İçeriğe Yönlendir

Araçlara Genel Led Uygulamaları

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Eline, emeğine sağlık Aydın. Çok güzel, çok başarılı çalışmalar. :bravo:  Dükkan tabelana bunu ekle. İşler artar  ;) Belki yeni bir akımın öncüsü bile olursun  ;)

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ellerine sağlık toprağım çok güzel olmuşlar

Ben bu arabayı görmüştüm yolda 

yaklaşık 8-9 ay kullandım bunu. görme ihtimalin yüksek :)

Aydıııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn, ellerine sağlık, gelemiyorum oralara benim araba öksüz kaldı :)

gelme abi şöyle 1-2 hafta daha gelme. sen gelene kadar ben biraz daha çeşit yapıyım sonra hepsini senin arabaya aktaralım :D

Eline, emeğine sağlık Aydın. Çok güzel, çok başarılı çalışmalar.   Dükkan tabelana bunu ekle. İşler artar  ;) Belki yeni bir akımın öncüsü bile olursun  ;)

doğru diyon abi :) afiş yaptırıyorum zaten bunlarıda ekletirim  :good1:

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Ayin 15 ine geldiğimde jantlari aliriz gibi gorunuyor. O zamana gelirim insallah. Elimde farkli bir led var kullanabilir miyiz geldigimde de bakalim.

led olsunda taştan olsun :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Aydın ustam ellerine sağlık. Temiz işcilik, güzel çalışmalar. Tabi isteğe bağlı ama o brodwaydaki nedir yaa :))

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Aydın ustam ellerine sağlık. Temiz işcilik, güzel çalışmalar. Tabi isteğe bağlı ama o brodwaydaki nedir yaa :))

ilk göz ağrım o :) gençlik yıllarımdan kalma :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Koçar

selam geçen gün elektrikçide bende iç,torpido ve plaka lambalarını ledle değiştirmek istedim usta arıza lambasını yakar dedi bende vazgeçtim bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.Araç 2010 focus II hb titanyum

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Aydın Akdeniz adaşım, merakla cevabını bekliyoruz..

:)

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Aydın Akdeniz adaşım, merakla cevabını bekliyoruz.. :)

benim taktıklarımda yanmadı abi . deneme yapıldı yani  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Osman Nuri Köknar

Fiestaların plaka ampullerinin nasıl değişeceği hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ben sökmeye çalıştım ama olmadı az kalsın kırıyordum. Dışarıdan çıkarmaya çalıştım ama yuva ile beraber elime geldi. Acaba bagaj içinden mi değişecek ?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Fiestaların plaka ampullerinin nasıl değişeceği hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ben sökmeye çalıştım ama olmadı az kalsın kırıyordum. Dışarıdan çıkarmaya çalıştım ama yuva ile beraber elime geldi. Acaba bagaj içinden mi değişecek ?

üstündeki vidaları sökersen zaten çıkıyor 2şer tane vida var vida ucu tuhaftır ona uygun tornavida gerekli 

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

üstündeki vidaları sökersen zaten çıkıyor 2şer tane vida var vida ucu tuhaftır ona uygun tornavida gerekli 

khgFtsOl.jpg?1    ben vida göremedim kardeşim acaba farklı olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu
(düzenlendi)

khgFtsOl.jpg?1    ben vida göremedim kardeşim acaba farklı olabilir mi ?

senin araç makyajlı kasa o konuda bilgim yok malesef bilen kişiler yardımcı olacaktır  :unsure2:ama yan tarafta ufak boşluk var ince bi tornavidayla uğraş bence 

tarihinde Eray Alicikoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Çok asıldım çıkarmaya ama daha fazla zorlamadım. Zaten yuvası gevşedi aşağı doğru düştü  biraz. Olmazsa elektrikçiye götüreyim yarın. Ama niye bu kadar zor çıkıyor. Parkları değiştireyim dedim onlarda başlı başına bi sıkıntı

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Çok asıldım çıkarmaya ama daha fazla zorlamadım. Zaten yuvası gevşedi aşağı doğru düştü  biraz. Olmazsa elektrikçiye götüreyim yarın. Ama niye bu kadar zor çıkıyor. Parkları değiştireyim dedim onlarda başlı başına bi sıkıntl

bence sen tornavidayı fazla içeri ittin yuvayı komple çıkardım diyosun çok fazla sokmadan tırnağı hisset tırnağı geçiyosun büyük ihtimal bide öyle dene

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Ufak boşluktan uğraştım  yuva yerinden çıktı. Üzerindeki plastik cam çıkar diye düşündüm ama olmadı.Mutlaka forumda değiştiren vardır da denk gelirsek anlatır

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aydın Akdeniz

reno 9 ;

orta lambanın kuvetlendirilmesi

luwpNoh.jpg

göstergeler

LbliABF.jpg

torpido ve ayak aydınlatmalar

iQ259wE.jpg

rzjzam0.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ellerine kollarına sağlık hepside güzel çalışma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Megane mı bu? Vites altında aydınlatma mı var??

O megane ama seninki naylon :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O megane ama seninki naylon :p

İthal laylon la benim ki. Yakarım bu gezegeniiiii :p

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

İthal laylon la benim ki. Yakarım bu gezegeniiiii :p

Vur kaç yapacaktım burdamıydın tüh :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...
Aydın Akdeniz

Corolla gunduz ledi ama parklara bagli. Bi ara asil amacina uygun bagliyacam ..

56c88159097ba1c724a7ebe8acdbbf30.jpg

df372cdeb9810ecbe10a2a4e28e991b0.jpg

1b017b374f0ac09ac539bd8e2984d17b.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...