İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Bagaj Havuzu Ve 3D Paspas Hakkında

Bayram Ōzdemir

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Ben cmax makyajlı kasa için yps den bagaj havuzu istedim fakat uyumsuz çıktı kenarlarda 3 parmak boşluk kaldı.

Yorum bağlantısı
Kürşat Kılıçarslan

yok onlarda yapmıyormuş 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kürşat Kılıçarslan
On 23.05.2014 at 09:08, Cem Işık yazdı:

Focus 2.5 (makyajlı kasa) bagaj havuzu uyuyor, ben Çağlar abimden gaspetmiştim :)

focus 2.5 makyajlı kasa kaç.model.oluyo

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mehmet Ali Durmaz
On 21.10.2018 at 22:55, Taner Aksu yazdı:

Aldığınız ürün fotoğrafta görünenin aynısı mı desen olarak

Evet aynı desen

Yorum bağlantısı
Burak Yaşar Gül

Bu ürün focus 2 sedanın bagaj havuzu bilginiz olsun stop arkasındaki köşeleri tam kapatmıyor biraz açık alanlar kalıyor ama hiç yoktan iyidir iş görür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Harun Kocaçalışkan

Arkadaşlar bir firma sonunda mk3 bagaj havuzu ve havuzlu paspas üretti bilginize. Almak isteyenler bizimoto diye arasınlar google'da. Yerleri yedpa da. Ben urunleri gidip yerinde inceledim gayet kaliteli. Hatta benim orjinal bagaj havuzundan daha iyi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Raşit Akgül

hala bagaj havuzu arıyorsanız sizi bir yere yönlendirebilirim 100 tl istiyorlar mondeo mk3 lerimize birebir uyumlu isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim sorun yok 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
Raşit Akgül yazdı:

hala bagaj havuzu arıyorsanız sizi bir yere yönlendirebilirim 100 tl istiyorlar mondeo mk3 lerimize birebir uyumlu isterseniz iletişim bilgilerini verebilirim sorun yok 

hocam iletişim bilgilerini ben alabilirim. birde havuzlu bej paspas varmıdır denk geldimi size

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Yusuf Davaz yazdı:

hocam iletişim bilgilerini ben alabilirim. birde havuzlu bej paspas varmıdır denk geldimi size

O da var. 

0549 542 4946

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...