İçeriğe Yönlendir

Peugeot 407 Direksiyon Sertlik Ayarı

Olcay Eyüboğlu

Recommended Posts

Vay plakada özel maşallah :nazar: Olcay bey araç alçak gelirse lastik değiştirirken 215 60 16 takın sorun %90 ortadan kalkıyor 17 jant ise bir büyük ebatı takabilirsiniz.

H7 abi bixenonda orjinal far harici takılamıyor premimnum donanımda var yanlızca,Eğer bu farlara takılırsa silecek motoru yanıyor teypde orjinal dışı takılamıyor çünkü klima kontrolu  teypde  çok orjinalci bir araba :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-usb-dvd-tv-bluetooth-telefon-85binde-piril-piril-yer-ucagi-163936120/detay

Bahtiyar adam yapmış teyp işini :) Övgüleri görünce 407 hakkında tekrar şöyle bir bakayım dedim fiyatlarına da bu çıktı karşıma. 

Teşekkür ederim Yunus Emre Hocam. Yeni kasa Octavia için söylediklerim. 5 gömlek biraz abartı olabilir tabi ama forumlarda süspansiyon ve yalıtım konusundaki şikayetlerde kullanıcılar hemfikir. Ben garanti den arka amortisörleri değiştirmeme rağmen şehiriçi ve kötü yollarda araç içi titreşim ve vuruntudan çok çektim. Süspansiyonların sesli çalışması da çabası. Aracı 102 kilo hafifletmişler ekstra donanım koymuşlar ama hayati konularda geriye gitmiş Skoda. Hem de en çok satan modelinde. Ayrıca yol tutuş konusunda da çokça şikayet okudum.

Anladım hocam, ben de para olsa alacağım arabalardan biri gözüyle bakıyordum. Entresan. Neyse bu aracınızdan memnuniyetin hep devam eder inşallah. 

Yorum bağlantısı

Abi bu şekilde klima hep auto konumda kalıyor dereceyi ayarlayabilirsin ama klima yaz kış hep açık kalır teyp menusunden girip cut of ac yapmak gerekiyor. Preminmum (jbl) harici 407 lerde ses sistemi vasat.

Anladım kardeşim, ona rağmen bunu mu takıyorlar yuhh. Hele bir ilan daha gördüm onda normal teyp takmış çerçeve de takmamış berbat duruyon, mahvetmiş güzelim kokpiti. Executive en donanımlısı değil mi bunların? Onlarda ses sistemi kötü mü? Bir de executivelerde sağda bir gösterge var ufak o ne. soldaki hareret orta üsteki yakıt ama sağdakini anlamadım? 

Yorum bağlantısı

Hiç bilgim yok. Bi ara bakarım. Ancak forumlarda okuduğum araca sonradan ne takarsak çok büyük zarar olarak geri dönüyormuş. O yüzden bu araca modifiye düşünmüyorum.

O zaman hiç ellememek en iyisi..

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Anladım kardeşim, ona rağmen bunu mu takıyorlar yuhh. Hele bir ilan daha gördüm onda normal teyp takmış çerçeve de takmamış berbat duruyon, mahvetmiş güzelim kokpiti. Executive en donanımlısı değil mi bunların? Onlarda ses sistemi kötü mü? Bir de executivelerde sağda bir gösterge var ufak o ne. soldaki hareret orta üsteki yakıt ama sağdakini anlamadım?

Sağdaki yağ sıcaklık göstergesi her iki göstergede çok hassas ölçüm yapar forddaki gibi çakılıp kalmıyor trafik durumuna göre sürekli değişken ayrı bir zevki var.Abi preminum en üst seviye sanırım 1.6 larda nadir pakettir jbl anfi ve jbl hoporler var, sunrof var, alarm var, deri döşeme var gerisi excutive ile aynı(excutivde açık veya koyu kadife döşeme var)

Benimki de executive. Ses sistemi Octavia'dan daha iyi. Özellikle baslar daha iyi çalıyor. Focus'ta ki Sony sistem kadar iyi değil ama. Direksiyondaki kumanda düğmelerine ulaşım zor. Teybin uzerindekilerde çok kucuk. Yukarıdaki renkli ekran hoş.

yvaza8y4.jpg

O zaman hiç ellememek en iyisi..

En azından mercekli farlar var. Ampulleri daha kaliteli hafif beyaza calanlarla değiştirmeyi düşünüyorum. Yine halojen ampul olacağı için sıkıntı çıkarmaz sanırım.
Yorum bağlantısı

En azından mercekli farlar var. Ampulleri daha kaliteli hafif beyaza calanlarla değiştirmeyi düşünüyorum. Yine halojen ampul olacağı için sıkıntı çıkarmaz sanırım.

Evet iyi fikir.. :yes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...