İçeriğe Yönlendir

Telefonumu Kaybettim

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Ya konuyu okurken çok güldüm.Hiç inanmam ama bende deneyeceğim.Kaybolan şarj aletim için.Eğer bulursam yazarım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ya konuyu okurken çok güldüm.Hiç inanmam ama bende deneyeceğim.Kaybolan şarj aletim için.Eğer bulursam yazarım. :)

Korhan abiyle özelden mesajlaşıyorduk zor ikna etti beni makara yapmadığına, bende çok güldüm, gözlerim yaşardı.

Yorum bağlantısı

Acaba iş bardakta mı? Yoksa Korhan Abide mi bir işler var  :unsure2: Tövbeee   :shok::fiuw:  Büyüksün abi.. Hörmetler  :thank_you2::clapping:  

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ya benim kayıp bir eşyam var onun için bu yöntemi denemek istiyorum ama..Kayıp eşyayı nerede arayacağım hakkında en ufak fikrim yok..Evde olduğu garanti ama nerede..az biraz fikrim olsa işe koyulacağım hemen :)

Nerde olduğu önemli değil, sen bardağı  kapa gerisi gelir  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Bardağı nereye kapatacaz,cam bardakmı olması gerekiyor,detay alsak :D

Barışcım, bardağın cinsi fark etmez. dolap, masa düz bir yere kapatacaksın.  Kayıp eşya bulunana kadar da açmayacaksın. Bulduktan sonra açmak lazım. Şeytanı fazla kapalı yerde bırakıp kızdırmayalım sonra.  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Ben bir bardak kapatayım o zaman.  :biggrin:

Abi sen şu yöntemi bir yazarmısın ya? Merak ediyorum sana zahmet olmazsa :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Şunu bi gonullu bardağa yada şişeye falan hapsedip denize atsın :D kotu yapmasın daha :D

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben saçlarım için deneyeceğim,bardak değil sürahi kapatayım.. Dökülen saçlarımı istiyorum geri..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ben saçlarım için deneyeceğim,bardak değil sürahi kapatayım.. Dökülen saçlarımı istiyorum geri..

O konuda işe yaramaz bence :)

Yorum bağlantısı

İşe yarıyor olsa Korhan abinin profil fotoğrafı böyle olmazdı heralde abi :yes:  Hem taktik dökülen değil kaybolan için çalışıyor :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kaybolan yıllar? Damacana çevirsek? Hatta üstüne de ağırlık falan koysak? Olma mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Kaybolan yıllar? Damacana çevirsek? Hatta üstüne de ağırlık falan koysak? Olma mı?

Olmaz :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
Korhan Şenörer

Baklava da kayboldu abi :crazy:

Lafını bile etmeye lüzum yok abi sen istemişsen olay bitmiştir.

Horrt :) konuyu canlandırayım. Bilalcim 3 gece Ankaradayım, müsaitsen şu telefonun bulunuşunu kutlayalım biryerlerde sohbet muhabbet eşliğinde. :)
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Horrt :) konuyu canlandırayım. Bilalcim 3 gece Ankaradayım, müsaitsen şu telefonun bulunuşunu kutlayalım biryerlerde sohbet muhabbet eşliğinde. :)

Abi yalniz bende ipodumu bu yontemle buldum. Bilal abinin haberi var :D

Ilginc ama er gec ortaya cikiyor

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

O zaman yarın yada ertesi akşam baklavayı birlikte ısmarlarsınız. :D
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Neyse sen öğrencisin, sen mezun ol, işini eline al senin baklavayı öyle yeriz. :)
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Neyse sen öğrencisin, sen mezun ol, işini eline al senin baklavayı öyle yeriz. :)

Hahahah yok abi ya ipodun yaninda lafi mi olur tabi ki ismarlarim :D
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Benim cüzdan kayıp ya la, ülen şeytan [emoji16]

Bardağı kapat bi yere.. :)

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

2gündür kayıp 1300 tl mi arıyorum . Bu akşamda normal yollardan evi arabayı aricam bulamazsam sizin taktiği deneyeceğim . Hadi bakalım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...