İçeriğe Yönlendir

Telefonumu Kaybettim

Misafir

Recommended Posts

Tahir İlter

Abi dua falan edilse anlayacağım ama bu çok batıl ya :D İşe yaradığını söylüyorsun gerçi, denemeden birşey diyemeyeceğim :D 

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Eşim makara yapmasın diye ona söylemeden yaptım ama düşük sesle söyledim. Bugün yüksek sesle 3 kere söyledim 2 dakika içinde telefonu buldum. Şaman mı oluyoruz abi, n'oluyoruz anlamadım. :D

Teşekkürler herkese,Hakan abi konu kitlenebilir :crazy:

Tövbe tövbe estağfirullah. :) Elhamdülillah müslümanız. O açıdan sorun yok. Bulduğuna sevindim. hem de kısa sürmüş. :good1:  Hala nasıl olduğunu bilmiyorum ama işe yarıyor işte... 

Abi dua falan edilse anlayacağım ama bu çok batıl ya :D İşe yaradığını söylüyorsun gerçi, denemeden birşey diyemeyeceğim :D 

Tahircim, bak Bilal de denedi. sonuç olumlu.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

:shok:  :shok:  :shok:  Geçmiş olsun....

Bunu deneyip kaybettikleri şeyleri bulanlar da aynen böyle oluyor işte..  :p

Şükür bulduk. Yukarıda da yazmıştım gerçi.

Ben işe yarayacak demiştim.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yine çok değil 3-4 ay kadar önce eşimle bir arkadaşımızın evine gittik misafirliğe. Sohbet muhabbet derken, TV'de bir yandan açık ama biz pek bakmıyoruz. Arkadaşımın hanımı ''Korhan Bey, kanal değiştirmek, izlemek istediğiniz bir yer varsa cihazdan değiştirelim, sabahtan beri kumanda kayboldu. Delirmek üzereyim. Bizim ufaklık balkondan falan atmış olabilir evde bakmadığım yer kalmadı, aşağı inip balkonun altına bile baktım yok. dedi. Ben de yine bizim şeytan kapama olayını tarif ettim. Hep beraber güldük. Hatta eşimde buna pek inanmaz ama her olduğunda şaşırır. Hanımefendi hemen bir bardak getirip konsolun üzerine kapattı, tabi bir yandan da gülüyordu. Dedim ki, sadece kapamakla olmaz. ''Şeytan aldı götürdü, satamadan getirdi'' diyeceksin. Güle güle dediğimi yaptı. 15-20 dk Çay, sohbet muhabbet erken konu biryere geldi , bir not alması gerekti arkadaşımın. Konsolun çekmecesinden kalem kağıt almak için çekmeceyi açmasıyla kayıp kumanda da ortaya çıkmış oldu. :)  Biliyorum çok saçma... Ama ben deniyorum ve hep deneyeceğim.  :exc1:

Biz bunu bardak falan kapatmadan yaparız.. Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi deriz.. Bazen aradığımız bulunur bazen bulunmaz. Demek ki eksik yapıyormuşuz.. Bundan sonra bardakta kapatırız ..

Birde göze birşey girmiş rahatsız ediyor çıkmıyorsa..İğne misin iplik misin çık git deriz ovalarız hafif hafif.. göze batan neyse brden bire çıkar göz rahatlar.. Söylemeden ovalanırsa çıkmaz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Bende ona eğer sende bana gülmezsen bende sana birşey tarif edeceğim onu dene dedim. Yukarıdaki olayı anlattım. Abi ne gülmesi denerim yeterki telefonu bulayım dedi ve gitti. 2 gün sonra eli kolu dolu, kolalar, kurabiyeler, bir kutu baklavayla odama geldi. Bulduk abi, bulduk dedi. :) 

Şükür bulduk. Yukarıda da yazmıştım gerçi.

Bilalcim artık ilk buluşmamızda bir kutu baklavayla bunu kutlarız dimi ? :)

Birde göze birşey girmiş rahatsız ediyor çıkmıyorsa..İğne misin iplik misin çık git deriz ovalarız hafif hafif.. göze batan neyse brden bire çıkar göz rahatlar.. Söylemeden ovalanırsa çıkmaz :D

Bende bunu bilmiyordum, bak yeni birşey daha öğrenmiş oldum. Teşekkürler.  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

En kısa zamanda ben de deneyeceğim. Net. ;)

Abi senin not'u bi kaybedebilir miyiz bişey deniycem? :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi senin not'u bi kaybedebilir miyiz bişey deniycem? :p

Gel al çocum, ben de bi şey denicem. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Nereden çıktı telefon bari :)

Şeytan alıp götürmüş satamadan getirmiş hocam :crazy: Bornoz cebinden :D

Korhan, tam benlikmiş bu uygulama. :crazy: İşe de yarıyordur tabii. Dünyada neler oluyor. ;)

Abi ben hala inan(a)mıyorum ama işe yaradı.

