İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon (Sizce Hangisi?)

Hasan Aksüt

79 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ertan Koç

Şuan sende 5s mi var, anlamadımda?

Bende One var, reset yok, alet kitlenmiyor donmuyor ve asla yavaşlamıyor, pil 2 gün gidiyor normal kullnımda yani 5s in nerdeyse 2katı, root yada rom hTC ve Sony de gereksiz, yani ayfona göre en ufak geri kalan nokta bulamazsın, demek istediğim buydu :)

Dogrudur belki ama ben androidde bir telefonu en fazla 11 ay kullanabildim dayanmıyor program ve rom artıkları şimdi 5s açık cezaevi gibi rahatım heyecan yok sakin ama telefon dayanıklı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dogrudur belki ama ben androidde bir telefonu en fazla 11 ay kullanabildim dayanmıyor program ve rom artıkları şimdi 5s açık cezaevi gibi rahatım heyecan yok sakin ama telefon dayanıklı

İşte bende onu demeye çalışıyorum hTC One ve Sony Z1 ve üstünde o dediğin sorun yok, rom artığı zaten yok rom atmana gerek yok, zaten en üst sürümde One, nexusun peşinden ilk güncelleme alan markalardan, program vs. de dert değil, adamlar yapmış sıkıntı olmuyor, ne artık vaaar ne şişme,  5s i 2 sene kullan, 2 sene sonra nasılsa bu dediğim markalarda aynen kalır, senin şansızlığın zamzung kullanman :) Android 4.4 ten sonra zaten o sıkıntıları aştı, geriye optimizeyi adam gibi yapan marka bulmak kaldı, onlarda şuan hTC-Sony, neyse dediğin sıkıntılar bu markalarda artık yok, ios un her iyi yönü ve fazlası artık androda mevcut, şimdi bu seviyeye hızla yaklaşan diğer sistemse Windows, göreceksinki birkaç seneye o da çok iyi seviyelere gelecek.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Koç

İşte bende onu demeye çalışıyorum hTC One ve Sony Z1 ve üstünde o dediğin sorun yok, rom artığı zaten yok rom atmana gerek yok, zaten en üst sürümde One, nexusun peşinden ilk güncelleme alan markalardan, program vs. de dert değil, adamlar yapmış sıkıntı olmuyor, ne artık vaaar ne şişme, 5s i 2 sene kullan, 2 sene sonra nasılsa bu dediğim markalarda aynen kalır, senin şansızlığın zamzung kullanman :) Android 4.4 ten sonra zaten o sıkıntıları aştı, geriye optimizeyi adam gibi yapan marka bulmak kaldı, onlarda şuan hTC-Sony, neyse dediğin sıkıntılar bu markalarda artık yok, ios un her iyi yönü ve fazlası artık androda mevcut, şimdi bu seviyeye hızla yaklaşan diğer sistemse Windows, göreceksinki birkaç seneye o da çok iyi seviyelere gelecek.

Şimdilik ben iphone devam benim için ideal androidi note2 de biraktım orda kalsın belki düzeltirler sorunları ama böyle rahatım telefonla ve bilgisayarla geçirdiğim zaman bayağı azaldı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şimdilik ben iphone devam benim için ideal androidi note2 de biraktım orda kalsın belki düzeltirler sorunları ama böyle rahatım telefonla ve bilgisayarla geçirdiğim zaman bayağı azaldı

note 2 falan tarih oldu, sorunları belki değil düzelttiler, One gibileri varken aypon şuan için geride ne yazıkki,  ip6 ile kayda değer birşey yaparlarsa ne ala, gidişat pek iyide değil, bakalım göreceğiz....

