diye oturdular. Matkap, vidalar ve falçata ile kolayca uyguladım. Neydi ya kara kara düşünüyordum bu fiesta paçalığı nasıl temin edilir diye. Baya çamurlu yolda resimdeki sonuç elde edildi.0piY6iT.jpgrHwpLwN.jpg

. Süper olmuş Güle güle kullanın :) bende yetkili servisin verdiği fiyata kızdığım için böyle alternatif arayışına girmiştim :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...