İçeriğe Yönlendir

Lg G3 Tanıtıldı

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi 2500 tlye de değmez. İphone'a bu yüzden kızıyordum ama htc aştı kendini. M7 halen 1899 tl. :D

Almadım canım, şuan harbiden saçma fiyatları (2400 kaat), hele bir düşsün, zaten hanım alırsam veririm, o zamana dek idare et dedim  :D

M7 güzel harbiden, hele Kasımda aypon 6 çıksın, fiyatı merak ediyorum, o zamana diğerlerininde fiyatı oturur zaten, beklemeye devam.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu arada Dünyanın en hızlı şarj olan telefonlar listesinde G3 4 sırada. 

Oppo Find 7a – 2800 mAh Batarya – 82 Dakikada %100 Şarj
Oppo Find 7  - 3000 mAh Batarya – 86-88 Dakikada %100 Şarj
LG G Pro 2 – 3200 mAh Batarya – 115 Dakikada %100 Şarj
LG G3 – 3000 mAh Batarya – 121 Dakikada %100 Şarj
Samsung Galaxy K Zoom – 2430 mAh Batarya – 126 Dakikada %100 Şarj
Samsung Galaxy S5 – 2800 mAh Batarya – 130 Dakikada %100 Şarj
Motorola Moto-E – 1980 mAh Batarya – 135-140 Dakikada %100 Şarj
Samsung Galaxy Note 3 Neo – 3100 mAh – 143-145 Dakikada %100 Şarj
HTC Desire 700 – 2100 mAh – 180 Dakikada %100 Şarj
Huawei Ascend P7 – 2500 mAh – 190 Dakikada %100 Şarj

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Teknolociyi lg yazar

Siz htc ciler okursunuz

Sen öyle san  :D

Android demek HTC dir, nokta:

Bir ay tahtta kalır, ne yapacak teknolojiyimi durduracak lg ?

Alanlarda durma etkisi yapıyormuş diye duydum  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ha vestel ha htc, haaa belki de casper nesini ovuyong. Lg ile kıyas kabul etmez htc.

Neyse yakında pazara düşer zaten htc batacak batacak [emoji12]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Beyler lg aciklama yapmis; G2 ile yakalamis oldugumuz telefonlar arasindaki krallik G3 ile ulasilmasi imkansiz bir noktaya gelecek demis. Valla dogru soze ne denir ki

Doğru, İmparatorluğun içinde alırsınız bir eyalet, İmp kızmasın ama haaa :D 

Japon İmparatorluğunu bilirmisin, shogun diye bir oyun vardı, onu tavsiye ederim sana  :D

Ha vestel ha htc, haaa belki de casper nesini ovuyong. Lg ile kıyas kabul etmez htc.

Neyse yakında pazara düşer zaten htc batacak batacak [emoji12]

:D

Sana 1 doz LG Arena vereyimde kendine gel  :D  mükkemelliğini hatırlarsın  :p forumlara bir bakta memnuniyet gör, pet bardak Lg.  

lg-arena_109546.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Onlardan sizde cok var.

M7 niz olmasa yatacak yeriniz yok.

G2 den öncekiler gençlik hatası ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Onlardan sizde cok var.

M7 niz olmasa yatacak yeriniz yok.

G2 den öncekiler gençlik hatası ;)

Sizinkilerin öncesine bak, yok gibi birşey.

hTC geçmişine bakma hiç ipaq e kadar gider üzülürsün, g2ile başlayıp çocuksu menülü sıkıntılı telefon furyasına g3 le bir nebze soluk aldıran donanımı iyi gerisi emekleme olan marka Lg ile boşuna hTC ile uğraşma, sıfır şansın  :D m7 yi katma, o fazla gelir, wildfire S bile yeter size yahu, ne anlatıyorsun sen  :p

Sizin g3 önce adam gibi video çeksin, M8 kaldırır yere vurur, M7 ile anca, siz önce bunu çözün bakiim, gerisini dememe zaten gerek yok, Lg miş, gitsin Zamzungla beraber süpürge, bulaşık, çamaşır makinası yapsın, hadi bakiiim  :p

lg_vc6820nhtq_elektrikli_supurge_fiyatla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

hTC'nin m8de yaptığı en büyük hata ram. Dermişim. :p

Lg G3 sözde 3 gb süper ötesi rami ile ilk açılmadan itibaren kasıla kasıla bir hal oldu. Keşke videoya çekseydim. İnanmayan olursa yarın tekrar giderim. Android sürümüne bakmak için ayarlara girerken bile takıldı. Tabi teşhir ürünü günde 1 milyon kişi mıncıklıyor. Ama aynı rafta ki M7-M8de gram oynama yok. Kağıt üstünde ki verilerle telefon sektörünün lideri olunuyorsa vay iphone'un haline. 

Bunlar hep göz boyama. Lg G2'den sonra eski günlerini özlemiş anlayacağınız. 3Gb ram ile bile stabilite sağlanamamış.  Bence Discovery'nin tutulup elite'ın tutmaması gibi G2 tutulup G3 tutmayacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hTC'nin m8de yaptığı en büyük hata ram. Dermişim. :p

Lg G3 sözde 3 gb süper ötesi rami ile ilk açılmadan itibaren kasıla kasıla bir hal oldu. Keşke videoya çekseydim. İnanmayan olursa yarın tekrar giderim. Android sürümüne bakmak için ayarlara girerken bile takıldı. Tabi teşhir ürünü günde 1 milyon kişi mıncıklıyor. Ama aynı rafta ki M7-M8de gram oynama yok. Kağıt üstünde ki verilerle telefon sektörünün lideri olunuyorsa vay iphone'un haline. 

Bunlar hep göz boyama. Lg G2'den sonra eski günlerini özlemiş anlayacağınız. 3Gb ram ile bile stabilite sağlanamamış.  Bence Discovery'nin tutulup elite'ın tutmaması gibi G2 tutulup G3 tutmayacak. 

Merak etme, G3 ü fabrika ayarlarına döndürdüm öyle denedim, hikaye, fena değil (zamzunga göre) asıl M8 le kıyasladım fakat açık ara M8 geçti gittti uzaddıııı :) hızlı başlatı açıp denemedim bile  :D

rama bakma, Lg gerisini yapamadığıından ramle süslemeye gidiyor, boş iş, andro rame yayılır isterse 10 gb olsun g3 sonuç değişmez, uyum yok optimize yetersiz.

Rame ne zaman bakacaksın, 64bit e geçince, en az 4gb olmak zorunda, zaten onada çok var, yazılım yok, Andro L hazır ama uygulama yok.

Ayponu zaten katma, 5s e M7 bile yeterde artar  :D

Zamzungtan bıkan, hTC de fazla gelir diyenlere G3 veriyoruz kardeş  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...