İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon (Sizce Hangisi?)

Hasan Aksüt

79 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hasan Aksüt

Uzun dönem Iphone 4S ve Galaxy Note kullanmış biri olarak telefonumu yenilerken kararsızım. Iphone daha pratik olması, kolay kullanımı ve taşınması ile öne çıkarken, Galaxy Note geniş ekran ve ücretsiz/sınırsız uygulama çeşitliliği ile tatminkar diye düşünüyorum. Benim için öne çıkan konular stabil olması, hız, şarj tüketimi, sağlamlık (çocuklar!), kamera ve özellikle mail uygulaması yetenekleri (profil yönetimi v.b.). Sizlerin tercihi ne olurdu? Büyük ekran telefonlar Gear saat v.b. uygulamalarla araç içi kullanımı gibi dezavantajları aşacaklar sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Lg kasa zayif, iphone ekran kucuk, samsung sevmiyorum. Sony z1 kasa saglam ozellikler iyi.

Yorum bağlantısı
Eren Boztepe

Bi iphone kullanıcısı olarak istediği kadar özelliği olsun diğer telefonların ios tan vazgeçmem android üzerine çok yazılım olabilir ama bir ios olmadığı kesin zaten özenti bir işletim sistemi :s

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

5s dediğiniz gibi pratik ve boyutları ideal sony z1 i ben çok beğenirdim ta ki arkadaşım alana kadar aldı çok güzel herşeyi ama kasa yamuldu şaşırdık ve soğudum boyut önemli değilse s5

Yorum bağlantısı
Sancar Tunç

Burda yazdığın telefonların hepsinin fiyatları ucuk patron, LG G2 al verdiğin paraya değsin  :good1:

Neden 500 TL daha veresin, fiyat/performans

LG optimus g2 derim 

+1

Yorum bağlantısı

Lg`nin kasasi saglam degilse samsung icin nasil bir tabir kullanilir bilemiyorum. Ben artik cocuk yuzunden bilgisayarin yuzunu goremiyorum, ortaya ciktigi anda o da uzerine cikiyor cunku :) bu sebeple iphone ekraninin ufak olmasi internette bama sorun yaratir gibi geliyor ve denildigi gibi her seyi kendine ozgu oldugu icin kisitlamalar fazla. Bu sebeple android tercih ettim, optimus g kullaniyorum ve cok memnunum. G2 de memnun edecegine inaniyorum tek farki bazi yazilimsal yeni ozellikleri G` den.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Adam yapmış... diğerlerini at çöpe gitsin ;)

Akıllı dedik 3310 değil  :D

İphone can'dır...

hTC ve Sony hatta One plus one gibilerinden sonra üzgünüm mazide kaldı ayponpon, sıfır şans sıfır avantaj sıfır başedebime, Kasımı bekle, makyajsız tf6 ile bir atılım olur belki  :D

Yorum bağlantısı

hTC ve Sony hatta One plus one gibilerinden sonra üzgünüm mazide kaldı ayponpon, sıfır şans sıfır avantaj sıfır başedebime, Kasımı bekle, makyajsız tf6 ile bir atılım olur belki  :D

Abi anketteki halk oylaması sanırım iyi bir cevaptır sana... :tongue:  :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Eğer iphone ekranı buyuturse ben dahil iphone'a geçecek kalabalık bir insan topluluğu tanıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi anketteki halk oylaması sanırım iyi bir cevaptır sana... :tongue:  :p

Zaten başımıza ne geldiyse hep yanlış seçimlerden gelmiştir, al sana cevap  :p  :D ip6 gelene dek diğer ayponların listede olması bile hata ...

Eğer iphone ekranı buyuturse ben dahil iphone'a geçecek kalabalık bir insan topluluğu tanıyorum. :)

Sendemi mert, 5s e mercekli cam tak alsana büyük ekran  :D  ekran büyüse ne yazar, içindeki yetmedikten sonra  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Zaten başımıza ne geldiyse hep yanlış seçimlerden gelmiştir, al sana cevap :p:D ip6 gelene dek diğer ayponların listede olması bile hata ...

