İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

ozan senin jantlari bende beğeniyorum buldum da fakat jantların ikisinde işlem var içime sinmedi. Sağlam birşey bulursam kaçırmak istemediğim bir model

Islem yaptiracak kadar nasıl zarar vermisler ya borbet üretimi bunlar hatta mangalda konuştuk çok sağlam jantlar diye. Inşallah denk gelir abi sağlam

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali Bey bu fiyatlara double alınır valla. :biggrin:

Aynen, ama ses kalitesiz olur ne yazıkki, çoğu dabılın sesi tırt, marka alman lazım.

Yorum bağlantısı

ozan senin jantlari bende beğeniyorum buldum da fakat jantların ikisinde işlem var içime sinmedi. Sağlam birşey bulursam kaçırmak istemediğim bir model

teşekkür ederim devrim bey.

Eğer kafamizsa ki jant modelini bulamaz isem sizi rahatsız ederim

Abi bu arada oradaki cikmacilar meshur madem ön far bakabilir misin temiz camları olan, ayaklarinda vs sorun olmayan varsa. Yan sanayi de olur. Benimkinin camlar berbat halde bunlari yedek kullanicam. Yeni far alirsam ufaktan bi xenon montajlarini baslaticam

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Islem yaptiracak kadar nasıl zarar vermisler ya borbet üretimi bunlar hatta mangalda konuştuk çok sağlam jantlar diye. Inşallah denk gelir abi sağlam

Şimdi ilana bakıyordum ilan aktif değil satılmış olmalı. O jantlari kıran kişi demekki çok becerikli biriymis :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
(düzenlendi)

Aynen, ama ses kalitesiz olur ne yazıkki, çoğu dabılın sesi tırt, marka alman lazım.

Ali Bey formdan bir arkadaş satıyor şu cihaz nasıldır acaba ???Çerçeveye falanda gerek kalmıyor..

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/256456-focus-2-oem-sony-teyp-sat%C4%B1l%C4%B1k/

tarihinde Uğur Samyeli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Abi bu arada oradaki cikmacilar meshur madem ön far bakabilir misin temiz camları olan, ayaklarinda vs sorun olmayan varsa. Yan sanayi de olur. Benimkinin camlar berbat halde bunlari yedek kullanicam. Yeni far alirsam ufaktan bi xenon montajlarini baslaticam

haftaya tekrar uğrayıp jant araştırması yapcam. O sırada senin istediklerinede bakarım kardeşim

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Takipteyiz Alper güzel olacak bu fiesta... :)

Inşallah manevi desteklerinizle ve bütçenin el verdiği ile elimden geleni yapcam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Bu on panjurlara krom nikelaj nasil gider yeni fiestalardaki gibi

Gönderilen Resim bu panjurdan mi bahsediyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Galip, s

ver gazı ver gazı :D

beni bahane etme abi bende jant mant yok :i-ih:

Galip senin arabayıda şöyle yapalım artıkın :) jantlara dikizzz....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
Gönderilen Resim spoilerimiz fırtına grisine bugün itibari ile boyandi. Yarın pasta cilasi yapılıp montajı gerçekleşecek. Bu arada sony teyp arıyorum forumdaşlarım
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Sony teybimizide almış bulunmaktayım. :) perşembe günü kargoya veriliyor.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Dün itibari ile aracın genel bakımı yapıldı.

Motor yağ : mobil 1 esp 5-30 konuldu fiyatı : 80 tl

Orjinal yağ filtresi : 15 tl

Orjinal hava filtresi : 40 tl

Orjinal mazot filtresi : 60 tl

Radyatör su deposu kapağı orjinal : 20 tl

Orjinal sağ sol rot başları fiyatı : 80 tl

Rot balans ayarı yapıldı : ücretsiz

Würth enjektör temizleyici : 35 tl

Ön diskler torna yapıldı : ücretsiz :)

Fren tertibatina komple ayar bakım yapıldı.

Triger kayışı kapakları çıkartıldı kayış kontrol edildi. Ona para vermekten kurtulduk çünkü daha yeni değişmiş. :)

Motor temizliği yapıldı.

Bu işler için ödenen işçilik ücreti : 80 tl

Gönderilen Resim

ST spoiler araç rengine boyandı fiyatı : 60 tl

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alper,ST  spoileri nereden kaça ladın acep?? :)

Vayy, fikir değişikliği seziyorum :) gerçi bende gelgit modundayım ama....  :D

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper,ST spoileri nereden kaça ladın acep?? :)

Abi ankara da ki çıkmacılardan anadolu yedek parça diye bir yer var oradan 200 tl aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi şu spoileri tam montajla da bakalım açıya :) elim rahatlayinca söktürür traslatir tekrar yapistiririm ben de :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi şu spoileri tam montajla da bakalım açıya :) elim rahatlayinca söktürür traslatir tekrar yapistiririm ben de :)

Sökerken nasıl yapacaksın, telle kesersen alttaki boyayı çizme riski var.

Yorum bağlantısı

Sökerken nasıl yapacaksın, telle kesersen alttaki boyayı çizme riski var.

Abi onu da düşünmüyo değilim aslında. Beyaz çift tarafli süngerli bantlar da var arada onlar rahat çıkar da sanırım silikon da var arada

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende düşünüyorum, şimdi telle söksek köşeli olduğundan direk kapağa sürtecek, çizermi acep, ısıtarakmı söksek, kimden duydum hatırlayamadım ama gaz yağı sanırım bu silikonun yapışmasını bozuyormuş.

Yorum bağlantısı

Bende düşünüyorum, şimdi telle söksek köşeli olduğundan direk kapağa sürtecek, çizermi acep, ısıtarakmı söksek, kimden duydum hatırlayamadım ama gaz yağı sanırım bu silikonun yapışmasını bozuyormuş.

Ben de gaz yağı duydum. Ya da direk etanol kullanicaz abi yeni eve gectigimizde camdaki tüm yapiskanlari sökmüştü

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...