İçeriğe Yönlendir

Taksit Ile Nasıl Telefon Alabilirim

Mehmet Salih Kan

Recommended Posts

Mehmet Salih Kan

Merhaba arkadaslar malum biliyorsunuz hediye cekide artık kalktı. Bu aralar taksitle nasıl alınıyor telefonlar bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Telefoncular bir ara, kılıf adı altında taksit yapıyorlardı. Yani telefon değilde telefon kılıfı almış gibi gösterip taksit yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

yakın zamanda ticari kartlara gelecek ama siz nasıl alırsınız bilmem varsa ticari kartı olan danışın ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Evet kredi ile yapıyorlar ama onda da örnek 2000tl için 200 tl fark geliyor. Telefoncular hala kılıf için telefonu taksitlendiriyorlar ama n11 yada hepsiburada gibi sitelerde yurtdışından gelme telefonlar 400-500 tl daha uygun oluyor telefoncuların verdiği fiyatlara göre.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

yakın zamanda ticari kartlara gelecek ama siz nasıl alırsınız bilmem varsa ticari kartı olan danışın ;)

Gold ticari kartlarla satışa başlamış. Ticari kartı olan bir tanıdığınız varsa anca onun üstünden alabilirsiniz. Telefon operatörleri üzerinden de telefon alma şansınız var.
Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Ben Media Marktan hediye çeki olarak taksitle almıştım

Hocam şimdi yok hediye çeki yada ben bakınca bulamıyorum :)

Gold ticari kartlarla satışa başlamış. Ticari kartı olan bir tanıdığınız varsa anca onun üstünden alabilirsiniz. Telefon operatörleri üzerinden de telefon alma şansınız var.

Evet ticari kart bir seçenek ama ne yazık ki çevremde esnaf yok memur takımı takılıyoruz esnaf olsa bile kimse kartından kullandırmaz zaten

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Gold telefon alımı sırasında bir bankadan masrafsız kredi ile taksitli olarak satış yapıyor..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hocam şimdi yok hediye çeki yada ben bakınca bulamıyorum :)

Ben bizzat mağazadan almıştım iki ay önce, internet sitesinde var mıdır bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben başlığı görünce ilk mesaja çok dikkat etmeden yazmışım, ben alalı 2 ay oldu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben bizzat mağazadan almıştım iki ay önce, internet sitesinde var mıdır bilmiyorum.

Anneler gününden sonra Çek olayını da kaldırdılar. Sen tam zamanında aldın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Evet sitesinde baktım şimdi mediamarktin hediye kartı ile ödeme kısmı var ama hediye kartı satışı yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Anneler gününden sonra Çek olayını da kaldırdılar. Sen tam zamanında aldın.

Vesile olan oğlum sağ olsun. Eski telefonu tam zamanında pert etmiş :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Gold telefon alımı sırasında bir bankadan masrafsız kredi ile taksitli olarak satış yapıyor..

Hocam 2000tl lik bir krediye 200 tl fiyat farkı geliyor bunda da

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Teknosada %10 'u Nakit gerisi 12 Taksit (En fazla) şeklinde satış yapılıyor. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Teknosada %10 'u Nakit gerisi 12 Taksit (En fazla) şeklinde satış yapılıyor. 

Sitesinde mi mağazada mı

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Sitesinde mi mağazada mı

Ben geçen mağazasından aldım abim , sitesi hakkında bir bilgim yok :/

Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Teşekkürler yarın bir uğrayalım mağazaya bakalım

Yorum bağlantısı
Mehmet Salih Kan

Dedim ya, kredi :)

Geçen lg mağazasına gittim g2 16gb için 1500 tl 32gb içinse 1900tl 9 taksitte yapıyordu ama n11 de g2 32 gb 1350 tl idi ve 111 tl hediye çekide veriyor :) Lg garantili diye 600-700tl fazla vermek içimden gelmedi ama en sonunda taksit kısmından dolayı mecbur gidip alacağım.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

telefonu kredi kartı ile tek çekimde alıcaksınız tabi telefoncuda buna istinaden uygun bi indirim yapıcak daha sonra kredi kartınız ile telin parası kadar nakit avans çekiceksiniz max 9 taksit,tabikede taksite göre faiz koyuyor...  o çektiğiniz nakit avansı yeniden kredi kartına yatırcaksınız... daha sonra nakit avansın taksitlerini ay ay ödiyeceksiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ahh ahh... Milleti kredi altına sokmak için yapmadıkları hokkabazlık kalmadı ! Kredi kartıyla peşin fiyatına alırken... Krediyle çatır çatır faizli alıyor !

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...