İçeriğe Yönlendir

Ka - Debriyaj Balatasi

Suat YAPICI

Recommended Posts

Kadir Özdemir

Geçen sene ben de değiştirdim baskı balatayı tanıdık olduğu için malzemeyi bilyayla birlikte 200 e almıştım ama işçilik 150 o standart sanırım.Kavrama yine yukarda hidrolik olduğu için ama bi abime sordum ford helvacıoğlunda 12 sene satış sorumlusuydu ka lara karşı sempatisi olan birisi şanzumanda mil vardır o milin mesafesini kısalttırarak kavrama seviyesini ayarlaryabilirsin dedi ustaya bi soracam inşallah doğrudur :-)

Yorum bağlantısı
Eda Şener

Merhaba,

Sonunda debriyaj ve balataları değiştirebildim. Araba şimdi harika oldu ve stop etme sorunu  ortada kalktı :)

Yorum bağlantısı
Eda Şener

Debriyaj ve baskı balata candır heleki takılan luk olunca :))

Aynen meğersem ne kadar zor şartlarda sürüş yapmışım. Şimdi pamuk gibi yumuşacık :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba,

Sonunda debriyaj ve balataları değiştirebildim. Araba şimdi harika oldu ve stop etme sorunu  ortada kalktı :)

Güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ayrılmış Üye

Bende aracı aldığımdan beri(1,5 sene)debriyajım çok sertti,geçen gün yolda kaldım,gaza basıyorum ama malesef yürümedi araç,bilyemi ne varmış içinde o hariç takımını 500 tl ye toplam hallettik,şimdi pamuk gibi debriyajım çok fark etti gerçekten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bende aracı aldığımdan beri(1,5 sene)debriyajım çok sertti,geçen gün yolda kaldım,gaza basıyorum ama malesef yürümedi araç,bilyemi ne varmış içinde o hariç takımını 500 tl ye toplam hallettik,şimdi pamuk gibi debriyajım çok fark etti gerçekten.

Hangi marka kullandınız? İşçilik, parça fiyatı ayrı ayrı ne kadar tuttu? Bilya değişiminin ekstra maliyeti ne olacaktı? Yazarsanız güncel bilgi olarak bana faydası olacak.

Yorum bağlantısı
Ayrılmış Üye

Vallahi bir arkadaşım çalışmaya başladı bu yerde,burası tamir,kaporta onarımı falan herşeyi yapıyolar içerde,büyük bir yer,ona güvenerekten oraya gidiyorum iki seferdir,600 dediler baştan 500 pazarlık fiyatına düşürdüm,piyasadada aynı olsa gerek,içeriğini bilmiyorum vallahi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Haşmet Kılınç

LlD7zj.jpg

16EmOj.jpg

gr6zM5.jpg

Bazm7p.jpg

v6Pdvz.jpg

şansıma orjinal ka parçalarını buldum uşak'ta bir otomotiv mağazasında,şimdi gayet iyi oldu herşey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Turgut Yıldırım
(düzenlendi)

Şimdi 99 model KA için hem 19 hem de 20 cm çaptaki balatalar oluyor mu?

tarihinde Turgut Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...