İçeriğe Yönlendir

Ibiza 6K - 2001 İbiza'ma, 2001 Polo Helezonu Olur Mu?

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Berkay Özdemir
(düzenlendi)

Öncelikle keyifli forumlar dilerim , seat ibizama spor yay alacağım. Sanayide v.s heryerde ön takımın v.s Volkswagen  Polo ile aynı olduğu söyleniyor. 

Polo 6N2 den çıkma temiz durumda spor helezon buldum. O poloda 2001Model benim araçta 2001 model. Ne dersiniz uygun olurmu? 

Çağlar abi sanırım biliyordur.. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

tarihinde Murat Sağdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Olmaz. Yaylar ''aracın adına uygun'' üretilirken ön takıma uygun değil, aracın kendi parametrelerine uygun üretilir. Mesela sizin aracınızın önü poloya göre hafif, arkası ise poloya göre daha ağırsa ne olacak? 

Havaya20kalkan20eC59Fek-G2j.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Volkswagen_A0_platform#A03

ikiside aynı platformu kullanıyorama ağırlık dağılımı nasıldır, boyut ve yerleri nasıldır bilemem.

mesela s40 ile focus mk2 aynı platform ama yükseklikleri çok farklı.

Yorum bağlantısı

Forumda bi arkadas fusion a fiesta helezonu takmış onda da ön yüksek kalmış. Alt yapı, amartisor aynı olabilir ama agirlik dağılımı farklidir dengesiz düşer araba

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Vedat Gürpınar
(düzenlendi)

Öncelikle keyifli forumlar dilerim , seat ibizama spor yay alacağım. Sanayide v.s heryerde ön takımın v.s Volkswagen  Polo ile aynı olduğu söyleniyor. 

Polo 6N2 den çıkma temiz durumda spor helezon buldum. O poloda 2001Model benim araçta 2001 model. Ne dersiniz uygun olurmu? 

Çağlar abi sanırım biliyordur.. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ben 6n2 sahibiyim çıkma spor yay bakıyorum ne kadara buldunuz ve hala satılıyor mu bana bilgi verirseniz sevinirim öm attım ama görmedin galiba

tarihinde Vedat Gürpınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

ben 6n2 sahibiyim çıkma spor yay bakıyorum ne kadara buldunuz ve hala satılıyor mu bana bilgi verirseniz sevinirim öm attım ama görmedin galiba

Hocam kusura bakmayın , internetim sorunluyudu.. Arkadaşlımdan  60TL ye alıcaktım Polonunkileri.. Ama satıldı malesef..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...