İçeriğe Yönlendir

Bir Porsche Hikayesi

Ersin Şahin

Recommended Posts

Ersin Şahin

Otomobillere olan tutkusuyla büyük islere imza atan ve bir woswagen hastasi olan arkadaşım Ercüment in son projesi olan Porsche projesini siz değerli form arkadaşlarım ile paylaşmak tan onur duyarim atıl durumda olan klasik Porsche alınıp bakılası bir Porsche ye nasıl dönüşür

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

• Beğen 13
Yorum bağlantısı

Müthiş.. :bravo: Bu gibi araçlar nasıl atıl kalabiliyor anlamıyorum.. Biraz masraf ile belki yüzbinlerce doleros a satılıyorlar..

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

bu araba bi harikaa :) ayy pardon araba dedimmmm

Yorum bağlantısı

Off off :nazar: maşallah çok fena duruyor. Hastası olduğum vosvoslari andirmis biraz ön tasarımı çok hoşuma gitti

Yorum bağlantısı

Orjinal kalsa daha güzel olurmuş.

Orjinal hali gibi yapılmış zaten. Çok oynama olmamış. Netten Porsche 1600 Super diye ararsanız aynen görülüyor. Biraz lastikler genişletilmiş okadar..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Orjinal hali gibi yapılmış zaten. Çok oynama olmamış. Netten Porsche 1600 Super diye ararsanız aynen görülüyor. Biraz lastikler genişletilmiş okadar..

işte o zaman orjinal değil demek :)  Radyosu bile orijnal olacak ki değerli olsun.

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

işte o zaman orjinal değil demek :)  Radyosu bile orijnal olacak ki değerli olsun.

:biggrin: 1960 model aracın sadece radyosunu bulmak, sanırım araca verilen paradan çok olacaktır. Oda bulunabilirse  :biggrin: TR de satılık bulamadım ama 40.000 doleros a filan satılık var yurtdışında. Yani TR de etse etse 80.000 doleros eder  :p  :D Radyo orjinal olmadığından en fazla 50.000 veririm  :D

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Çok güzel olmuş. Motor kısmının da fotoğrafını görsek daha şahane olurdu.

Yorum bağlantısı

Benim kaporta boya ustama sürekli bu tarz araçlar geliyor,onunkiler tamamen restorasyon amaçlı. mustang,camaro,porsche vb birçok arabayı yaparlarken şahit oldum.harikalar

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

güzel olmuş, kaç yüz bin dolara mal oldu acaba araç?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Cok begendim. Yeterli ekonomik ozgurlugum olsa boyle ugraslarim olsun isterdim.. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

çok özel bir araba, gerçekten orjinalleri inanılmaz pahalı, bu da çok değerlidir kesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...