İçeriğe Yönlendir

Focus II - St Virüsü

Oğuz Sakarya

Recommended Posts

Mustafa Özcan

Teşekkür ederim mustafa. Evet dizayn serkan yaptı filimleri. Ben erdemirde çalışıyorum. Allah herkese gönlünden geçenleri yapmayı nasip etsin ben iki yıl bekledim, hala yarılayamadım yapacaklarımı. :) Siz nerdesiniz ?

Bende Ereğliliyim.Yeşiltepe  de.Uzunçayır mahallesi oturuyorum, belki bilirsin.Şuan Karasuda görev yapmaktayım.Fırsat buldukça hafta sonları Ereğliye geliyorum.Görüşmek üzere... :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Bende Ereğliliyim.Yeşiltepe de.Uzunçayır mahallesi oturuyorum, belki bilirsin.Şuan Karasuda görev yapmaktayım.Fırsat buldukça hafta sonları Ereğliye geliyorum.Görüşmek üzere... :)

Görüşürüz inşallah
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Forumda x paket stop satiliyordu bir ara erkan getirmişti sorun belki vardir elinde. Ayrica boşa çıkan spoileri naptiniz? Satmayi düşünüyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Forumda x paket stop satiliyordu bir ara erkan getirmişti sorun belki vardir elinde. Ayrica boşa çıkan spoileri naptiniz? Satmayi düşünüyor musunuz?

Evet erkan la konuşdum kalmamış şuan elinde. Boşa çıkanı ilerde satarken takarım üzerine diyerek bekleticem.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Evet erkan la konuşdum kalmamış şuan elinde. Boşa çıkanı ilerde satarken takarım üzerine diyerek bekleticem.

Satarsan haberim olsun ama :)
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Satarsan haberim olsun ama :)

Tamam :)

Güle güle kullan abi çok yakışmış :nazar:

Sağol ibrahim

Gule gule kullanin...

Teşekkür ederim.
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

St vites topuzu sipariş ettim. Geliyor

Servistenmi sipariş ettin abi?

Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya

Güzel fiyat abi hayırlı olsun.

Zamanında 225₺ iken almadım boldu o zaman .Nerden nereye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Zamanında 225₺ iken almadım boldu o zaman .Nerden nereye

bende connect varken Göksel abi dahada uyguna veriyordu ozaman focus niyetim olsaydı tampon gibi bunuda alırdım.Nasip kısmet dahada pahalıydı emin ol bu fiyatlar da uygun eski servis fiyatına göre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Demir
(düzenlendi)

Maşallah

tarihinde Coşkun Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Sakarya
(düzenlendi)

bende connect varken Göksel abi dahada uyguna veriyordu ozaman focus niyetim olsaydı tampon gibi bunuda alırdım.Nasip kısmet dahada pahalıydı emin ol bu fiyatlar da uygun eski servis fiyatına göre.

Eski servis fiyatları neydiki? Sen kaça aldın. Marşbiyel de yok sen orjinal mi aldın. tarihinde Oğuz Sakarya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Eski servis fiyatları neydiki? Sen kaça aldın. Marşbiyel de yok sen orjinal mi aldın.

Ben 290'a aldım geçen ay.Daha önceler 400 ve daha fazla olduğunu duydum.Maspiyel yok malesef servisde de baya pahalı abi.Ben maspiyel almadım daha.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

225₺ boyalı

Abi fiberi takıncada renk farkı oluyo ve kabarık duruyor.Bir süre daha beklicem ben zaten önceliğimde jantlar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...