İçeriğe Yönlendir

Monza Cam Filmi ?

Emin Bengisu

Recommended Posts

Emin Bengisu

Arkadaşlar uzun zamandır düşündüğüm ve sonunda yaptırdığım cam filmini Monza marka yaptırdım. Bu konuda 3m diyeceksiniz biliyorum ama kısmet olursa sıfır araç alınca düşünüyorum..

Monza konusunda doğru bir tercih mi bilemedim..

Ön cam hariç toplam 5 cama 80 lira verdim..

Fikir alsam nasıl olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Markayı bilmem ama özellikleri iyi ise (Uv filtreli, gece görüşü engellemeyen, uzun ömürlü, çizilmez) bence bedava gibi bir fiyat..

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Rengi ilk güneşte hemen solacak, çizik çizik olacak ve güneş ışınlarını kırmayacaksa parayı sokağa atmışsınız, ancak bunları yapıyorsa fiyat çok çok iyi :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

bir parça kesin.film önündeki kabı çıkartın sonra çıkartığınız yeri tinerle silin bakalım ne olacak.herhangi bir değişiklik yoksa sıkıntı yok.eğer tinerle sildiğiniz yer silinirse yakın zamanda morarmaya başlar.

Yorum bağlantısı
İrfan Demir

hocam çizilmez ben sadece arkaya cektirim dedim 40 lira istediler 

Yorum bağlantısı
Emin Bengisu
(düzenlendi)

Arkadaşın bana söylediği çizilmez olduğu ve güneş ışınlarından koruduğu yönünde..

Uv mi yoksa zamanla solar mı bilemiyorum tabi..

100 den aşağı yapan yoktu arkadaş tanıdık oluna biraz daha yardımcı oldu..

tarihinde Emin Bengisu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Bengisu

Uv filtreli kesinlikle değil. Sadece görüntü amaçlı çekilen filmlerden çekilmiş. Umarım morarmaz zamanla. :)

Dayanamayıp bugün gittim tekrar sordum..

Cevap: çizilmez, uv filtre yok, en az 3-4 yıl Solmaz renk atmaz

80 liraya anca bu kadar oluyor demekki

Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Benim bir arkadaşım, hayatta filmsiz arabaya binmez. Fatih taraflarında biyer bulmuş, son 3 arabasının filmlerinide orda yaptırdı. 4-5 senedir hep 40 TL ye çektiriyor. Uv falan yoktur tabi ama ne solma var nede çizilme, kalkma. Tabi ben cesaret edemiyorum. Arka camdakini sökünce rezistansa zarar verdiği söylendiği için.

Yorum bağlantısı
Emin Bengisu
(düzenlendi)

Benim bir arkadaşım, hayatta filmsiz arabaya binmez. Fatih taraflarında biyer bulmuş, son 3 arabasının filmlerinide orda yaptırdı. 4-5 senedir hep 40 TL ye çektiriyor. Uv falan yoktur tabi ama ne solma var nede çizilme, kalkma. Tabi ben cesaret edemiyorum. Arka camdakini sökünce rezistansa zarar verdiği söylendiği için.

Fatih'te Aksaray'da neredeyse bu film işini yapmayan aksesuarcı yok..40-50 tlye 5 yıl garantili film yapıyorlar..bende eski arabama yaptırmıştım 40 tl vermiştim..size bir fiş veriyorlar ve film atarsa ücretsiz yeniden yapıyorlar..

Ama arabanıza değer veriyorsanız bu iş için en az 300 tl gözden çıkarıp güvenilir filmler yaptırmak daha uygun bence..

tarihinde Emin Bengisu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Geçenlerde FİESTA için sormuştum ön cam hariç 150 dedi. Muayeneden sonra sadece arka iki cam ve bagaj camına yaptırmayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Fatih'te Aksaray'da neredeyse bu film işini yapmayan aksesuarcı yok..40-50 tlye 5 yıl garantili film yapıyorlar..bende eski arabama yaptırmıştım 40 tl vermiştim..size bir fiş veriyorlar ve film atarsa ücretsiz yeniden yapıyorlar..

Ama arabanıza değer veriyorsanız bu iş için en az 300 tl gözden çıkarıp güvenilir filmler yaptırmak daha uygun bence..

Kesinlikle katılıyorum. Bu nedenlerde cam filmi uygulamasından uzak duruyorum. Ancak özellikle beyaz renkli, film çekilmiş araçları da görünce içim gitmiyo değil. Hayırlı olsun filmleriniz. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Ali Erçin

yakın zamanlarda monza cam film taktıran oldu mu? olumlu yada olumsuz tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...