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Her sene telefon degistiren o senenin en iyi telefonunu alan biri olarak suana kadar kullandigim en iyi telefonlar iphone ve htc one di iphone saglam degildi biraz uygulama olarak paraya dayaliydi ama ios baska birsey android i bi cok telefonda kullandim htc nin android i baska samsung kasayi degistirmedikce dikkatimi cekemicek Sony nin cin malı gibi cakma japon bu koreliler :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bunu yazdın ali abi gelir şimdi... :D

Geldim de boş geldim, bende birşey oldu sandıydım, hala aypon candır demek  :D  :D  :D  yıl oldu yııl, artık geride aypon, üzügünüm hayatın gerçekleri bunlar, bu hızla başedemez demiştim, sonuç ortada, ahanda buraya yazıyorum, seneye 2 katı şiddetle yükleneceğim hele bir aypon 6 gelsin görelim de ona göre artık...

hTC varken gerisi teferruattır, heleki andro cephesinde hTC şuan için tektir :)

Yorum bağlantısı

Geldim de boş geldim, bende birşey oldu sandıydım, hala aypon candır demek  :D  :D  :D  yıl oldu yııl, artık geride aypon, üzügünüm hayatın gerçekleri bunlar, bu hızla başedemez demiştim, sonuç ortada, ahanda buraya yazıyorum, seneye 2 katı şiddetle yükleneceğim hele bir aypon 6 gelsin görelim de ona göre artık...

hTC varken gerisi teferruattır, heleki andro cephesinde hTC şuan için tektir :)

Slogan yenilendi abi  :D tabiki haberinin olmaması çok doğal  :D

İphone altındır...gerisi gümüş ve bronz serisidir.... :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Slogan yenilendi abi  :D tabiki haberinin olmaması çok doğal  :D

İphone altındır...gerisi gümüş ve bronz serisidir.... :D  :D

Doğrudur, tabii hepsinden önce gelen Platin seriyi pardon seride değil, sadece Platini unutmamak gerekir, Platin hTC ve diğerleri  :D  :D

M8-Z2  5s i kaldırır yere vurur, boşa çabalama Hakan, şansı sıfır :)

Yorum bağlantısı

Doğrudur, tabii hepsinden önce gelen Platin seriyi pardon seride değil, sadece Platini unutmamak gerekir, Platin hTC ve diğerleri  :D  :D

M8-Z2  5s i kaldırır yere vurur, boşa çabalama Hakan, şansı sıfır :)

Kimse sahip olduğu ürünü kötüleyemiyor abi ne yapacaksın,seninle uzlaşamayız biz  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kimse sahip olduğu ürünü kötüleyemiyor abi ne yapacaksın,seninle uzlaşamayız biz  :D  :D

Kötü olsa almazdım zaten, neden kötüleyeyim, bak ne diyorum, hele bir aypon 6 gelsin duruma bakacağım, memnun kalırsam direk alırım, ama onu geçen olursa tırtta derim, şuan One m7 eskidi evet, ama yerine koyabileceğim tek alet M8 yada Z2 dir, bunlar daha iyi mesela... :)

ayponada kötü demiyorum zaten, yetersiz o kadar, özelliklede pili-ekranı ve özellikleri yetersiz...

Yorum bağlantısı

Kötü olsa almazdım zaten, neden kötüleyeyim, bak ne diyorum, hele bir aypon 6 gelsin duruma bakacağım, memnun kalırsam direk alırım, ama onu geçen olursa tırtta derim, şuan One m7 eskidi evet, ama yerine koyabileceğim tek alet M8 yada Z2 dir, bunlar daha iyi mesela... :)

ayponada kötü demiyorum zaten, yetersiz o kadar, özelliklede pili-ekranı ve özellikleri yetersiz...

Abi rica ediyorum alma  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi rica ediyorum alma  :D

Kurtarırsa alacağım işte, sende hTC alırsın artık  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:shok:  :vroom: Asla...

Yazık, kısıtlıya alışmışsın, alışkanlıklar zor değişir tabiii  :D

İstediğin kadar kaç, sonunda geleceksin yanıma  :kihkih:

Söyle bakalım, aypon hangi açıdan daha iyide One gibilerine tercih ediyorsun?