Geçmiş olsun Bilal..

Sağol abi.

Geçmiş olsun. Canınız sağolsun. İnşallah bulunur.

Teşekkür ederim şükür bulduk.

:shok::shok::shok: Geçmiş olsun....

Teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Şaka gibi ama inanamayacaksınız :D korhan abiye mesaj attım oğlende, videokamera kayboldu kardeşimin tiyatrosundan once bulmam gerekiyodu bu konuya yazmış ne yapılacağını bardak falan kapattım ne yazdıysa yaptım ve kamerayı yarım saat içerisinde buldum staj yeri kağıtlarını ararken buldum :) abi allah razı olsun valla yanlız şeytan falan bide akşam vakti hafif tırstım ben ya :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Az önce öğrendim; bu yöntem doğruymuş ama her uygulanışında, uygulayan kişi ve bunu öğreten kişi şeytana borçlanıyormuş. Zamanı geldiğinde şeytan borcunu istiyormuş. Çok örnek varmış öyle... :shok:

Not: Tırsmayın len, ben uydurdum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Az önce öğrendim; bu yöntem doğruymuş ama her uygulanışında, uygulayan kişi ve bunu öğreten kişi şeytana borçlanıyormuş. Zamanı geldiğinde şeytan borcunu istiyormuş. Çok örnek varmış öyle... :shok:

Abi naptın akşam akşam ya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi naptın akşam akşam ya :)

BEn bilmem. Bi kere kullanan bir borç, iki kere kullanan iki. Öğreteni düşünmek bile istemiyorum. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

BEn bilmem. Bi kere kullanan bir borç, iki kere kullanan iki. Öğreteni düşünmek bile istemiyorum. :crazy:

kamerayı aldığımız yere geri koysak kurtuluyomuyuz :D Allaha şukur musluman kuvveti var bende gece ruyama girerse küreği geçiririm kafasına :)zaten yanmışın bide borç istiyon tobe estafurullah allahım sen koru yarabbim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sorma Tahir neyse ki şeytan satamamış. :crazy: İşe yaradı ya la
Yorum bağlantısı

Eşim makara yapmasın diye ona söylemeden yaptım ama düşük sesle söyledim. Bugün yüksek sesle 3 kere söyledim 2 dakika içinde telefonu buldum. Şaman mı oluyoruz abi, n'oluyoruz anlamadım. :D

Teşekkürler herkese,Hakan abi konu kitlenebilir :crazy:

Hadi iki tarafada hayırlı olsun :)
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Şaka gibi ama inanamayacaksınız  korhan abiye mesaj attım oğlende, videokamera kayboldu kardeşimin tiyatrosundan once bulmam gerekiyodu bu konuya yazmış ne yapılacağını bardak falan kapattım ne yazdıysa yaptım ve kamerayı yarım saat içerisinde buldum staj yeri kağıtlarını ararken buldum :) abi allah razı olsun valla yanlız şeytan falan bide akşam vakti hafif tırstım ben ya 

Bulduğuna sevindim, yine işe yaradı yahuu. 

Abi naptın akşam akşam ya 

kamerayı aldığımız yere geri koysak kurtuluyomuyuz  Allaha şukur musluman kuvveti var bende gece ruyama girerse küreği geçiririm kafasına :)zaten yanmışın bide borç istiyon tobe estafurullah allahım sen koru yarabbim

Korkacak bişey yok. Besmele çek, kaçar.  :)

Az önce öğrendim; bu yöntem doğruymuş ama her uygulanışında, uygulayan kişi ve bunu öğreten kişi şeytana borçlanıyormuş. Zamanı geldiğinde şeytan borcunu istiyormuş. Çok örnek varmış öyle... 

Sen forumun delisisin ya, bu da deli saçmasıdır kesin  :p  

BEn bilmem. Bi kere kullanan bir borç, iki kere kullanan iki. Öğreteni düşünmek bile istemiyorum. 

Hem çok kullandım, hem çok öğrettim. bence sorun yok... ;)

Korhan Abi yandı yandı. 

Bence sorun yok.. :)   

Sorma Tahir neyse ki şeytan satamamış. :crazy: İşe yaradı ya la

Bizim baklava ne oldu .? :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bizim baklava ne oldu .? :)

Baklava da kayboldu abi :crazy:

Lafını bile etmeye lüzum yok abi sen istemişsen olay bitmiştir.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Baklava da kayboldu abi :crazy:

Lafını bile etmeye lüzum yok abi sen istemişsen olay bitmiştir.

Ben bir bardak kapatayım o zaman.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ya benim kayıp bir eşyam var onun için bu yöntemi denemek istiyorum ama..Kayıp eşyayı nerede arayacağım hakkında en ufak fikrim yok..Evde olduğu garanti ama nerede..az biraz fikrim olsa işe koyulacağım hemen :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...