İçeriğe Yönlendir

Forumun Tek Blazer Mavi Focus'u (Sanırım :) )

Ahmet İhsan Akşen

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Arabamı alalı 6 ay oldu ama fotoğraf çekmek nasip olmamıştı.1. sahibinden aldım, 102 bindeydi 107 binde şimdi. trigeri aldığımda ben değiştirttim. 2009 model 1.6 tdci titanium, sonraki serilerden fazlası elektrikli ve bel destekli sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı ve bel destekli yolcu koltuğu. eksileride start-stop düğmesi yok :)

Eksiği çok (fazlalıkda var plakalık gidecek) ama ufak tefek alıyorum birşeyler, kayıncoya borcunu ödüyorum daha arabanın. İlk ST pedal seti aldım, sonrasında kontak anahtarını çevreleyen fosforlu halkadan aldım (adını bilmiyorum). parkları led yaptım ama önceki sahibi yapmadığı için far kenarları isli. çocuk koltuğu için servisten isofix demiri bağlattım. Asya tipi stoplardan aldım forumdan.

Ayna altına aydınlatma ve gündüz farıda yaz tatilinde aklımdaki projeler.

Bugün kendim Sonax Konsantre Şampuan ile yıkadım, Turtle Wax Mavi Araçlar İçin olan ile cila atmak istedim ama vakit kalmadı deneme amaçlı yarım yarım attım güneş tamamen gitmeden fotoğraf çektim. Fotoğraflarda belli olmadı çünkü gözle görünür bir fark olmadı, ilk denememdi becerememiş olabilirim :) yada şampuanda cilalı ondan olabilir, komşu iyi parlatmışsın arabayı dedi daha cila işine geçmeden. Ama elle dokununca fark belli, ufak bir video ekleyeceğim cilanın farkı için. Kaputun ve bagajın üst kısmının sağ yarısına birde sürücü kapısına yaptım cilayı.

neyse değişiklik yaptıkça buradan yazarım artık, eleştiri ve önerilerinizi esirgemeyin, işte fotoğraflar.

güncel ortalama yakıt tüketimim 606900.png
IbmAROg.jpg

oMGb6EA.jpg

AvW0ljQ.jpg

6J3Nb7V.jpg

wpDgdgJ.jpg

T6REESx.jpg

uIzmlKY.jpg

1dtAJKql.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kazasız-Belasız sürüşler  :nazar:

İç resimleri yok mu ?

dış temizlik bile bitmedi içeriye hiç giremedim, temizleyince inşallah :)

Hayirli olsun allah kaza bela vermesin

Amin, cümlemize.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

abi ufak bir traktör kazan olmuştu yanlış hatırlamıyorsam,  değil mi?

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Çok güzel güle güle kullanın. :nazar: Kontak halkasını nereden aldınız?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Maaşallah, Allah nazarlardan saklasın.

2008 ve 2009 modellerde elektrikli destekli koltuk mevcut, sonrasında kaldırıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Maşallah  :nazar: Kazasız,belasız,cezasız kullanın :) Cilala,parlat sonra  yeşillikler içinde film gibi izle bunu  :blush:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

herkese teşekkür ederim. Lacivert demek daha doğru olur ama ford da böyle isimlendirmişler.

Aliexpressden aldım kontak halkasını, pedal setinide.

Yorum bağlantısı

Hayırlısı olsun tekrardan. Kazasız belasız, güzel günlerde kullanın. Pırıl pırıl parlıyor, daha ne belli olsun  :nazar:  

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, Allah sizlere mondeolar s-max ler versin :)

Çok güzel güle güle kullanın. :nazar: Kontak halkasını nereden aldınız?

2005-2013-Ford-Focus-2-focus-3-ST-mondeo-luminous-ignition-switch-decoration-stickers-key-hole

farklı renkleri var, yada forsorlu olmayanlarıda var zevke göre.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah, güle güle kullanın hocam....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...