Sendemi mert, 5s e mercekli cam tak alsana büyük ekran :D ekran büyüse ne yazar, içindeki yetmedikten sonra :p

Yapılsa alırım abi bi de batarya sorun olmasa. :D

İçindeki de gayet yeterli abi sonuçta autocad kurmayacagiz ya telefona. Storeda ki herşeyi çalıştıracak ne de olsa. Kasma takılma da yok. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yapılsa alırım abi bi de batarya sorun olmasa. :D

İçindeki de gayet yeterli abi sonuçta autocad kurmayacagiz ya telefona. Storeda ki herşeyi çalıştıracak ne de olsa. Kasma takılma da yok. :D

Sendekinde varmı kasma takılma ?  demek istediğim artık bir artısı yok ayponun, fiyat konusunda ise harbi alayı saçmaladı, m8 2500 kaat, dediğim gibi ha aypon ha hTC yada başkası, artık geri kalma yok, nüans farkları var, üstünlük yok özellik farkları var, liste de sadece Samsung  S5 (note3 de stabil değil ve sıkıntılı) ve aypon 5S sıkıntılı ve yetersiz bu arada :)

Yorum bağlantısı

Zaten başımıza ne geldiyse hep yanlış seçimlerden gelmiştir, al sana cevap  :p  :D ip6 gelene dek diğer ayponların listede olması bile hata ...

Sendemi mert, 5s e mercekli cam tak alsana büyük ekran  :D  ekran büyüse ne yazar, içindeki yetmedikten sonra  :p

Forumun server'na kedi kaçmasın :D

Yorum bağlantısı

Yenilen pehlivan,güreşe doymaz misali... :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yenilen pehlivan,güreşe doymaz misali... :D  :D

Doğru hala 5s demenden belli  :D  :D

Yorum bağlantısı

Doğru hala 5s demenden belli  :D  :D

Listede iki marka,kendi kulvarında iki modele ayrılıyor.onların toplamı bile iphone geçemiyor  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Listede iki marka,kendi kulvarında iki modele ayrılıyor.onların toplamı bile iphone geçemiyor  :D

Dediğim gibi, ne çektiysek yanlış seçimlerden çektik, bende One var diye demiyorum, başka markada alırım dert değil, ama 5s ile One ı kullandığımda en ufak istek duymadım, yetmedi, kullanışsız ve basit geldi, uygulama olarak demiyorum genel olarak böyle aypon, ekran zaten başlı başına saçma boyutta, ip6 ile köklü değişiklik olmadıktan sonra şansı sıfır bana göre, köklü değişiklik ekran değil sadece, ios un baya değişmesi lazım yada harbiden acaip birşey yapmalıki tamam diyim, şuan için alınacak telefon yok gibi, m8 de olmaz, armut gibi uzun ve işlemci 805 değil, fiyat zaten über saçma olmuş, neyse durum bu Hakan.

Şuan One var bende, listedeki hiçbir modelde bunu satıp almaya değmeyecek modeller, özelliklede zamzung direk liste dışı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bi iphone kullanıcısı olarak istediği kadar özelliği olsun diğer telefonların ios tan vazgeçmem android üzerine çok yazılım olabilir ama bir ios olmadığı kesin zaten özenti bir işletim sistemi :s

İandrOS 7 den haberin yok sanırım, özenti karşılıklı yanlız. :)

Uzun dönem Iphone 4S ve Galaxy Note kullanmış biri olarak telefonumu yenilerken kararsızım. Iphone daha pratik olması, kolay kullanımı ve taşınması ile öne çıkarken, Galaxy Note geniş ekran ve ücretsiz/sınırsız uygulama çeşitliliği ile tatminkar diye düşünüyorum. Benim için öne çıkan konular stabil olması, hız, şarj tüketimi, sağlamlık (çocuklar!), kamera ve özellikle mail uygulaması yetenekleri (profil yönetimi v.b.). Sizlerin tercihi ne olurdu? Büyük ekran telefonlar Gear saat v.b. uygulamalarla araç içi kullanımı gibi dezavantajları aşacaklar sanırım.

Neyse konuya dönelim, sana daha büyük ekranlı daha pratik daha dayanıklı daha esnek akıllı telefon lazımsa oylama listesini tersten değerlendirmen yeterli olacaktır :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İandrOS 7 den haberin yok sanırım, özenti karşılıklı yanlız. :)

Neyse konuya dönelim, sana daha büyük ekranlı daha pratik daha dayanıklı daha esnek akıllı telefon lazımsa oylama listesini tersten değerlendirmen yeterli olacaktır :)

Nedense hiç şaşırmıyorum :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nedense hiç şaşırmıyorum :)

Bende :)  kardeş dediğim doğru, sadece ekran bile işini bitirir, ayrıca kötü demiyorum yetersiz diyorum, yalanmı, ip6 ya inşallah.  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...