Yorum bağlantısı

Yazık, kısıtlıya alışmışsın, alışkanlıklar zor değişir tabiii  :D

İstediğin kadar kaç, sonunda geleceksin yanıma  :kihkih:

Söyle bakalım, aypon hangi açıdan daha iyide One gibilerine tercih ediyorsun?

Estetikliği yeter abi..aynı zamanda kibar.. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Estetikliği yeter abi..aynı zamanda kibar.. :biggrin:

Bumudur yani  :D    zayıf ve küçük ekran konu aypon olunca estetik ve kibar oluyor demek  :p

Yorum bağlantısı

Bumudur yani  :D    zayıf ve küçük ekran konu aypon olunca estetik ve kibar oluyor demek  :p

Kocaman motorola gibi herkesin elinde abi,toplu taşımalarda bakıyorum..millet hep bu cihazı olanların etrafında  :biggrin: ne yapıyorlarsa rahat rahat izliyorlar. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kocaman motorola gibi herkesin elinde abi,toplu taşımalarda bakıyorum..millet hep bu cihazı olanların etrafında  :biggrin: ne yapıyorlarsa rahat rahat izliyorlar. :i-ih:

Sen geç onları, tamam zamanında devrim yaptı aypon (sony den arakta olsa) ama o olay bitti artık, teknolojiye yetişemezsin, aypon senelerdir aynı sayılır, adam gibi değişiklik yok, aynı bizim millet gibi, bir yol buldun baktın tuttu senelerce hep bunu kullanırsın, sonra bir bakmışsınki elin oğlu basıp geçmiş haberin yok, iyi güzel ama artık yetersiz, artık dikkat et rakip bile demiyorum, rakip olmak için hemen hemen denk olmak gerek, bunların arası 2 sene önce nasıldı şimdi nasıl, seneye daha beter açılacak araları, neyse uzatmaya gerek yok, seven beğenen bir kitlesi var, sevmişler alışmışlar bırakmak alışkanlıkları terketmek zor geliyor millete, ama bu işin kaçışı yok, aypon kullananlarda artık eskisi gibi rakipsiz devrimsel vs. gibi laflar edemediği gibi istatistiklere bakarsan hTC gibi markalara dönenlerin çoğuda aypon kullananlar, yani artık adamlara yetmemeye başlamış, sizde yakında farkedersiniz, hatta farketmişsin bile  :D

Sonuçta öyle yada böyle, kendini yenilemeyen biter, şuan durumu iyi olabilir ama 2-3 sene öncesine göre durumu şimdiye göre çok daha iyiyidi, bak şimdi andronun yanına windows ta çıktı, 2-3 seneye belkide alayını geçecek, bu işler böyle Hakan, eskiden süper ekran derlerdi tarih oldu, metal kasa acaip işçilik derlerdi tarih oldu, süper hassas dokunmatik derlerdi tarih oldu, stabil derlerdi (zamzung hariç) tarih oldu, uygulama az kalitesiz derlerdi tarih oldu..... uzaar gider, bu işler böyle, seneye bir bakmışsın tamamen farklı birşeye geçmişiz, teknolojiyle başedilmez, yenilenemeyen biter. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haklısın abi.. :yes:

:D

kötü demiyorum bak, ısararla altını çiziyorum, yalnız artık bir esprisi yok :)

Yorum bağlantısı

:D

kötü demiyorum bak, ısararla altını çiziyorum, yalnız artık bir esprisi yok :)

Şu htc'nin sahipleri seni duysa var ya,alır baştacı ederler abi... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şu htc'nin sahipleri seni duysa var ya,alır baştacı ederler abi... :biggrin:

Sony de eder, Ford da  :D

Bak kesin bitti öldü demiyorum, adamlar aypon6 ile iphone6 ya dönüş yapabilir, onlarda zalak değiller ya, görüyorlar durumu, gördüklerinide İandrOS7 ile net şekilde anladık zaten, ellerine yüzlerine bulaştırdılar biraz ama yeni şeyler fiyaskoyla başlar derler, bakalım başarılı olabileceklermi? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...